Anne

Как се лекува оток на бузата от зъб?

6 мнения в тази тема

Как се лекува оток на бузата от зъб? Точно това ми се случи на мен днес - дясната ми буза се поду леко, пих антибиотик и витамин С, изплакнах си устата. Всъщност нямам зъби, всичките ми паднаха. Боли ме само когато се усмихвам или се смея. Мразя да ходя на зъболекар а и не понасям болка, просто съм свръхчувствителна към болка (от машинката). Та можете ли да ми кажете как се лекува това нещо? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като все пак въпросът е зададен точно от теб, аз най-добронамерено ще попитам дали според другите около теб наистина имаш оток на бузата?

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

? Нямаш зъби а имаш оток от зъб ?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като все пак въпросът е зададен точно от теб, аз най-добронамерено ще попитам дали според другите около теб наистина имаш оток на бузата?

Да, майка ми забеляза отока, после и аз го видях на огледалото.

? Нямаш зъби а имаш оток от зъб ?

Ами не ходя на зъболекар и просто зъбите ми заминаха, а част от тях паднаха след две операции от сплетени черва, даваха ми силни лекарства и това повлия на зъбите. Не веднага де, но им повлия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кога извади зъба където се намира отока? Има вероятност да е останала мъртва тъкан от него, която да причинява гноен процес. Задължително трябва да си направиш рентгенова снимка на тази област, в която е отока.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кога извади зъба където се намира отока?

Има вероятност да е останала мъртва тъкан от него, която да причинява гноен процес.

Задължително трябва да си направиш рентгенова снимка на тази област, в която е отока.

оффф.

знаех си , чеще започнете със всякакви съвети и диагнози.

Тема все пак е пусната от Anne не от някой друг заради това и се затваря.

Към авторката -утре отиваш на преглед и спазваш назначенията които ти даде лекарят.

Точка.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.