Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с даемон тоолс

Препоръчан отговор

Когато маутна някоя игра с даемон тоолс и кракна играта ми писхе като я пусна че please insert the original cd/dvd disk опитах с много видове за windows 7 но нестава.Не е от играта защото пробвах с няколко игри и все същото моля помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не я пускаш правилно или не спазваш стъпките, който са обяснени в торент сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не я пускаш правилно или не спазваш стъпките, който са обяснени в торент сайта.

правилно я пускам знам как се моунтва но пак нестава преди малко гледаг как ставаше но сее тая...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега няма да споря с теб. Може да има и проблем със самия Daemon Tools. Пробвай да си инсталираш PowerIso. На български е и поддържа по голям набор от файлове. Ако и с него ти дава същия проблем, значи не правиш инсталацията както трябва. ПС: Ако играта е легална и закупена няма да ти се налага да правиш такива упражнения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

правилно я пускам знам как се моунтва но пак нестава преди малко гледаг как ставаше но сее тая...

Отвори демон тоолса и отиваш на предпочитания след това интеграция и даваш тикчета на всички асоциации. Защото може играта да нее направена в ISO. Успех! :wink12:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от програмата, а от играта. Някои от пиратските игри имат неработещи кракове. Потърси друг крак за въпросната игра и ако пак не става пиши в коментарите в замунда с надеждата някой да е имал същия проблем и да сподели как се решава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че открих проблема значи.

Само направи това:

2. Копи/пейст *.exe файла така след това:

3. Десен бутон Propertis -> Compatibility -> Отметка на Run This program in compatibility mode for : Избираш Windows 2000 или Windows Me -> OK стартирай exe файла и се кефи и можеш да счупиш клавиатурата от играене.

Успех :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че открих проблема значи.

Само направи това:

2. Копи/пейст *.exe файла така след това:

3. Десен бутон Propertis -> Compatibility -> Отметка на Run This program in compatibility mode for : Избираш Windows 2000 или Windows Me -> OK стартирай exe файла и се кефи и можеш да счупиш клавиатурата от играене.

Успех :wink12:

направих го но не става сега инсталирах про версията и няма как да е от играта толкова игри пробвах и все едно и също
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

направих го но не става сега инсталирах про версията и няма как да е от играта толкова игри пробвах и все едно и също

Вече става много много топло тука друго за сега неми идва на Ум. :huh:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече става много много топло тука друго за сега неми идва на Ум. :huh:

може и да не съм я инсталирал правилно може и даемон тоолса да не е правилен незнам и аз ,,,,,,,
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хайде кажи игрите, които си свалил, явно просто не ги инсталираш като хората или антивируса ти просто ти блокира краковете ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хайде кажи игрите, които си свалил, явно просто не ги инсталираш като хората или антивируса ти просто ти блокира краковете ;)

PES2012 Battlefield warcraft и така нататък аз искам и други да играя ама кат нестава

PES2012 Battlefield warcraft и така нататък аз искам и други да играя ама кат нестава

аи кат моутна нали тряя да пусне ауто ръна а то не го пуска!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека да не е толкова задръстен че да не може да инсталира една игра а другото което не излиза такава грешка когато крака е блокиран от антивирусната. Проблема е някъде по дълбоко.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека да не е толкова задръстен че да не може да инсталира една игра а другото което не излиза такава грешка когато крака е блокиран от антивирусната. Проблема е някъде по дълбоко.

а на бас, че излиза ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аи кат моутна нали тряя да пусне ауто ръна а то не го пуска!!

Както каза и колегата по горе да прегледаш коментарите на самия торент ако проблема е от играта няма как и някой друг да не е испищал и това е вариант.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както каза и колегата по горе да прегледаш коментарите на самия торент ако проблема е от играта няма как и някой друг да не е испищал и това е вариант.

човек няма как да е шот преди съм играл GTA san andreas а ся нестава !!! просто исках да видя дали е заради играта ноо не е!!!!!!!!!!!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а на бас, че излиза ;-)

Ок: да приемем че е от това ма нали всяка антивирусна програма си има начин да информира че е засекла вирус. Той ако е забелязал това щеше да го спомене в темата не мислиш ли. :ph34r:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок: да приемем че е от това ма нали всяка антивирусна програма си има начин да информира че е засекла вирус. Той ако е забелязал това щеше да го спомене в темата не мислиш ли. :ph34r:

може ли скаип ще споделя екран да видиш за какво става вупрос
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за инсталация на игра през демон тулса 1. задължителна проверка на хеша през торент клиента 2. пускате демона, маунтвате само това исо 3. ако не стартира ауторъна, отваряте winodows explorer, ако демона работи коректно, ще имате ново устройство, което ще съдържа install.exe, setup.exe и подобни в прилежащите директории 4. инсталирате 5. след инсталацията се налага да получите нелицензиран достъп до играта, което може да бъде спряно от: антивирусна програма UAC контрола на уиндоус 7 забрани за достъп до файлове в program files несъвместимост с операционната система 6. некоректни драйвери на видеокартата. 7.кофти издание, което сте изтеглили 8. дерзайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за инсталация на игра през демон тулса

1. задължителна проверка на хеша през торент клиента

2. пускате демона, маунтвате само това исо

3. ако не стартира ауторъна, отваряте winodows explorer, ако демона работи коректно, ще имате ново устройство, което ще съдържа install.exe, setup.exe и подобни в прилежащите директории

4. инсталирате

5. след инсталацията се налага да получите нелицензиран достъп до играта, което може да бъде спряно от:

антивирусна програма

UAC контрола на уиндоус 7

забрани за достъп до файлове в program files

несъвместимост с операционната система

6. некоректни драйвери на видеокартата.

7.кофти издание, което сте изтеглили

8. дерзайте.

между другото като пробвам да вклуча играта ми излиза че някаква цветова схема е променена
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

между другото като пробвам да вклуча играта ми излиза че някаква цветова схема е променена

Щом ти излизат така провери хубаво дали съвместимоста на крака ти е настроена точно така както съм показал на снимката. Другия вариант е наистина може дае от драйварите на видеото.

post-315606-0-31284200-1325876981_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване