Anne

Как се лекува оток на бузата от зъб?

6 мнения в тази тема

Как се лекува оток на бузата от зъб? Точно това ми се случи на мен днес - дясната ми буза се поду леко, пих антибиотик и витамин С, изплакнах си устата. Всъщност нямам зъби, всичките ми паднаха. Боли ме само когато се усмихвам или се смея. Мразя да ходя на зъболекар а и не понасям болка, просто съм свръхчувствителна към болка (от машинката). Та можете ли да ми кажете как се лекува това нещо? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като все пак въпросът е зададен точно от теб, аз най-добронамерено ще попитам дали според другите около теб наистина имаш оток на бузата?

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

? Нямаш зъби а имаш оток от зъб ?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като все пак въпросът е зададен точно от теб, аз най-добронамерено ще попитам дали според другите около теб наистина имаш оток на бузата?

Да, майка ми забеляза отока, после и аз го видях на огледалото.

? Нямаш зъби а имаш оток от зъб ?

Ами не ходя на зъболекар и просто зъбите ми заминаха, а част от тях паднаха след две операции от сплетени черва, даваха ми силни лекарства и това повлия на зъбите. Не веднага де, но им повлия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кога извади зъба където се намира отока? Има вероятност да е останала мъртва тъкан от него, която да причинява гноен процес. Задължително трябва да си направиш рентгенова снимка на тази област, в която е отока.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кога извади зъба където се намира отока?

Има вероятност да е останала мъртва тъкан от него, която да причинява гноен процес.

Задължително трябва да си направиш рентгенова снимка на тази област, в която е отока.

оффф.

знаех си , чеще започнете със всякакви съвети и диагнози.

Тема все пак е пусната от Anne не от някой друг заради това и се затваря.

Към авторката -утре отиваш на преглед и спазваш назначенията които ти даде лекарят.

Точка.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение