Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Препоръчан отговор

Някой ако знае как да си изтегля тази игра за PC - ЛС ..,  ако ли не ... ми предложете подобна и да е free roam

на Windows 10 след време ще можем да играем ексклузивите на xbox 1 защото и компа и конзолата ще бъдат с една и съща О.С. (така ко казаха кой знае как ще се извъртят :D ) за подобна игра :GTA 5 online има режим за състезания и можеш да тунинговаш колите,Test Drive серията ,NFS серията,Driver:SF и това е другото не покрива критериите ти щото не са free roam

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Някой ако знае как да си изтегля тази игра за PC - ЛС ..,  ако ли не ... ми предложете подобна и да е free roam

Тя е само за конзоли, както ти е казал колегата, след теб пробвай ТестДрайв 2 Унлимитед. Има и много модове, за да си добавяш нови коли. Има доста състезания, на два острова. Някой от състезанията са да обиколиш целия остров и е много забавно. Имаш и фрее роам, на който аз съм прекарал доста часове. Купуваш си къщи и гаражи. Абе с две думи доста добра игра. Пробвай я смятам, че ще ти хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя е само за конзоли, както ти е казал колегата, след теб пробвай ТестДрайв 2 Унлимитед. Има и много модове, за да си добавяш нови коли. Има доста състезания, на два острова. Някой от състезанията са да обиколиш целия остров и е много забавно. Имаш и фрее роам, на който аз съм прекарал доста часове. Купуваш си къщи и гаражи. Абе с две думи доста добра игра. Пробвай я смятам, че ще ти хареса.

Да, особено за да минеш от първия остров на втория, голяма обиколка падна - 1 час въртях едно Audi TT  и на практика това е едно от най-дългите състезания, играни от мен някога, ако изключа една маниащина с F1_2010,  където въртях 60 обиколки и малко преди края направих грешка, та цялото състезание ми се провали, а аз след час и половина каране на болид от F1,  останах без сили. Чудя се, как издържат пилотите такива натоварвания...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, особено за да минеш от първия остров на втория, голяма обиколка падна - 1 час въртях едно Audi TT  и на практика това е едно от най-дългите състезания, играни от мен някога, ако изключа една маниащина с F1_2010,  където въртях 60 обиколки и малко преди края направих грешка, та цялото състезание ми се провали, а аз след час и половина каране на болид от F1,  останах без сили. Чудя се, как издържат пилотите такива натоварвания...

Старахотно беше това с обикалянето на острова, дори си спомням, че го преигравах, понеже събирах пари за да попълня колекцията си от Мерцедеси, а бях закъсал финансово. Другото което много ми хареса в играта, че трябва да обикаляш да намериш тунинг шоповете на различните марки автомобили, за да ти даде да ги ъпгрейдваш. И ако не ползваш карти от интернет си пада едно голямо обикаляне. Лично на мен това много ми харесваше, да си карам с една умерена скорост хубавата кола и да разглеждам. Направо сега като се сетих ми се иска пак да си я сваля. Страхотна игра. Дано направят и продължение, но май нищо такова не се чува.

А това с обиколките, явно не си играл едуранс състезанията на ГранТурисмо5 (лошото е че е само за конзоли) иначе тук колко много часове имам.

Имаше състезание с 300 обиколко. Имаше състезание с 4 часа-реални да въртиш обиколко и тн. направо полудявах понякога, но след като ги вземех изпитвах едни неописуемо чувство на голям кеф :) 

Дори се редувахме с един приятел на тези състезания, защото няма сейф по средата, а само пауза, но в един момент ти се схващат ръцета.

Редактирано от Ldk15 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старахотно беше това с обикалянето на острова, дори си спомням, че го преигравах, понеже събирах пари за да попълня колекцията си от Мерцедеси, а бях закъсал финансово. Другото което много ми хареса в играта, че трябва да обикаляш да намериш тунинг шоповете на различните марки автомобили, за да ти даде да ги ъпгрейдваш. И ако не ползваш карти от интернет си пада едно голямо обикаляне. Лично на мен това много ми харесваше, да си карам с една умерена скорост хубавата кола и да разглеждам. Направо сега като се сетих ми се иска пак да си я сваля. Страхотна игра. Дано направят и продължение, но май нищо такова не се чува.

А това с обиколките, явно не си играл едуранс състезанията на ГранТурисмо5 (лошото е че е само за конзоли) иначе тук колко много часове имам.

Имаше състезание с 300 обиколко. Имаше състезание с 4 часа-реални да въртиш обиколко и тн. направо полудявах понякога, но след като ги вземех изпитвах едни неописуемо чувство на голям кеф :)

Дори се редувахме с един приятел на тези състезания, защото няма сейф по средата, а само пауза, но в един момент ти се схващат ръцета.

То има и други игри с 24 часови състезания. Въпросът е, колко време човек може да издържи без да дава играта на пауза. 

А обикалянето на острова едва ли е проблем, защото аз на 99.9% бях открил всичко. То това е и една от целтите на играта - да откриеш всичко на острова. Обаче не ми харесваше много управлението на автомобилите.  Що се отнася до продължение на играта...няма да стане, защото студиото фалира отдавна. Много игри няма да имат продължение по същите причини. Други пък почват с продълженията, още преди да са доразработили предната версия. Например Project Cars  се готви за Project Cars 2. Странна ми е тая политика, защото всичко може да стане не с нова игра, а с добавяне на сваляемо съдържание. Обаче явно са се овълчили много някои хора. И тук може би ще се опитат да ни пробутат номера с DX12,  вместо да ни пуснат по един ъпдейт. И айде пак 50 лева. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е има доста рейсър игри в момента, но аз лично харесва само няколко от тях, понеже или е прекалено аркадна, или прекалено малко коли, или много еднообразна и т.н. Като изключим ТДУ, която ми допадна и поиграх доста, също и старите NFS до MW(включително), аз единствената поредица, която играя почти постоянно е ГранТурисмо. Предложи някоя подобна, мислех си дали да си купя ProjectCars, но там малко противоречиви са мненията, колко е добра. Пробвах тази новата за PS4 DriveClub и съм доста разочарован. Прекалено аркдна е и колкото и да и хубава графиката, не може да ме грабне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е има доста рейсър игри в момента, но аз лично харесва само няколко от тях, понеже или е прекалено аркадна, или прекалено малко коли, или много еднообразна и т.н. Като изключим ТДУ, която ми допадна и поиграх доста, също и старите NFS до MW(включително), аз единствената поредица, която играя почти постоянно е ГранТурисмо. Предложи някоя подобна, мислех си дали да си купя ProjectCars, но там малко противоречиви са мненията, колко е добра. Пробвах тази новата за PS4 DriveClub и съм доста разочарован. Прекалено аркдна е и колкото и да и хубава графиката, не може да ме грабне.

Project Cars  е супер игра. Въпросите там са няколко. Първия, с каква видеокарта си, защото видеокартите на АМД дават близо два пъти по-малко кадри от тия на NVIDIA. Втория въпрос е, дали предпочиташ състезания на писти или да обикаляш както при TDU 2. Играта си е симулатор, с много настройки и на автомобилите и дори на клавиатурата, ако играеш с такава. Ако си с волан, няма значение.  Аз обичам всякакви рейсъри, дори и смесиците между рейсъри и екшъни като Gas Guzzlers и DIRT Showdown. Колкото обичам симулаторите на писта, толкова обичам и ралитата, толкова и да се блъскам като в горните две игри. Зависи от настроението, а моето е такова, че има място за всякакви игри с автомобили. А Project Cars  си заслужава да се играе и заради графиката. Всъщност, това е и най-голямото и предимство спрямо конкурентните игри, както и съчетанието с добро управление на автомобилите. Assetto Corsa  също е с отлична графика и на моменти изглежда дори по-добра от тая на Project Cars,  но там малко куца управлението на автомобилите с клавиатура. Освен това таблата на автомобилите са направени добре, но са забравили да светнат лампичките, както и да пуснат фаровете на автомобилите. Няма и възможност да караш преди 8 чса сутринта и след 18.40 часа след обяд. А всичко това го има в Project Cars,  въпреки малко по-нескопосаната графика на околната среда от тая на Assetto Corsa. DIRT Rally се лута някъде около тия игри, но с последното обновление оня ден, нещата почват да си идват на място. Страхотно е направен дъжда и е една идея по-добър от тоя на Project Cars,  само дето едва ли някой ще предпочита да кара при такива условия, освен ако не му го налагат от играта, както при Project Cars. Изнерви ме едно от първите състезания, дали не беше и първото, след като ми пуснаха дъжда и трябваше да въртя десетки обиколки на дъжд, почти без видимост. Project Cars  просто е игра, при която трябва да се тренира преди всяко състезание от кариерата. Иначе доста бързо би я захвърлил. То е така с повечето игри де. 

Ако сега се налага да си купя игри на сляпо, без да знам нищо за тях, то това биха били Assetto Corsa 2, Project cars 2, DIRT Rally 2, Gas Guzzlers Extreme 2, F1_2016, GRID Autosport 2 ( ако знам, че ще има добър изглед от кабината). Пиша 2, защото тия игри съм си ги купил отдавна, някои от които с предплащане, а две от тях в ранен достъп. Но пак бих си купил следващите им версии без да се замислям, още докато се появи цена в STEAM. Така си взех DIRT Rally -  мислих 15 минути, колкото да разбера що за игра е това, понеже не бях чувал и гледал нищичко за нея. След 15 минути просто дадох 50 лева и си я купих. Та те тия игри се играят със сърце най-вече. Ако почнеш да се чудиш ама дали...ама защо...ама колко струва...определено тия игри не са за теб и може да минеш без тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след твоя пост съм почти сигурен, че ще я взема P.CARS. Проблема е, че домашния ми компютър поостаря и не се справя добре с новите заглавия, така че ще я играя на PS4, като тук цената е 120лв. Друг основен проблем е, че още не съм си взел волан за PS4, понеже стария Logitec Driving Force GT, не се поддържа от PS4, а само от PS3. Поради това ще играя с контролера като за начало, а като фен на симулаторите знам, че такива игри се играят единствено с волан, за да можеш да усетиш напълно поведението на колата, иначе изпускаш една голяма част от удоволствието от играта. Оглеждам се и за някой диск втора ръка ако изпадне в олх-а, така че скоро смятам да се сдобия с нея и дано ми хареса. При положение, че все още не се и говори за ново GranTurismo, ще е добре да има какво ново да играя до тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз мога да поспоря за волана. Поне за това, с коя периферия могат да се дадат по-добри времена на пистата. Ето ти един пример от Project Cars,  където ги бих яко с клавиатурата:

Ето я и последната класация, да не каже някой, че малко хора са играли:

2015-07-01_162456.jpg

Знам, че не на всеки целта е да върти бързи обиколки, но една клавиатура по нищо не отстъпва на волана. Удоволствие с волан да, съгласен съм. Но макар да играя много рейсъри, не смятам да се вманиачавам чак дотам, че и волан да купувам. Не изключвам и тоя вариант с някой волан на старо де. При Project cars  се вижда кой с какво кара. Освен мен гледам има само още един смелчага с клавиатура. Това мисля отговаря на въпроса с какво е по-добре да се кара или не? Със сигурност и с волан да бях, щях да съм много напред. Дори се обзалагам, че ще дада по-добро време от това с клавиатурата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз мога да поспоря за волана. Поне за това, с коя периферия могат да се дадат по-добри времена на пистата. Ето ти един пример от Project Cars,  където ги бих яко с клавиатурата:

Ето я и последната класация, да не каже някой, че малко хора са играли:

2015-07-01_162456.jpg

Знам, че не на всеки целта е да върти бързи обиколки, но една клавиатура по нищо не отстъпва на волана. Удоволствие с волан да, съгласен съм. Но макар да играя много рейсъри, не смятам да се вманиачавам чак дотам, че и волан да купувам. Не изключвам и тоя вариант с някой волан на старо де. При Project cars  се вижда кой с какво кара. Освен мен гледам има само още един смелчага с клавиатура. Това мисля отговаря на въпроса с какво е по-добре да се кара или не? Със сигурност и с волан да бях, щях да съм много напред. Дори се обзалагам, че ще дада по-добро време от това с клавиатурата. 

ООО волана е голямо удоволствие!Аз не играя игри да съм най-добрия,а да има фън.Да си правя кефа.С волана кефа е голям,повярвай ми.Аз спрях да играя рейсъри,ако искаш мога да ти дам моя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра, подобна на Payday.Смисъл жанра да си е същия.(Без CoD,Batlefield и тн.).Параметри в подписа.

PayDay няма нищо общо с Батъла и другите подобни! Доколкото знам GTA 5 се доближава малко до нея :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом с клавиатура успяваш да дадеш такива времена мисля, че с волан направо ще ги разбиеш. Иначе аз играя рейсърите главно офлайн и чат-пат онлайн. По въпроса за волана има и доста евтини решения втора ръка, ако имаш възможност силно ти препоръчвам да си вземеш, но със сигурност ти препоръчвам да е от читава марка тип Logitech, а не някое китайско подобие, което би те отказало то идеята да ползваш волан завинаги. Такива, като моя стария Driving Force GT (мисля, че става и за PC) ги има за под 100 лв. 

Редактирано от Ldk15 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом с клавиатура успяваш да дадеш такива времена мисля, че с волан направо ще ги разбиеш. Иначе аз играя рейсърите главно офлайн и чат-пат онлайн. По въпроса за волана има и доста евтини решения втора ръка, ако имаш възможност силно ти препоръчвам да си вземеш, но със сигурност ти препоръчвам да е от читава марка тип Logitech, а не някое китайско подобие, което би те отказало то идеята да ползваш волан завинаги. Такива, като моя стария Driving Force GT (мисля, че става и за PC) ги има за под 100 лв. 

Ами... аз съм наясно какво да търся и дори преди 1-2 месеца аха да си взема един на старо за 15-20 лева, но след изпратено запитване за волана не ми отговориха и моето желание за волан се изпари набързо :) Иначе ако някой слънчев ден ми се появят парички изневиделица, един G27 ще е.

2015-07-01_184523.jpg

Нов, не стар, защото за толкова пари не ми се рискува на старо. Относно рейсърите...и аз ги играя офлайн, но си сравнявам постиженията онлайн. Затова ме е яд на DIRT Rally  все още, че нямат онлайн класация. Всъщност имат, но се появява само моето място и мястото ми на приятелите в STEAM. Като цяло не знам какво време гоня и карам на сляпо. Обаче за да съм наясно с колко човека се състезавам, първо правя една много бавна обиколка за да видя къде долу горе е края на опашката и после си правя сметка кое време е добро и кое не. Ако са 1000 човека примерно, естествено че Топ10 ще е добро постижение. Ако са обаче 50 човека, определено трябва да се гони първото място или най-много второто. А пък ако са десетки и стотици хиляди, както например при DIRT 2,  там и Топ 50 е успех. Ако искаш да си премерим времената на писта, пусни се в Race Room Racing Experience. Безплатна е за някакво начално ниво. Има и онлайн събития с определени автомобили и писти, та и там може да си сверим времената. Понякога има и награди и да кажем ако си в Топ 100  на някакво състезание, може да ти дадат точки, с които пък да пазаруваш. Има награди и волани, седалки...обаче там не може да се класираш, щото е за професионалисти. Голям зор преди два месеца да вляза в топ10 на една писта, за да спечеля едно DLC  от тая игра и почти до финала бях на 6-7 място. Обаче към края изскочих от топ 10, бях с една калпава клавиатура със счупени копчета и точно тогава заради това състезание смених клавиатурата с механична. Аха да си взема и волан, ама се размина. Та така си останах с надеждата, че мога да спечеля нещо безплатно. Бях доста близо, но при Race Room  нещата са малко по-сложни при някои автомобили, защото нямат тракшън контрол, който да се настройва. Подаването на газ на излизане от завой при автомобил от DTM  е равносилно на завъртане и е доста сложно да се играе с клавиатура. Хванах му после чалъма с настройките на газта, ама късно. Та човъркаше ме една мисъл да взема волан с FFD  за 20 лева, ама...

Та ако си мераклия да си мерим постиженията, както и други хора, казвай. да те добавям като приятел където мога, пък после ще си ги мерим ;)

ООО волана е голямо удоволствие!Аз не играя игри да съм най-добрия,а да има фън.Да си правя кефа.С волана кефа е голям,повярвай ми.Аз спрях да играя рейсъри,ако искаш мога да ти дам моя 

Не, не, не съм я закъсал за пари. Проблемът е в желанието да имам волан, което го няма. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега засилил съм се на точно на Driving Force GT,защото чета изключително позитивни мнения за него нищо че е стар. Можеш ли да дадеш малко повече инфо от първа ръка как е. Аз ще го ползвам на PC и ми се струв акато добър компромис цена/качество. Иначе не ми се дават пари за G27. Карал съм с G25 и се бях наточил да го купувам,но не съм чак такъв маниак да дам 250 евро и да седи под бюрото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами... аз съм наясно какво да търся и дори преди 1-2 месеца аха да си взема един на старо за 15-20 лева, но след изпратено запитване за волана не ми отговориха и моето желание за волан се изпари набързо :) Иначе ако някой слънчев ден ми се появят парички изневиделица, един G27 ще е.

2015-07-01_184523.jpg

Нов, не стар, защото за толкова пари не ми се рискува на старо. Относно рейсърите...и аз ги играя офлайн, но си сравнявам постиженията онлайн. Затова ме е яд на DIRT Rally  все още, че нямат онлайн класация. Всъщност имат, но се появява само моето място и мястото ми на приятелите в STEAM. Като цяло не знам какво време гоня и карам на сляпо. Обаче за да съм наясно с колко човека се състезавам, първо правя една много бавна обиколка за да видя къде долу горе е края на опашката и после си правя сметка кое време е добро и кое не. Ако са 1000 човека примерно, естествено че Топ10 ще е добро постижение. Ако са обаче 50 човека, определено трябва да се гони първото място или най-много второто. А пък ако са десетки и стотици хиляди, както например при DIRT 2,  там и Топ 50 е успех. Ако искаш да си премерим времената на писта, пусни се в Race Room Racing Experience. Безплатна е за някакво начално ниво. Има и онлайн събития с определени автомобили и писти, та и там може да си сверим времената. Понякога има и награди и да кажем ако си в Топ 100  на някакво състезание, може да ти дадат точки, с които пък да пазаруваш. Има награди и волани, седалки...обаче там не може да се класираш, щото е за професионалисти. Голям зор преди два месеца да вляза в топ10 на една писта, за да спечеля едно DLC  от тая игра и почти до финала бях на 6-7 място. Обаче към края изскочих от топ 10, бях с една калпава клавиатура със счупени копчета и точно тогава заради това състезание смених клавиатурата с механична. Аха да си взема и волан, ама се размина. Та така си останах с надеждата, че мога да спечеля нещо безплатно. Бях доста близо, но при Race Room  нещата са малко по-сложни при някои автомобили, защото нямат тракшън контрол, който да се настройва. Подаването на газ на излизане от завой при автомобил от DTM  е равносилно на завъртане и е доста сложно да се играе с клавиатура. Хванах му после чалъма с настройките на газта, ама късно. Та човъркаше ме една мисъл да взема волан с FFD  за 20 лева, ама...

Та ако си мераклия да си мерим постиженията, както и други хора, казвай. да те добавям като приятел където мога, пък после ще си ги мерим ;)

Не, не, не съм я закъсал за пари. Проблемът е в желанието да имам волан, което го няма. 

В room racing трябва да наливаш пари за да спечелиш, аз поне се опитах да я цъкам когато излезе, но почти нищо не работеше освен трейнинга ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В room racing трябва да наливаш пари за да спечелиш, аз поне се опитах да я цъкам когато излезе, но почти нищо не работеше освен трейнинга ...

Не знам как да отговоря на това. Определено там има много добри играчи. Например тая година има онлайн шампионат DTM 2015  и вече е май четвърти кръг. Може да играеш и без да си плащаш, макар че има събития, при които трябва да си купиш пистата и автомобила ако искаш да играеш. Но пък има и безплатни състезания, където играят хиляди. Толкова са изравнени възможностите, а често е и до късмет. Не знам какво имаш предвид под това, че трябва да наливаш пари за да печелиш.  Откак излезе тая игра преди някъде 2 години, нещата много са се променили. Има си singleplayer, multiplayer, leaderboard challenge  и така нататък. Може сам да си съставяш шампионат и да си играеш, както подобава на подобни игри.  Това не е MMO  игра, където наливаш пари и пак не печелиш. Тук се наливат пари дотолкова, доколкото искаш да караш на различни писти и различни автомобили. Никой не ти пречи да не налееш и лев, само че повечето състезания ще са затворени. макар че аз имам друго чувство - там нарочно не се дават големите награди  на случайни хора. Към края все се появяват двама-трима, дето обират парсата. А ги гледаш, че дори нямат и 500 навъртени километра в тая игра.  Определено това не е игра, при която да печелиш пари, освен някои малки изключения с дребни суми. Лично аз съм печелил, когато примерно са се раздавали награди за влизане в топ 50 или топ 100. Обаче ако наградите са за топ 10 или са големи, нямаш шанс по описаните от мен причини. Аз 25 дена бях на 6-7 място, че и по-напред и изведнъж последните 3-4 дена ме прескочиха 6-7 човека и ме изхвърлиха от топ 10. Иначе голям зор бе три седмици да въртя обиколки и да подобрявам със стотни постиженията си. Е тогава им теглих една майна и се отказах да играя подобни състезания. Затова си играя това, което ми харесва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега засилил съм се на точно на Driving Force GT,защото чета изключително позитивни мнения за него нищо че е стар. Можеш ли да дадеш малко повече инфо от първа ръка как е. Аз ще го ползвам на PC и ми се струв акато добър компромис цена/качество. Иначе не ми се дават пари за G27. Карал съм с G25 и се бях наточил да го купувам,но не съм чак такъв маниак да дам 250 евро и да седи под бюрото.

Ами колега започвам с впечатленията си като цяло, ако съм пропуснал нещо питай. Така първото нещо, което ми направи много хубаво впечатление (имам отпит и с китайски волани, така че сравнявам с тях), че когато хванеш самия волан седи много добре в ръцете, адски удобен е и материала е хубав, от което и усещането на допир е приятно. Една от основните екстри FFB (force feedback ) e много, много силен, често съм го намалявал от опциите, защото просто ме заболяват ръцете от зор да го държа изправен (много зависи от игрите, които играеш и настройките в тях), така че аз го нагласях идея-две по-слабо и ми беше по-приятно, понякога дори и повече, когато играя фрее роам и просто искам да обикалям бавно за разпускане. Воланът е много прецизен и отговаря много точно на подавания ъгъл на завой (има съм опит с други и това е важно). Аз лично съм ползвал моят повече от 2 години и не съм имал проблем, но съм чувал, че при някой има проблем с педалите (това ако гледаш втора ръка и първия собственик е бил душманин е добре да го провериш). Като цяло е това, което се сещам, ако ти се сещаш нещо питай.

Ако искаш да си премерим времената на писта, пусни се в Race Room Racing Experience. Безплатна е за някакво начално ниво. 

До сега не съм я пробвал, но през уикенда, ще пробвам дали ще върви на pc-то добре и ще потренирам, ако стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PayDay няма нищо общо с Батъла и другите подобни! Доколкото знам GTA 5 се доближава малко до нея :P

1-во За Батъла имах предвид,че и там се пукате като луди,

2-ро Ти виждаш ли подписа, че да ми препоръчаш GTA V ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питаш за подобна и ти отговарям! В тази игра не се пукаш освен ако не си noob!!! Има 2 карти за пукане САМО!!!

Не ми дреме за подписа ти!!!

Редактирано от atridi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа, с тоя подпис мога ей сега да ти направя конфигурация, с която GTA 5  ще върви на medium-high. Уточни си подписа, защото нищо не говори на хората, които могат да ти помогнат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Игра подобна на Imperivm III или нещо от старите игри със строене на селище армия нещо такова... :) Благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да те светна само че 2048 MB не са 2.4 GB а са си точно 2GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Препоръчайте ми игра като GuildWars / GuildWars 2 / World of Warcraft , само че да може да се играят и оффлайн.

Тук малко ме загуби , уж искаш игри като Guild Wars 2 и World of Warcraft пък офлайн ? Сингъл плеър игра която най-много се доближава до MMORPG (WoW, GW2 и много други ) аз бих казал Kindgoms of Amalur : Reckoning 

https://en.wikipedia.org/wiki/Kingdoms_of_Amalur:_Reckoning

Вярно старичка е но е точно това което търсиш мисля .За друга подобна така да кажем хибридна игра в момента не се сещам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Георги Л.
      Подразбира се от заглавието,
      има и специални сайтове,коити показват дали ще върви но не и със колко FPS(Правилата за монитора са ми ясни,че ако ще компютъра да вдигак 1К ФПС аз ще виждам 60) ще е,а и не винаги правилно. Имам няколко изброени игри а те са - 
      GTA V, CS:GO, Valoriant, Euro Truck Sim 2, и най вече CS 1.6  300 FPS (Стабилно ми трябват...) 
      Ето ги и тех:
      CPU: AMD Ryzen 3 3200G 4× 3600 MHz, mit AMD Precision Boost Technologie bis zu 4000 MHz
      CPU-Kühler: Silent-Kühler für Sockel AM3+ / FM1 / FM2 / AM4
      Festplatte: 1000 GB SATA, Seagate®/Toshiba/WD®
      Speicher: 8 GB DDR4-RAM, 3000 MHz, Kingston HyperX FURY
      Grafik: AMD Radeon™ Vega 8 Processor Graphics, max. 2 GB HyperMemory, DirectX® 12, VGA, HDMI
      Mainboard: ASUS® PRIME A320M-K, Sockel AM4, AMD A320 Chipset, 1× M.2, 4× SATA III (6 GBit/s), RAID support, 4× USB 3.1, 2× USB 2.0, 2× Front-USB, 1× PCIe 3.0 X16, 2× PCIe 2.0 X1, 2× PS/2, 7.1 HD Audio (ALC887 Audio Codec)
      opt. Laufwerk: 24× Multiformat DVD-Brenner (CD-R, CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD R9 (DL))
      Netzwerk: 10/100/1000 MBit/s Ethernet LAN, DSL fähig
      WLAN: 300 MBit/s WLAN-Karte, RTL8192 Chipsatz, 2 abnehmbare Antennen (Unterstützt IEEE 802.11b/g/n mit 11, 54 und 300 MBit/s)
      Sound: integrierter OnBoard 7.1 Controller ALC887, HD-Audio
      Gehäuse: CSL Apollon schwarz, RGB Beleuchtung in 7 verschiedenen Farben und 3 verschiedenen Modi, Lüftersteuerung, 3× Front-USB (1× USB 3.1, 2× USB 2.0), Glas Seitenteil
      Netzteil: CSL Silent-Netzteil, 82% Effizienz
      Monitor: 61 cm (24") ASUS VP248H Widescreen TFT-Display, 1920×1080 Pixel Auflösung (FullHD), Energieeffizienzklasse: B, VGA, HDMI, LED-Backlight, integrierte Lautsprecher
      Tastatur/Maus: CSL BASIC wired Tastatur und Maus
      Betriebssystem: Windows 10 Home, 64Bit (vorinstalliert und inkl. Installations-DVD) Машинката е ето https://www.real.de/product/331243435/ (Линк-а не е със цел рекламиране на сайт или нещо подобно.) 
      P.S. - Ако знаете нещо подобро до 600,650 евро пишете, може и лаптоп важното е да е читав.
    • от Niikolla Krasiimiirov
      Превъртях игрите Wolfenstein 2009 Walkthrough ,Return to Castle Wolfenstein,та ако може  да ми препоръчате от същият тип но да не е много голяма защото може да не я подкарам“ благодаря предварително.
    • от loki9889
      Здравейте, не знам от къде да започна. Използвам лаптоп Acer Aspire 5742zg , поствам характеристиката. (снимка 1)
      Windows е на няколко дни. И проблема ми е, че Firefox използва прекалено много memory. (снимка 2)
      Преди играех league of legends с включен skype и ми вървеше чудесно. Играх world of warcraft Dreanor пак много добре вървеше. А сега играя world of warcraft TBC, където системните изисквания са много по малки от на другите игри.. и играта ми върви с 30 fps.
      Къде според вас е проблема? И как да го разреша.
      Няма вируси на лаптопа.
      А това са всички инсталирани работи на лаптопа? Може би нещо липсва, но не знам какво. (снимка 3)

• от Емилиян Йорданов
      Здравейте! Преди 2 дена си взех лаптопа от преинсталация.. казах на техника да го изчисти от прах, защото не е бил чистен от година почти и преинсталиран от година, защото нямаше нужда.. но последните седмици да не кажа почти месец започна да забива, да вади по-малък фпс при игрите и т.н... търпимо беше, но аз реших да го занеса. Инсталира ми уиндоус 10 разбира се кракнат.. изчисти го пред мене видях че излезе доста прах от него, въпреки това игрите си вървяха почти перфектно (до преди месец).. и така взех си го аз. Инсталирах си драйвърите за видео картата и процесора.. ъпдейтнах ги на последната версия за да е актуално всичко.. влязох в nvidia control panel, да направя така, че да играя игрите с видео картата, а не с процесора или вградената intel graphics.. и изтеглих си cs:go само от стийм, а другата.. league of legends си я изтеглих от официалният им сайт.. включвам и какво да видя? 30-40 фпс на low... същата работа и при cs. Гледах уроци, фпс буустове, какво ли не.. няма промяна :/ Махнал съм Game Dvr-a, който знам, че прави проблеми и... все същата работа  повече от 60 не стига и то адски трудно.. а vsync съм го изключил от nvidia control panel-a и за всеки случай от настройките в игрите. А също така, забравих да отбележа, че не чувам вентилаторите т.е. вграденото охлаждане да работи.. за разлика от преди.. шумеше много както при абсолютно всички геймърски лаптопи.. Искам съвети.. моля да пишат наистина хора, които са сигурни в това как да го оправя... притеснявам се  Лаптопа ми е добър за тези игри.. не чак перфектен, но мога да си ги играя без лаг.. лигата преди 250-260 фпс на High, сега с 300 зора - 30-40.. забравих да отметна, че даже самия лаптоп е бавен малко в браузъра "Google Chrome" Благодаря!

Video Card: NVIDIA Geforce GTX 960M
      Graphics Card: Intel HD Graphics 4600 
      Processor: i5 4210H, 2,90 GHz
      RAM: 8 GB
      HHD: 1 TB
      Windows: 10, Pro|

Забравих да спомена, че при чистенето.. лаптопа не го разглоби, а го продуха със въздух от изхода където излиза топлия въздух.., защото лаптопа ми е acer aspire v 15 nitro и ако го знаете.. трудно се разглобява
    • от Daniel R. Dimitrov
      Здравейте, преди няколко дена си ъпдейтнах windows-a, естествено не по мое желание, и след този ъпдейт нещата не бяха както трябва и се оказа, че нямам драйвъри за видео картата. Инсталирах ги, след което играта започна да ми забива на всеки 3-4 секунди, след което пак продължаваше 60 fps. (Играта е 'osu!' - изключително лека, плюс това съм махнал всякакви ефекти) След това реших да пробвам да използвам вградения процесор. Оказа се, че проблемът изчезна. Поне засега. НО. След една минута играта започна да върви на 15-20 фрейма. След което пак се оправи и така пак започна един ужасен цикъл. С NVIDIA-та цепи през 3 секунди, а с вградената се получава един цикъл гладка игра, след което започва да лагва и после пак гладко. Нямам никаква представа на какво може да се дължи.
      Лаптопът ми е "Acer Aspire V 15 Nitro - Black Editioin".
      (NVIDIA GeForce GTX 860M, Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz)
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване