Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Hanibal_Lektar
 Сподели

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми нещо подобно на Forza Horizon 3 за windows!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Привет! Препоръчайте нещо подобно на SimCity или Anno, но да мога да започна на вече построен град и да го управлявам, усъвършенствам, а не да се започва от нулата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Missinger написа:

Привет! Препоръчайте нещо подобно на SimCity или Anno, но да мога да започна на вече построен град и да го управлявам, усъвършенствам, а не да се започва от нулата.

Имам перфектно предложение - Tropico поредицата или по-точно кампанията, даже студиото, което прави играта се намира в София. Играл съм четвъртата и петата част, но всички според критиците са много силни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Препоръчайте ми игра, като Anno, икономическа стратегия, но предпочитам да бъде в средновековието или арата на откритията. Също търся игри, като Knights of Honor, отново исторически стратегии с подобен геймплей или игри свързани с еволюция, симулатори с животни, нещо като Spore. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся игра за

Андроид смартфон, MMO / RTS или там както се водят стратегия от рода на Clash of Clans или Age of Empires Castle Siege. Но да е излязла ( публикувана ) 2018 или да предстои да излезе.

За сега знам, че предстои да излезе Command and Conquer: Rivals, но търся и други предложения. 

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте, Моля предложете игра подобна на Watchmen, имам и 2-те части и съм ги превъртял. Искам пак така да избивам хората, и да минавам chapter-и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.12.2018 г. в 20:38, sofiatraffic написа:

Здравейте, Моля предложете игра подобна на Watchmen, имам и 2-те части и съм ги превъртял. Искам пак така да избивам хората, и да минавам chapter-и.

mafia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Търся някакъв first person или third person шутър с RPG елементи. Да няма farming или поне да е в минимално количество и да няма respawn на враговете или поне да може да се маха. Примерно на Borderlands ако има как да се махне respawn-а, ще е супер. Във fallout се настройва от конзолата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване