Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Hanibal_Lektar
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, s0Ldi3r написа:

Здравейте , може ли да предложите всякакъв вид игри в които нашите решения (на играча) , определят следващите случки в играта , следователно и различен край ?

пробвай The Walking Dead, Wolf among us & Life is strange...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Препоръчайте ми игра може и да е фифа подобна на нея само, че да е балансирана за PC смисъл с клавиатурата лесно да науча бутоните за нея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Devastation написа:

Препоръчайте ми игра може и да е фифа подобна на нея само, че да е балансирана за PC смисъл с клавиатурата лесно да науча бутоните за нея ?

Футболни симулатори, като FIFA и PES, се играят с джойпад, защото с клавиатура си е мъка отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Devastation написа:

Мога да ти препоръчам игра, дето никога няма да и научиш бутоните - DCS World. Броил съм 220 клавишни комбинации и определено тая игра трудно се играе без клавиатура. 

преди 5 часа, Agentpat™ написа:

Футболни симулатори, като FIFA и PES, се играят с джойпад, защото с клавиатура си е мъка отвсякъде.

Това нещо преди 19 години го играех с джойстик. Определено е по-добре от клавиатура, макар че с клавиатура никога не съм играл. На работа до 17, в залата с PS  до 5 сутринта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае някоя игра подобна на Cities Skylines, там с градове пътища дрън дрън дрън :D , като обаче да работи на Ubuntu, понеже нещо не намирам подобна игра за моето Студио, ще видим дали вие ще ми помогнете :)

Някой да знае някоя игра подобна на Cities Skylines, там с градове пътища дрън дрън дрън :D , като обаче да работи на Ubuntu, понеже нещо не намирам подобна игра за моето Студио, ще видим дали вие ще ми помогнете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте, можете ли да ми препоръчате добри стратегии от рода на Age of Empires II за Линукс (Mint 18 ако има значение) и да са безплатни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Някой да ми предложи игра със survivle игра като the forest само че да не е много голяма и да не е анимирана благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една игра със ЛОВ беше! От старичките е преди 2010 мисля... Но помня, че беше лов на животни и можеше да си взимам палатка и да спя в гората и трябваше да хвана определен брой животни.... Не се сещам за друго в момента, да се надяваме на някой да му е познато! Благодаря! И ако може някой да ми предложи игричка, стратегия в която се строи градче със хора нещо от старите неща не Сим Сити или тея... С войници като Империум примерно от времето на Галия и Рим тия неща... :) Благодаря предварително! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Еленко Борисов написа:

Здравейте търся една игра със ЛОВ беше! От старичките е преди 2010 мисля... Но помня, че беше лов на животни и можеше да си взимам палатка и да спя в гората и трябваше да хвана определен брой животни.... Не се сещам за друго в момента, да се надяваме на някой да му е познато! Благодаря! И ако може някой да ми предложи игричка, стратегия в която се строи градче със хора нещо от старите неща не Сим Сити или тея... С войници като Империум примерно от времето на Галия и Рим тия неща... :) Благодаря предварително! 

Deer Hunter Tournament и Hunting Unlimited 2010 може би е една от тези.

Погледни Caesar 4 от 2006-та година трябва да ти допадне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Търся нещо онлине мултиплеър и да е F2P

и във възможно най малка степен P2W

Да има развитие в играта

жанра няма голямо значение става моба и фпс може а относно мморпг-та не защото по добро от wow се съмнявам да намеря

относно изискванията да тръгва на това http://i.imgur.com/ga8lxAw.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Swiftypoppin написа:

Да има развитие в играта

жанра няма голямо значение става моба и фпс може а относно мморпг-та не защото по добро от wow се съмнявам да намеря

Ха късмет с това , то сега модата е дори и B2P и P2P заглавия да имат кеш шопове и да са P2W. Пазара наложен от клиентите с пари го изисква и пазара се приспособява към този модел.Много трудно ще намериш такава игра.Пробвай с LoL , DotA 2 и т.н 

Да кажем че когато играх Guild Wars 2 ,там P2W не усетих но без експанжъна е доста куцо тъй като липсват пълните функции на аукциона .Също така Elder Scrolls Online може да си вземеш доста евтино но тя не е толкова забавна все още се мъча да я започна както трябва.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Azhen написа:

Ха късмет с това , то сега модата е дори и B2P и P2P заглавия да имат кеш шопове и да са P2W. Пазара наложен от клиентите с пари го изисква и пазара се приспособява към този модел.Много трудно ще намериш такава игра.Пробвай с LoL , DotA 2 и т.н

Това P2W ме отказа от F2P играта War Thunder. Макар че там може да биеш и напредваш по простия начин, но по някое време просто ти омръзва да повтаряш и повтаряш битки, техниката да се ъпгрейдва, но и другите да ъпгрейдват техниката си...Играх 130 часа и ми омръзна. Дори по едно време дадох и малко парички, но то като дадеш парички, те пуска срещу други, дето са дали парички или някакви асове в кожите на овчици. Общо взето загуба на време, макар че го има и момента на кефа, когато си понаучил чалъмите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.09.2015 г. в 13:58, helis написа:

Кажете някоя стратегия подобна на Цар, Картаген, Warcraft 3, Age of empire и други подобни. Параметрите не са проблем за мен просто да си губя времето с дълги битки това искам :D 

Благодаря предварително.

Yuri's revenge, Command & Conquer Red Alert 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся нещо като Hearts of Iron IV но да е с модерните оръжия да може да изтрелваш сателити,ядрени ракети, да бомбандираш и т.н.

моля да не са : masters of the world,supreme ruler...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.08.2016 г. в 11:53, Swiftypoppin написа:

Да има развитие в играта

Може да пробваш Smite. Тя е моба от типа на LoL и Dota, само че от 3-то лице. Не е P2W. Подкарвал съм я на вграденото видео на Pentium G3250 на ниски настройки, та предполагам, че и при теб ще тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.08.2016 г. в 11:53, Swiftypoppin написа:

Да има развитие в играта

на 11.08.2016 г. в 12:58, саби написа:

Може да пробваш Smite. Тя е моба от типа на LoL и Dota, само че от 3-то лице. Не е P2W. Подкарвал съм я на вграденото видео на Pentium G3250 на ниски настройки, та предполагам, че и при теб ще тръгне.

Така намерих нещо интересно което е от създателите на смите и е фпс нещо подобно на overwatch

казва се paladins значи уж преди е било малко p2w и то сега също има неща с пари да се взимат но картите се купуват просто май или поне така ми изглежда

изглежда интересна и да още е в бета но не изглежда зле

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Swiftypoppin написа:

Така намерих нещо интересно което е от създателите на смите и е фпс нещо подобно на overwatch

казва се paladins значи уж преди е било малко p2w и то сега също има неща с пари да се взимат но картите се купуват просто май или поне така ми изглежда

изглежда интересна и да още е в бета но не изглежда зле

Затворена бета е в момента и можеше да се вземе ключ за нея с абониране за YouTube канала на играта. Не съм сигурен дали е за постоянно или беше само временно, но в момента не мога да намеря информация, че все още може да се вземе такъв. Аз се възползвах тогава.

Играта не е p2w. Картите се купуват с злато, което се печели с игра, като са сравнително евтини. Не е необходимо да се купуват всички, а само тези, които отговарят на твоя стил на игра.

Между другото на 16-ти този месец отвориха бетата на Paragon. Направена е от разработчиците на Unreal Tournament, използвайки техния Unreal Engine 4. И тя е моба от 3-то лице като Smite. Преди бяха отваряли бетата за един уикенд и бях я пробвал, но ми се стори доста мудна спрямо Smite, та и не ме привлече като геймплей. Относно p2w елемента не съм на ясно, тъй като все още не съм я пускал и не знам какви са били последните промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, саби написа:

Затворена бета е в момента и можеше да се вземе ключ за нея с абониране за YouTube канала на играта. Не съм сигурен дали е за постоянно или беше само временно, но в момента не мога да намеря информация, че все още може да се вземе такъв. Аз се възползвах тогава.

Играта не е p2w. Картите се купуват с злато, което се печели с игра, като са сравнително евтини. Не е необходимо да се купуват всички, а само тези, които отговарят на твоя стил на игра.

Между другото на 16-ти този месец отвориха бетата на Paragon. Направена е от разработчиците на Unreal Tournament, използвайки техния Unreal Engine 4. И тя е моба от 3-то лице като Smite. Преди бяха отваряли бетата за един уикенд и бях я пробвал, но ми се стори доста мудна спрямо Smite, та и не ме привлече като геймплей. Относно p2w елемента не съм на ясно, тъй като все още не съм я пускал и не знам какви са били последните промени.

Е не знам колко е затворена защото без никакви кодове я играя. Но нещо мобите не са за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.08.2016 г. в 1:29, Ивайло Иванофф написа:

Искам подобна игра като Gran Turismo х-ки на лаптопа: cpu 2020m x2 2.40ghz ram: 4gb gpu: intel hd 2500

Виж, когато ходех на лекции в университета, точно така си съкращавах почти всички думички. Ама ти не си в университет, а във форум. Ай постарай се малко! И да те попитам нещо. Ти разбираш ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Кико написа:

Виж, когато ходех на лекции в университета, точно така си съкращавах почти всички думички. Ама ти не си в университет, а във форум. Ай постарай се малко! И да те попитам нещо. Ти разбираш ли си?

Да,разбирам? Заяждате ли се нещо?

Какъв Ви е проблема? Всеки си пише както си поиска. Ако искам и сички думи ш си съкрата :)

Редактирано от Ивайло Иванофф (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
на 19.08.2016 г. в 1:29, Ивайло Иванофф написа:

Искам подобна игра като Gran Turismo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване