Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iliev72

Форумен трол - що е това има ли почва у нас ;)

Препоръчан отговор

Заслужава ли да се обръща внимание на форумен трол и как може да бъде разпознат ;)

ето малко инфо :)

Едно предложение - Освен модератори,админи и т.н. да има група на форумните тролове за да може бързо да бъдат разпознати и отсвирени от редовите потребители ;) и да може човек който не иска да има вземане - даване с тях да ги отбягва бързо и на време :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава тема мисля има.Ползвайте търсачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава тема мисля има.Ползвайте търсачката.

Има или няма ?! Мисля не върши работа :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде , почва се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако не искаш да виждаш някой е достатъчно да го блокираш. Тук не е фейсбук да правим групи и подобни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво искаше да кажеш с тая тема? Навсякъде си има група от тролове, без дори самите те да знаят, че са такива. Достатъчно е да отвориш коя да е тема с редовни писачи за да видиш, че пишат едно и също, разпалвайки спорове, ако някой друг пусне различно мнение :) Не знам, дали съм трол ( не знаех, че така се наричат хората, затварящи теми, сайтове и така нататък), но определено имам в миналото зад гърба си поне 30 затворени теми по моя вина :P Да използвам темата и да попитам следното. Как се наричат хората, регистриращи се постоянно, за да пускат подобни теми? Сещам се, че имаше един период през който почти месец не се появи нито една тема за компютърни конфигурации. След това почнаха да никнат като гъби и то по 2-3 на ден. Всички те почти без изключения бяха от нови потребители. Възниква логично въпроса, защо се получава това. Верно, че хванаха един двама, но на останалите чинно отговаряме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш един месец бан.Мойте сборувани са 4 месеца.И имаше предупреждения от капитана няколко за караници с jjjjk/Techmaster,Ernesto Che gevara,Maste Chief/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли имам месец? Не е важно колко бан имам аз, а колко съм издействал на другите, включително съм навредил на хора, пуснали определени теми :P Никога не съм го правил нарочно, но винаги така се получаваше в миналото. Хората не могат да понесат факта, че някой спори усилено с тях.Най-лесният начин е да се премахне първопричината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, нееее... Кой ли ще излезне пак с БАН след тая тема... И двамата не ги бях виждал във форума напоследък, и ето. Прописаха двамата и се намериха веднага :D По темата. Майтп или не, не искам да се занимава. Ще отговоря сериозно- такава група не ни трябва, защото ще предизвика сръдни от някои, които попаднат там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли имам месец? Не е важно колко бан имам аз, а колко съм издействал на другите, включително съм навредил на хора, пуснали определени теми :P Никога не съм го правил нарочно, но винаги така се получаваше в миналото. Хората не могат да понесат факта, че някой спори усилено с тях.Най-лесният начин е да се премахне първопричината.

Говорих за Илиев72.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое мнение темата няма много общо с раздела в който е пусната и заминава в Празни приказки. Така някои от пишещите ще имат по-малък шанс да си изкарат още една почивка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

QuickJo ако не си разбрал - винаги има недоволни , но такава група просто ще предпази новобранците от троловете ;) А тези които си имат заложби за тролове няма как да ги предпазим от тях самите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

QuickJo ако не си разбрал - винаги има недоволни , но такава група просто ще предпази новобранците от троловете ;)

А тези които си имат заложби за тролове няма как да ги предпазим от тях самите ;)

А недоволни винаги има... Това е ясно... И все пак не виждам това как ще сработи :D Пък и освен, че новите са си масови тролчета на моемнти, то и повечето от тях не знаят какво е това и като видят няква таблека Трол, може и да решат, че е голямата работа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя малко отклонение от темата. Не мислите ли, че в реалния живот също има тролове и там те наистина могат да бъдат опасни? Някои ги наричат провокатори...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки провокатор е трол , но всеки трол е провокатор ;) А и нужно време един потребител да стане трол :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искам ще се държа като трол ако искам няма, привидната анонимност в интернет го позволява. Форумите са място за отмора и забавление а повечето хора имат странни разбирания кое е забавно. Каквото почукало токаво са обадило. Колкото до хилядите темите за конфигурации това се прави нарочно за да се задържи форума популярен. Тихомълком отиваха в небитието десетки теми без да се появят в предвиденото за целта място, то и затова коша вече е недостъпен за да не се задават въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и нужно време един потребител да стане трол :)

И най-вече желание :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото до хилядите темите за конфигурации това се прави нарочно за да се задържи форума популярен. Тихомълком отиваха в небитието десетки теми без да се появят в предвиденото за целта място, то и затова коша вече е недостъпен за да не се задават въпроси.

За човек с 5 мнения във форума, регистрирал се преди няколко дни имате доста задълбочени познания за тенденциите тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За човек с 5 мнения във форума, регистрирал се преди няколко дни имате доста задълбочени познания за тенденциите тук

Това , че се регнал скоро и има само 5 мнения не значи , че не ги чете отдавна ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради мои си причини си направих нова регистрация,

старата не съм я ползвал от може би половин година.

Не е против правилата.

Поздрави :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Не е против правилата.

...

Сигурен ли сте? Защото тук имаме добър опит и изпитани практики за справяне с клонинги!

Това , че се регнал скоро и има само 5 мнения не значи , че не ги чете отдавна ;)

Да ползва Калдата като библия (само за четене)? Това е интересно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее, и аз съм се регнал 2008-ма, но чак 2010-та почнах да пиша края. И преди дапочна да пиша активно четох около месец два само, без да взимам отношение никъде. Не е невъзможна ситуация. Относно клонингите- много такива си заминаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли сте? Защото тук имаме добър опит и изпитани практики за справяне с клонинги!

Да ползва Калдата като библия (само за четене)? Това е интересно :)

Клонинг?

Този профил е опит за едно ново начало.

Не ползвам стария си профил.

Не задавам въпроси от единия профил за да отговоря от другия.

Не си цъкам безмислени плюсове.

Не преча на никои.

Но пък помня миналото,

ако това е неудобно даиствайте както сметнете за нужно.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...