Премини към съдържанието
mafiq

Помощ при избор на антирадар ...

Препоръчан отговор

Добър вечер :) Реших да си купя антирадар но не съм наясно изобщо кое как стои и т.н. някой може ли да ме насочи към някой модел само разбрах ,че "cobra" били хубави . Отделил съм около 300лв , мерси предварително :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-привет-с удоволствие ще ви дам съвет при избора на такова устройство,за ползата от която няма нужда да се коментира-препоръчал съм и продължавам да го препоръчвам-той е чудесен антирадар с функции,надминаващи възможностите на обикновените такива- Snooper 3ZERO -след като имаш и необходимите финансови ресурси,в които той приблизително се вписва-не му мисли-не съм му рекламно лице,но при условие че двама мой приятели се снабдиха с него,и след дълги рейдове по наши , международни пътища и магистрали,се е доказал с пълна сила и възможности,повярвай,ще си очарован от функциалноста му,а и за цената на която се предлага-която аз лично платих за фишове и актове,и независимо от автомобила който управляваш и неговата цена-имам в предвид,че шофьори,управляват автомобили за минимум четирицифрени суми,и би трябвало да се снабдят с подобни устройства,които са на стойност под 10% от стойноста на автомобила,напук на политиката на правителството и на МВР,които вместо да подобрят пътната инфраструктура в цялата страна, правят подли засади и "уж" не можели да си изкарат служителите от храстите-е как-нали вечерта делят заедно-ако ги изкарат,какво ще изкарват...?!? :) ;дават Огромни суми за закупуването и монтажа на всякакъв вид камери,нови полицейски радари и радарни пистолети и не на последно място,увеличените глоби-това е антирадара който ще ти върши Отлична работа...Успех... :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-привет-с удоволствие ще ви дам съвет при избора на такова устройство,за ползата от която няма нужда да се коментира-препоръчал съм и продължавам да го препоръчвам-той е чудесен антирадар с функции,надминаващи възможностите на обикновените такива- Snooper 3ZERO -след като имаш и необходимите финансови ресурси,в които той приблизително се вписва-не му мисли-не съм му рекламно лице,но при условие че двама мой приятели се снабдиха с него,и след дълги рейдове по наши , международни пътища и магистрали,се е доказал с пълна сила и възможности,повярвай,ще си очарован от функциалноста му,а и за цената на която се предлага-която аз лично платих за фишове и актове,и независимо от автомобила който управляваш и неговата цена-имам в предвид,че шофьори,управляват автомобили за минимум четирицифрени суми,и би трябвало да се снабдят с подобни устройства,които са на стойност под 10% от стойноста на автомобила,напук на политиката на правителството и на МВР,които вместо да подобрят пътната инфраструктура в цялата страна, правят подли засади и "уж" не можели да си изкарат служителите от храстите-е как-нали вечерта делят заедно-ако ги изкарат,какво ще изкарват...?!? :clown: ;дават Огромни суми за закупуването и монтажа на всякакъв вид камери,нови полицейски радари и радарни пистолети и не на последно място,увеличените глоби-това е антирадара който ще ти върши Отлична работа...Успех... :huh:

Мерси колега ще гледам да си го взема :shy11: ако нещо неми е ясно ще ти пиша на л.с и ако е възможно естествено :huh:) Мерси отново лека от мен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радарите от следващата година се предвижда да бъдат заменени от специализирани камери. Ако това се осъществи, а в не малко коли на КАТ вече има такива, също и стационарни монтирани на магистрали и първокласни шосета, парите за антирадар, ще са хвърлени на вятъра! Моят съвет е, да ги вложите в повишаване културата си на шофиране...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-привет-с удоволствие ще ви дам съвет при избора на такова устройство,за ползата от която няма нужда да се коментира-препоръчал съм и продължавам да го препоръчвам-той е чудесен антирадар с функции,надминаващи възможностите на обикновените такива- Snooper 3ZERO -след като имаш и необходимите финансови ресурси,в които той приблизително се вписва-не му мисли-не съм му рекламно лице,но при условие че двама мой приятели се снабдиха с него,и след дълги рейдове по наши , международни пътища и магистрали,се е доказал с пълна сила и възможности,повярвай,ще си очарован от функциалноста му,а и за цената на която се предлага-която аз лично платих за фишове и актове,и независимо от автомобила който управляваш и неговата цена-имам в предвид,че шофьори,управляват автомобили за минимум четирицифрени суми,и би трябвало да се снабдят с подобни устройства,които са на стойност под 10% от стойноста на автомобила,напук на политиката на правителството и на МВР,които вместо да подобрят пътната инфраструктура в цялата страна, правят подли засади и "уж" не можели да си изкарат служителите от храстите-е как-нали вечерта делят заедно-ако ги изкарат,какво ще изкарват...?!? :whist: ;дават Огромни суми за закупуването и монтажа на всякакъв вид камери,нови полицейски радари и радарни пистолети и не на последно място,увеличените глоби-това е антирадара който ще ти върши Отлична работа...Успех... :ph34r:

Приятел, на теб трябва да ти дадат награда.

За най-дълго изречение.

Повярвай - това си е чиста мъка за четене.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, на теб трябва да ти дадат награда.

За най-дълго изречение.

Повярвай - това си е чиста мъка за четене.

Хахаха ее разсмя е колега ХАХха ....

Радарите от следващата година се предвижда да бъдат заменени от специализирани камери. Ако това се осъществи, а в не малко коли на КАТ вече има такива, също и стационарни монтирани на магистрали и първокласни шосета, парите за антирадар, ще са хвърлени на вятъра! Моят съвет е, да ги вложите в повишаване културата си на шофиране...

Еми колега ще видя и аз чух за това което си написал , вече мисля да взема някой до 200лв и колкот да мине номера :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет и от мен-ако ходиш в Гърция,остави антирадара у дома.Независимо дали е включен или не,ако полицията го намерят в колата,глобата е до 3000 евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми колега ще видя и аз чух за това което си написал , вече мисля да взема някой до 200лв и колкот да мине номера :))

-ама кой какво видял;чул;написал,недочел и непрочел или пък дълго му дошло за четене :ph34r: -вообще даже,никой до момента,във въпросната тема не си е направил труда да провери,Точно,за какво иде реч,но коментарите се набиват че и почти никой във връзка с темата или поне в правилна насока :D -ха поразровете се,и попрочетете за въпросния модел какъв вид антирадар е,от какво точно ви предпазава и на какъв принцип работи,и пак пишете коментари,ама вече информирани-че Аз съм го написал на един дъх-еми така щях и да го кажа,стига да има кой да го разбере,нооо.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет и от мен-ако ходиш в Гърция,остави антирадара у дома.Независимо дали е включен или не,ако полицията го намерят в колата,глобата е до 3000 евро.

опасни тез гърци ... :Д Редактирано от mafiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко да извадим от пръхта тази тема.Някой да използва този Whistler Gt 265 Xi радар детектор и да каже мнението си,дали засича и новите патрулки с камерите и така.Аз карам съвсем съвестно,просто да се предпазя от някои скрити полицаи зад някой храст на безмислено ограничение да вземат парите ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко да извадим от пръхта тази тема.Някой да използва този Whistler Gt 265 Xi радар детектор и да каже мнението си,дали засича и новите патрулки с камерите и така.Аз карам съвсем съвестно,просто да се предпазя от някои скрити полицаи зад някой храст на безмислено ограничение да вземат парите ни.

Новите пътрулки са със стандартно оборудване. Просто са добавени и камери, които правят снимка за доказателство. Самото засичащо устройство е стандартно и ти смущава твоето устройство, като издава звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК разбрах ,и в обявата така пише но исках някой който го има да даде мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не те мързи да четеш http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/119729

А е силно препоръчително да прочетеш в интернет къде са местата на камерите за деня. Длъжни са да ги публикуват. Малко е тъпо че не са на едно място, а всеки окръг си ги пише нестандартизирано на сайта на съответната РДВР.

А още по - препоръчително е да не се правиш на джигит по пътя. Нуждаещи се от трансплантации бол, само органите на донорите да могат да се ползват и да не са прекалено размазани.

Между другото за твоя град са едни от най-грамотно написаните http://www.shumen.mvr.bg/Paten_kontrol/default.htm

Конкретно за тази седмица http://www.shumen.mvr.bg/Paten_kontrol/dots_pp_06_12072015.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си решил да взимаш, се насочи към RG300. Имам такъв от две години, и си изби парите вече. Не съм джигит, нито в града, нито извън. Но е много полезен. За превенция, на клечащи в храстите полицай, след поредния малоумен знак, за ограничаване на скоростта. Останал от миналия век.  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си решил да взимаш, се насочи към RG300. Имам такъв от две години, и си изби парите вече. Не съм джигит, нито в града, нито извън. Но е много полезен. За превенция, на клечащи в храстите полицай, след поредния малоумен знак, за ограничаване на скоростта. Останал от миналия век.  :D

Мерси за мнението,но аз търся до 150лв максимум.Аз не карам всеки ден,не си изкарвам хляба с шофиране.Ти предлагаш нещо доста скъпо ,което не ми върши изобщо работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за мнението,но аз търся до 150лв максимум.Аз не карам всеки ден,не си изкарвам хляба с шофиране.Ти предлагаш нещо доста скъпо ,което не ми върши изобщо работа.

Може да го намериш втора ръка. Имай предвид, че RG300 е с вграден GPS модул. И базата данни, се обновява безплатно и много бързо. И те предупреждава, за стационарните камери, дето се въдят като мухи на мед. Но ти си решаваш, според финансите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.