Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля препоръчайте ми някоя игра за лаптопа ми с конфигурация intel core i7, GTX 860M 4GB 8 RAM

Препоръчайте ми игра с оцеляване, развитие на герой.... Публикувано изображение

Tomb Raider - Доволен съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра с оцеляване, развитие на герой.... Публикувано изображение

Arx Fatalis - страхотна игра е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Arx Fatalis - страхотна игра е!

Не ме устройва.... Тая новата "The Forest" има ли я някъде NON STEAM понеже нямам пари да си я купя в Steam???

Tomb Raider - Доволен съм.

Да Tomb Raider е хубава но не ми върви хубаво на лаптопа.... Търся нещо с оцеляване правене на база такъв вид игра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме устройва.... 

Интересно ми е да разбера, кое не те устройва по-точно в тази игра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме устройва.... Тая новата "The Forest" има ли я някъде NON STEAM понеже нямам пари да си я купя в Steam???

Да Tomb Raider е хубава но не ми върви хубаво на лаптопа.... Търся нещо с оцеляване правене на база такъв вид игра Публикувано изображение

unturned minecraft the forest( ранен достъп е още и има бъгове) infestation има и други но не се сещам за тях

Има я играта, но е с вируси знам от личен опит и не я препоръчвам non steam.

Infestation също трябва да си я закупиш тя е бета засега, но скоро време ще я пуснат цялата и за всеки закупил ще му я подарят.

Unturned е free to play в steam може да я видиш нея вдигаш уменията на герой събираш ресурси, коли и тн. Mineraft ряпа да яде пред нея :D 

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

unturned minecraft the forest( ранен достъп е още и има бъгове) infestation има и други но не се сещам за тях

Има я играта, но е с вируси знам от личен опит и не я препоръчвам non steam.

Infestation също трябва да си я закупиш тя е бета засега, но скоро време ще я пуснат цялата и за всеки закупил ще му я подарят.

Unturned е free to play в steam може да я видиш нея вдигаш уменията на герой събираш ресурси, коли и тн. Mineraft ряпа да яде пред нея :D

Мерси за Unturned сега, ще я пробвам да видим дали ще подкарам... :) 

Интересно ми е да разбера, кое не те устройва по-точно в тази игра?

Просто не ми допада гледах клипове и не ми хареса..... Искам нещо на открито и да оцеляваш и да барикадирваш..... Такива неща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искаш вземи си World of Warcraft TBC,Wotlk,Cata,MOP която ти хареса нети предлагам Vanillia тя е много стара.

ММОРПГ е развиваш се като герой имаш си моунтове и  различни класове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искаш вземи си World of Warcraft TBC,Wotlk,Cata,MOP която ти хареса нети предлагам Vanillia тя е много стара.

ММОРПГ е развиваш се като герой имаш си моунтове и  различни класове.

Това е най гадната игра от всички ако иска нещо да пробва Neverwinter много по смислено е направено и вместо да седиш и да цъкаш 1,2,3 за атаки само там трябва и малко мисъл не да вървиш и да биеш

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най гадната игра от всички ако иска нещо да пробва Neverwinter много по смислено е направено и вместо да седиш и да цъкаш 1,2,3 за атаки само там трябва и малко мисъл не да вървиш и да биеш

не е баш така зависи каде играе, има ПВП сървари там се изисква опит айде тези фун сървари малко доскучават защото то ти омръзва но е не е лоша играта ако искаш да ти е по трудно отиваш в БЛИЗЛИКЕ сървър ако пук те мързи търси си фун макар че аз я играх сиг 5 години тази игра, разбирасе имаше моменти когато се отказвах за известо време щото то ти писва и после пак се връщах но сега пак я отказах и не мисля да се връщам цукам си САМП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е баш така зависи каде играе, има ПВП сървари там се изисква опит айде тези фун сървари малко доскучават защото то ти омръзва но е не е лоша играта ако искаш да ти е по трудно отиваш в БЛИЗЛИКЕ сървър ако пук те мързи търси си фун макар че аз я играх сиг 5 години тази игра, разбирасе имаше моменти когато се отказвах за известо време щото то ти писва и после пак се връщах но сега пак я отказах и не мисля да се връщам цукам си САМП.

Не мерси за мене играя номер 1 е дота сега и там си развива герой може да я пробва човека

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мерси за мене играя номер 1 е дота сега и там си развива герой може да я пробва човека

Това са си фантастики.... Не си падам много по-магии и да имаш герой с 30000 магии и да използваш.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра с оцеляване, развитие на герой.... :)

Досега никои не е споменал DayZ ама се плаща но е почти същата като Unturned 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Euro truck simulator, bus simulator... Какво доживях да видя да търсят "младежите" (да не ви обидя с деца ;) ) Пробвайте Spintires версиите на Codex и R.G. Mechanics, в замундата и арената не видях читава, но ще я намерите ако я потърсите и без да давам линк ;) И 1 важно допълнение, с геймпада или волан се играе доста по добре. Минуси: малко гадна камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я препоръчвам нея защото не знае още колко години ще се чака до изчистената версия, но пък затова препоръчах Infestation survivor stories. Скоро време излиза и още 1 игра H1Z1 тя ще е безплатна и пак ще се развива герой, но чакаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви една игричка във която се развива герой тя е средновековна не съм я играл ама така от клипчета и картинки ми се стори интересна и мисля и да си я дръпна 

Mount & Blade (2008)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да се споменава DayZ защото е лоша идея да се купува.

1. Плащаш цена като за ААА заглавие, а вместо това получаваш недовършена игра.

2. Такива неща не трябва да се окуражават, иначе всички разработчици ще почнат така и нито веднъж няма да играеме завършена игра.

3. Разработчиците на DayZ за мене са несериозници, защото имат наглостта да почват други заглавия (които също са пуснати по начина на DayZ) а все още не са завършили сегашните си проекти.

А и така като гледам, въобще не си дават зор да я завършат. Имам опасенията, че ако хайпа свърши и хората спрат да я взимат, те ще си я зарежат на това ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... Днес съм на нова вълна хаха..... Търся си игра в която да правя глупости :D Един вид СМЕШНА игра :D (като изключим Garry's Mod нея я имам закупена от Steam ако някой иска да играем да пише :D ) И така, ще чакам предложения! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... Днес съм на нова вълна хаха..... Търся си игра в която да правя глупости :D Един вид СМЕШНА игра :D (като изключим Garry's Mod нея я имам закупена от Steam ако някой иска да играем да пише :D ) И така, ще чакам предложения! :)

South Park: The Stick of Truth
Saints Row 4
Goat Simulator
Postal III
Duke Nukem Forever
Dead Rising 2
Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и Съседи от Ада да пробваш във замунда я има напиши и името на Кирилица и ще ти излезе много е готина правиш пакости на съседа си и на жена му :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся някоя екшън игра с бой предимно,а не стрелби.Моля споделете,ако знаете такава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете някакъв симулатор с коли или камиони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми по-стари игри подобни на Fighting Force и Fighting Force 2, пак да са някакви улични битки, и да могат да се взимат и да се изполват разни оръжия, бухалки, вериги и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта да е нещо от сорта турнири по свободен бой или пък човек издирва някого и по пътя се бие с наемници.Подобно на Макс Пейн,но да е с бой,не с пистолети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loki9889
      Здравейте, не знам от къде да започна. Използвам лаптоп Acer Aspire 5742zg , поствам характеристиката. (снимка 1)
      Windows е на няколко дни. И проблема ми е, че Firefox използва прекалено много memory. (снимка 2)
      Преди играех league of legends с включен skype и ми вървеше чудесно. Играх world of warcraft Dreanor пак много добре вървеше. А сега играя world of warcraft TBC, където системните изисквания са много по малки от на другите игри.. и играта ми върви с 30 fps.
      Къде според вас е проблема? И как да го разреша.
      Няма вируси на лаптопа.
      А това са всички инсталирани работи на лаптопа? Може би нещо липсва, но не знам какво. (снимка 3)

• от Емилиян Йорданов
      Здравейте! Преди 2 дена си взех лаптопа от преинсталация.. казах на техника да го изчисти от прах, защото не е бил чистен от година почти и преинсталиран от година, защото нямаше нужда.. но последните седмици да не кажа почти месец започна да забива, да вади по-малък фпс при игрите и т.н... търпимо беше, но аз реших да го занеса. Инсталира ми уиндоус 10 разбира се кракнат.. изчисти го пред мене видях че излезе доста прах от него, въпреки това игрите си вървяха почти перфектно (до преди месец).. и така взех си го аз. Инсталирах си драйвърите за видео картата и процесора.. ъпдейтнах ги на последната версия за да е актуално всичко.. влязох в nvidia control panel, да направя така, че да играя игрите с видео картата, а не с процесора или вградената intel graphics.. и изтеглих си cs:go само от стийм, а другата.. league of legends си я изтеглих от официалният им сайт.. включвам и какво да видя? 30-40 фпс на low... същата работа и при cs. Гледах уроци, фпс буустове, какво ли не.. няма промяна :/ Махнал съм Game Dvr-a, който знам, че прави проблеми и... все същата работа  повече от 60 не стига и то адски трудно.. а vsync съм го изключил от nvidia control panel-a и за всеки случай от настройките в игрите. А също така, забравих да отбележа, че не чувам вентилаторите т.е. вграденото охлаждане да работи.. за разлика от преди.. шумеше много както при абсолютно всички геймърски лаптопи.. Искам съвети.. моля да пишат наистина хора, които са сигурни в това как да го оправя... притеснявам се  Лаптопа ми е добър за тези игри.. не чак перфектен, но мога да си ги играя без лаг.. лигата преди 250-260 фпс на High, сега с 300 зора - 30-40.. забравих да отметна, че даже самия лаптоп е бавен малко в браузъра "Google Chrome" Благодаря!

Video Card: NVIDIA Geforce GTX 960M
      Graphics Card: Intel HD Graphics 4600 
      Processor: i5 4210H, 2,90 GHz
      RAM: 8 GB
      HHD: 1 TB
      Windows: 10, Pro|

Забравих да спомена, че при чистенето.. лаптопа не го разглоби, а го продуха със въздух от изхода където излиза топлия въздух.., защото лаптопа ми е acer aspire v 15 nitro и ако го знаете.. трудно се разглобява
    • от Daniel R. Dimitrov
      Здравейте, преди няколко дена си ъпдейтнах windows-a, естествено не по мое желание, и след този ъпдейт нещата не бяха както трябва и се оказа, че нямам драйвъри за видео картата. Инсталирах ги, след което играта започна да ми забива на всеки 3-4 секунди, след което пак продължаваше 60 fps. (Играта е 'osu!' - изключително лека, плюс това съм махнал всякакви ефекти) След това реших да пробвам да използвам вградения процесор. Оказа се, че проблемът изчезна. Поне засега. НО. След една минута играта започна да върви на 15-20 фрейма. След което пак се оправи и така пак започна един ужасен цикъл. С NVIDIA-та цепи през 3 секунди, а с вградената се получава един цикъл гладка игра, след което започва да лагва и после пак гладко. Нямам никаква представа на какво може да се дължи.
      Лаптопът ми е "Acer Aspire V 15 Nitro - Black Editioin".
      (NVIDIA GeForce GTX 860M, Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz)
    • от jorkata9898
      Добър ден, имам следния проблем. Преди няколко дни закупих MSI GTX 970 4G Gaming. Инсталирах я на дъното и всичко дотук беше добре. Същият ден закупих и 8gb Corair Vengeance ram ddr3 и чисто ново захранване Raidmax Thunder V2 735w 80+ Bronze.
      Всичко работи както трябва, но забелязвам голям Performance drop&low gpu usage в игрите, в сравнение с други карти като тази и в сходни конфигурации в интернет. Процесора ми е i3 4170-3'7 Ghz, знам, че малко или много ботълнеква картата, но чак пък толкова.. В The Crew на минимални настроики Off/Low Не мога да кача над 55fps, GTA V-1280x1024, Medium to High, 50-60 fps без Vsync.. Следя поведението на картата докато играя с MSI Afterburner и не вдига над 60 градуса over load, не вдига над 50-60% gpu usage, процесора не грее над 70 градуса.. Кутията има добър поток на въздух от 2 120мм вентилатора, така, че за thermall throtling не може да се говори. Използвах DDU за да изчистя старите драйвери на старото видео, инсталирах новите със Geforce Experiance, без нея също, няма резултат. Махнах едната плочка РАМ, (защото преди да взема 8, имах 4+2, и сега съм с 12), също няма резултат.. Настроих от опции на захранването всичко да е на High Prformance, в Nvidia Control Panel  in Global Settings също избрах Prefer Maximum Performance, но уви. А да спомена, че на бенчмарковете картата бичи на 99-100% и вади страхотни резултати на 1080р и 1440р.. Проблема идва когато играя игри.. На Unigine Valley Extreme HD Preset вади 3441 резултат - 1080р.
      Комфигурация:
      CPU: Intel Core i3 4170 3.7Ghz
      MOBO: Asrock H-81M-DG4 LGA 1150
      GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G
      PSU: Raidmax Thunder v2 735w 80+ Bronze
      RAM: Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz
      2x 120mm Fans
      1 TB Seagate HDD 3.5
      ..
      Благодаря ви предварително, силно де нуждая от адекватен отговор и решение, защото е ужасно чувството да имаш horsepower и да не можеш да я използваш..
    • от Ralchev Beats
      Здравейте ,
      извинявам се предварително на модераторите , ако не е трябвало да правя нова тема - не намерих раздел подходящ за мен. (peace)
      Накратко конфигурация : 
      Ново дъно ASROCK 960GC-GS FX
      Processor AMD Athlon 7750 Dual-Core 2.70Ghz
      Видеокарта NVidia 9600GT 
      Нов Хард Диск - Seagate 1TB 
      Нов Windows 7 , успешно инсталирани всички драйвери , (НО) забелязвам това (Screenshot123). И при Disable на вграденото видео и при активиран с проблема , резултатът е един и същ , но като си разкача външната видеокарта , всичко е ок в Device Manager.
      Проблемът е , че през Youtube клип нямам никакъв проблем при възпроизвеждане на 1080p FullScreen , но пускам игра , която съм пускал и преди и е вървяла нормално и тя е с под 10 fps.Опитах други 2-3 игри , отново е същото.
      Температурите на картата и процесора са ОК.
      Настройките през BIOS са за PCI-E слота.
      Премахнах картата, резултатите са малко по-добри , но предполагам , че такива са възможностите на вградената карта (15-20FPS).
      Моля за помощ , благодаря за вниманието 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.