Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Sawi

Как и защо избрахте своите аватар и подпис?

Препоръчан отговор

интересно мие да разбера благодаря на fifa той ми даде тази идея в темата за аватара на предишния

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хехе... моля, моля! :)

Аватарът го сменям често, но туй пате май се задържа много. Хареса ми, защото изглежда сладко и мнооооого жълто

Подписа - тази мисъл я срещнах в един сайт и ми хареса, а танцуващото момиче - малко движение да има Публикувано изображение

Хайде вие сте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така тема за ника си имаме, липсваше ни за подписа и аватара. Моят подпис се мени често, според празниците, някой път си се връща този, с който бях дълго време в началото The only thing wrong with being an atheist is that there's nobody to talk to during an orgasm.

Харесвам този подпис, защото показва две неща за мен, не вярвам в съществуването на Бог, според мен Библията е не особено увлекателна приказка и обичам секса - правенето, обсъждането на такива теми, предисловието - всичко... Публикувано изображение

А аватарът ми - аз обичам приказните аватари, този, показва двойнствената ми природа, имам крила и съм ангел хихи, но когато нещо ме ядоса или надуша някоя несправедливост могат да им побелеят очичките и да хвърчат искри, позата на този сатанински ангел показва действеност и импулсивност, не може да седи на едно място иска постоянно да лети, готов е да откликне, ако чуе зов, но е готов и да погледне лошо, ако зовът е фалшив, устните са полуотворени, обича да предизвиква и да приема предизвикателства, ей такива неща... оставям нещо и на вашето въображение Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аватара го видях в един сайт и много ми хареса....но мисля скоро да си върна стария(с гимнастичката),но не знам-за сега остава този...може пък да си харесам някой друг...знае ли човек.Подписа ми...като гледах ''Ало,ало'' и с това ''Ама че си глупава..." въобще всяка моя дума почти започва с ''Ама че'' :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гордея се че съм българин!За това и аватара ми, и подписа ми,са прояви на патриотизъм

Поздрави:Стоян :bye:

Редактирано от Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа обичам котките. Обичам всички гадинки, гадове и гадчета, а освен това МНОГО СЕ КЕФЯ НА ПОДОБНИ ДВУСМИСЛИЦИ и намеци!!! :P

А за подписа ми ами "Memento mori" - от латински - ПОМНИ СМЪРТТА (тук аз нямам коментар оставям ви вие да размишлявате по този въпрос Публикувано изображение )

Банерчетата ли ??? ами

ТАРЯ е номер едно, гласът и е невероятен и е засенчен единствено от таланта и красотата и :love:

а колкото до ARCH ENEMY ами чуйте - Dead eyes see no future и разберете защо съм Arch Enemy MANIAC :)

А колкото до пингвините :P гледайте "Мадагаскар" и няма начин да не ги заобичате и вие :)

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аватар- по принцип не съм голям фен на ангели, но щом видях тази картинка и веднага се влюбих в нея. Според мене показва доста неща- фалшив черен ангел, който носи косата на смъртта, но въпреки това има кръстче, закачено на нея. Кефи ме апатичната му усмивка и аниме-видът му. Като цяло показва парадоксалния ми характер. Ето я в цял размер

За подписа: показва каква музика слушам - метъл. Не, че се ограничавам само до него, но това е друга бира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като казахте цял размер... ето го и моя, готов да се плесне на десктопа ви Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

балгодаря на всички за отговорите и все пак да кажа нещо и аз Избрах своя аватар по 2 причини 1. На тази статуя е д'Артанян а аз страшно се кефя на трилогията на Дюма и по-специално на този му герой, защото той има много хубави качества, които може би малко сме позабравили 2.Самия паметник като архитектура страшно ми харесва (рисуването ми е нещо като хоби:)) а що се отнася до подписа той просто е моя девиз:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм,интересна тема аватара защо го избрах? като се регистрирах ми беше трудно да реша какво точно да сложа , исках да е нещо изразително и което привлича вниманието, в същото време да е романтично, нежно..... което да показва моя характер и личност! Когато видях тази снимка, просто спрях да мисля и си казах това е ! Съчетава нещата, които исках пък и подсказва какъв човек съм и какво ми харесва! Не знам дали някога ще го сменя :baby: а подписа сама си го написах изхождайки от моя житейски опит ! Исках да го съчетая с аватара..... а аватара говори за любов.....така че и в подписа ми също включих вълшебната думичка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eх, жени, жени...

По въпроса - със сигурност няма да си сменя аватара. Може да променя надписа дето се върти - от Bulgaria на България. Търся :baby: подходящата програмка!

Много си го харесвам.

Както си харесвам и обичам Родината, историята и природата.

Българи - Юнаци! За съжаление само спортистите ни са такива... Публикувано изображение

Да - патриот съм, но от тези скритите. Със знаме в ръка няма да ме видите, но със сигурност бих си дал живота за България - дано не се налага.

Подписа ми варира - и аз съм като arti - зависи какво искам да внуша или кажа, а и в какво настроение съм. Очаквайте и изненади! ;)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авантара ми дойда на ум от един чужд авантар в един сайт и реших да си направя и с моя ник. А за подписа - Kaspersky понеже според мен това е най-добрата анти-вирусна, FireFox понеже това е един страхотен браузър, а тексчето - защото го видях на едно място и ме впечатли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аватара си го избрах, защото съм си аз :P , а подписът ми е откъс от стихотворение на мъжа ми, който пише много хубави неща :) . Не мисля да ги сменям... :bye:

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите си ги избрах, просто защото много ми харесват ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм,интересна тема

като се регистрирах ми беше трудно да реша какво точно да сложа , исках да е нещо изразително и което привлича вниманието, в същото време да е романтично, нежно..... което да показва моя характер и личност! Когато видях тази снимка, просто спрях да мисля и си казах това е ! Съчетава нещата, които исках пък и подсказва какъв човек съм и какво ми харесва! Не знам дали някога ще го сменя  :)

а подписа сама си го написах изхождайки от моя житейски опит ! Исках да го съчетая с аватара..... а  аватара говори за любов.....така че и в подписа ми също включих вълшебната думичка!

<{POST_SNAPBACK}>

На снимката ти ли си Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картинката защото Шерлок Хоумс ме кефи а подписа е готин според мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аватара е избран заради фенщина по едно анимационно сериалче. По-специално към един конкретен персонаж. Иде рече за малко известното сериалче Teen Titans. Подписа ми? Ами ползвам/фен съм на това, което съм сложил в подписа и затова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аватара ми...сметнах че е подходящ към ника ми-infinity...а и ми хареса картинката.а подписа ми сега-подгонила ме е носталгия по София май...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

такааа..ложих си това аватарче, защото: 1. е от любимото ми сериалче One Tree Hill 2.много е романтично :hush: 3.показва "МОМЕНТА" ..този момент който е непосредствено преди целувката,момента който е по-вълнуващ и от самата целувка :kiss2: А относно подписчето..сложих го, защото линкчето води към моя снимка ;):yanim::yanim::yanim:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аватара е снимка на по-малката ми дъщеря /дип, че е космата/

http://store3.data.bg/albenad/SUNP0014.JPG

колкото до подпис не ми е хрумнало да си слагам

Редактирано от albenad (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ... мисля,че няма какво да се говори за моя аватар и подпис! Просто обичам родината си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...пролет е, реших да вкарам малко свежест и страст :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз малко се включа в тази интересна тема . Аватора съм си го избрал понеже наскоро четох една книга за Ернесто Че Гевара и останах доста впечатлен от житота му. А за подписа какво да кажа - Всички трябва да се гореем , че сме Българи . Било то за добро или лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво темата е супер!!!

Аватара съм го избрал от любим скеч и защото тоя Зефирчо ми е много познат (дали не прилича на мен :hush: )

Подписа показва на какво съм фен.

ЛАС ВЕГАС ;)Публикувано изображение

Поздрави!!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...