Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Hanibal_Lektar
 Сподели

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми някаква ММО игра "Състезателна" като The Crew (Поне докато излезне) 

Без APB : Reloaded, NFS World

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Препоръчайте ми някаква ММО игра "Състезателна" като The Crew (Поне докато излезне) 

Без APB : Reloaded, NFS World

Drift City: Online Racing Game

HEAT Online

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Препоръчайте някоя интересна PC игра, така по възможност да е по-дългичка и с красива графика, нещо подобно на Crysis 3, Tomb Raider 2013..   

The Elder Scrolls V Skyrim - практически безкраен геймплей.

S.T.A.L.K.E.R. - Тайные Тропы 2 - над 100 часа геймплей с всички изпълнени куестове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча някоя action/rpg игра, подобна на Bastion? Подобна поне откъм начина за избор и подобрение на оръжията и липсата на досаден инвентар в стил Diablo. Благодаря предварително.

Редактирано от DarknessChild (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Elder Scrolls V Skyrim - практически безкраен геймплей.

S.T.A.L.K.E.R. - Тайные Тропы 2 - над 100 часа геймплей с всички изпълнени куестове.

Че и повече време може да му отнеме S.T.A.L.K.E.R. - Тайные Тропы 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някакво ММО с магий, нещо като TERA,WOW,Vindictus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча някоя action/rpg игра, подобна на Bastion? Подобна поне откъм начина за избор и подобрение на оръжията и липсата на досаден инвентар в стил Diablo. Благодаря предварително.

Deathspank серията

Но .. условието ти за инвентара не е изпълнено.

можете ли да ми препоръчате нещо като Clive Barkers Jericho обаче да е по лека щот тая ми впича

Ако си готов да замениш автоматичните оръжия:

Редактирано от An0n (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Примерно.. youtube.com/watch?v=taRJkbnEgK4

Благодаря много! Изглежда доста добре :)

Редактирано от m.hrstv (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми стратегия подобна на Age of Empires III, да е със такъв изглед смисъл камерата в играта да е същата както при  Age of Empires III, да се строят разни постройки и най- важното да не е някоя измислица с извънземни и темподобни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми стратегия подобна на Age of Empires III, да е със такъв изглед смисъл камерата в играта да е същата както при  Age of Empires III, да се строят разни постройки и най- важното да не е някоя измислица с извънземни и темподобни

НОВИ:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EverQuest 2

(Това е друга тема)

Игра съм я и не ме кефи много,много

Редактирано от Slenderman (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми RPG подобно на Mass Effect, KotOR, The Walking Dead episodes, абе като цяло играта да се променя според изборите които правиш. Само ще помоля геймплея да не е като в KotOR, щото битките не ми харесаха много-много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми RPG подобно на Mass Effect, KotOR, The Walking Dead episodes, абе като цяло играта да се променя според изборите които правиш. Само ще помоля геймплея да не е като в KotOR, щото битките не ми харесаха много-много.

Тук като коварна шега мога да кажа : Fable серията ..
Умишлено давам Yahtzee ревю. Fable беше една от първите серии, които излязоха на пазара с гръмките думи "Изборът ти има значение". И все още като фен на серията мисля, че главно трябва да обвиняваме Peter Molyneux за тази работа. А под серия имам предвид първата част - The Lost Chapters. После нямаме PC версия, а после пък излиза едно III-то заглавие, което беше трудно аз преглъщане. После пак стават някви мизерии в избора на нови технологии, които също прескачам и да. А играта имаше толкова потенциал... А сега вече започваме сериозно със заглавие като : Indigo Prophecy
Който не се е насладил на този "мастърпийс" - wtf is wrong with you?! Тук малко емоционално се изхвърлям .. обаче това беше буквално една от първите игри, които ме накараха да гледам малко по 'алтер' на всичко. Малко по-фундаментално, по-морално. Да, играта не е кой знае колко комплексна и не представя кой знае какви сложни избори, но .. за мен си е вид изкуство. Някъде по средата има едни сцени със супер сили и прочие, които малко развалят мистиката и прочие, но като изключим това - must play. А като заговорихме за дълбочина и алтер : Planescape: Torment
Тук няма да давам коментар, просто защото не мога в рамките на по-малко от .. 500 реда. Просто трябва да я играеш.. Ок, пак се връщаме на Indigo Prophecy и Quantic Dream като цяло (разработчика и). Те имат заглавия като "Heavy Rain" и бъдещото "Beyond: Two Souls". Не ти ги препоръчвам тук, тъй като са за PS3, но .. там вече наблюдаваме висоти в моралния избор.
Преминаваме на киберпънк вълна и тук трябва да посоча : Deus Ex. В случая обаче Deus Ex: Human Revolution, тъй като последната версия по-точно успява да реализира самото изкуство на високи технологии и нисък живот. Който е чел William Gibson, знае за какво говоря.
Нещо по-отворено .. Fallout си е доста мащабна серия изградена около избори. Не бих казал, че всичко се гради около изборите ти там, но .. все пак говорим за Fallout - must play.
А иначе в твоите заглавия си посочил Mass Effect, но не видях Dragon Age. Щом не харесваш малко по-пасивния стил на KotOR, най-вероятно и Dragon Age няма да ти хареса, но като цяло всичко на BioWare си заслужава да се погледне.
П.П. Като казвам Dragon Age, имам предвид Dragon Age: Origins. Това е последната игра от тази серия. Някой може да ти каже, че има и Dragon Age II - не го слушай. Лъжи и заблуди. Origins е единствената част, която напълно заслужава да бъде в тази серия. Редактирано от An0n (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игри които ще вървят без проблем на тази слаба машина : Intel Celeron 2.60 Ghz 1 ядро , 3 ГБ Рам , 1 ГБ Intel G41 Express Chipset  вградена видеокарта !! Мерси предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игри които ще вървят без проблем на тази слаба машина : Intel Celeron 2.60 Ghz 1 ядро , 3 ГБ Рам , 1 ГБ Intel G41 Express Chipset  вградена видеокарта !! Мерси предварително !

Всички игри от февруари 1962 (Spacewar!) до 2003 година трябва да вървят на този хардуер. Аз мога да ти изредя един куп 'old school' RPG-та, които трябва да си играл (тъй като са тотална класика), но няма как да знаем дали изобщо си фен на този жанр или по-скоро предпочиташ някой 'shooter' в стил Serios Sam или Quake..  

Нещо подобно на Just Cause 2?

//Не че има някой, който да не знае серията.. просто ревюто е прекалено 'епик' и няма как да не го сложа
//Still epic..
//Може би Mercenaries 2 е най-много в стил Just Cause 2 O.o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игрички подобни на Tomb Raider ? Или поне нещо поне толкова зарибяващо ?

WET - евентуално ако запазим идеята за женски протагонист X-Blades - същата работа Тук и "Velvet Assassin" може да се вкара, но там е повече 'стелт'.. Prince of Persia - цялата серия Assassin's Creed - цялата серия Batman - цялата серия Dark Sector Bionic Commando The Saboteur И накрая никоя реално не прилича толкова на "Tomb Raider".. Кои елементи точно търсиш?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приключенският елемент, и като цяло завладяващата история.. Не мога точно да определя. Иначе от предложените AC , PoP и Batman съм ги изиграл. Другите като имам време ще ги погледна. Като цяло си търся интересни игрички за запълване на времето. Дали са ФПС или трето лице няма значение. Харесват ми игри освен подобни на горе посочените и такива като CoD серията METPO и т.н.

Редактирано от lazarvtu (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста време не бях писал мнение в форума . Сега се чудя какво да играя но не мога да избера  .Търся нещо интересно което да ми прикове вниманието към монитора . Екшън жанра ми допада . Нека да е той . Ако може да препоръчате някоя поредица още по-добре . Благодаря предварително ,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста време не бях писал мнение в форума . Сега се чудя какво да играя но не мога да избера  .Търся нещо интересно което да ми прикове вниманието към монитора . Екшън жанра ми допада . Нека да е той . Ако може да препоръчате някоя поредица още по-добре . Благодаря предварително ,

Дойде зимата и стана пълно с AMD фенове. Не че нещо, ами явно през останалото време просто са в "overheating". :D Шегувам се и не е нищо лично (въпреки, че ти ще го приемеш като лично и ще тръгнеш да защитаваш AMD). Но какво да се прави - the internet. А за предложенията : Много общи неща си задал. Екшън жанра в гейминг индустрията е нещо огромно. Заглавията тук са с по-голям брой и от некачествените процесори на AMD. Сериозна работа :D Аз лично бих започнал Thief серията тези месеци, че до март 2014 отново да съм преживял събитията и да съм готов за новият Thief.
Т.е препоръчвам : Thief: The Dark Project, Thief II: The Metal Age и Thief: Deadly Shadows. Обаче реално тези даже не са и много екшън. Да не казвам хич... Ае я дай пример с едно заглавие поне, или дадена концепция, или някаква механика Стил на главен герой, изисквания към история, завършек. Как може да си толкова непридирчив. Well.. това обяснява защо си избрал AMD :D * А тук искам да отбележа, че аз нито съм фен на Intel, нито на AMD. И двата производителя имат добри и лоши серии. Политиката на AMD е малко по-посредствена и в повечето случаи Intel успяват да замажат пазара, но AMD бяха с първите x64 процесори, както и доста нови технологии са дошли от там. И все пак процесорните и конзолните войни са хубаво нещо на ниво конкуренция между корпорациите, но когато е между "феновете" им - самият социален процес, който се извършва, е нещо съвсем различно. Там потребителя защитава идея към която има емоционална привързаност от всякакви външно когниции и приема нападки към дадената фирма, като нападения към собствения му Аз. И все пак - винаги е забавно да побутнеш някой от тези фенове, просто за да видим как ще ескалират нещата O.o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо да го приемам лично . По темата игри екшън които съм играл са от call of duty серията medal of honor и подобни . Играта която предложи не бях играл ще я пробвам задължително .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване