Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся мъжки крем за чувствителна кожа на лицето. Кожата ми е много изпръхнала (суха), което може би се дължи на бръсненето. Кои крем бихте ми препоръчали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кожата ти може да е изпръхнала и от студа, не само от бръсненето. Нормално е зимата кожата да е по-суха. Аз откакто живея с моята приятелка съм се оставил в нейните ръце. Козметика не купувам. Почти всичко тя купува, а тя като всяка женка е в час с козметиката. Сега ползваме двамата един крем за много суха и чуствителна кожа. Той е медицински и специално за хора със суха кожа.http://apteka.framar.bg/30021928/%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB-50-%D0%BC%D0%BB-#axzz1kx82nnW8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е необходимо човек да дава много пари за крем, който не е с нищо по-добър от по-евтините.

За суха и чувствителна кожа и за двата пола е подходящ крем от невен.

Този крем е чудесен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ви кажа в последно време и аз съм със същия проблем, кожата ми е станала доста чувствителна и на места дори се лющи, много е неприятно, досега не съм ползвал никакви кремове, но май ще се наложи да взема прочетох за този крем Нахткерцен и съставките му, той свободно ли може да се вземе от аптеката или се изисква рецепта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време си бях взел крем на Нивеа и го ползвах след баня и след бръснене. Обаче почнаха да ми излизат некви дребни пъпки, нещо подобно на обрив. Тогава отидох в най-близката аптека. Аптекарката ми каза, че най-вероятно е обрив, но не е ясно дали е от крема, от бръсненето или нещо друго, можело да бъде и хранително отравяне и т.н. Препоръча ми да ползвам само медицински кремове за лице и тяло, щом съм предразположен към обриви и алергии. Последно бях купил точно тоя белия крем на д-р Тайс. Доволен съм от него. Този крем с невена за пръв път го виждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дайте повечко информация за този крем на д-р Тайс, името ми е познато, но не мога да се сетя откъде, явно и той ще е подходящ за мойто състояние, че в случая кремовете за след бръснене не помагат да избегна зачервяването, обрива и сухата ми кожа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дайте повечко информация за този крем на д-р Тайс, името ми е познато, но не мога да се сетя откъде, явно и той ще е подходящ за мойто състояние, че в случая кремовете за след бръснене не помагат да избегна зачервяването, обрива и сухата ми кожа .

отвори линка от предишния ми пост, който съм пуснал и ще прочетеш по-подробно за крема, с две думи медицински е, продава се само в аптеките, немски е, специално за проблемни кожи и кожни раздразнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, благодаря, информирах се какво представлява и как изглежда крема Нахткерцен, ще трябва да си го взема, че в този студ навън кожата ми страшно се е раздразнила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да споделя и аз моя опит, влизам в тази темичка, защото моя приятел беше със същия проблем, той се мазеше с невен и разни други кремове, но го дразнеше миризмата, тогава ще не ще отиде при джипито си и той му препоръча Наткерцен, кремът му допадна, защото е без изкуствени примеси и аромати и най-важното е, че му реши проблема с раздразнилата се и на места лющеща се кожа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си споделя впечатленията от крема, вече почти месец го ползвам, смея да кажа, че кожата ми успя да си поеме въздух, раздразнението значително намаля с две думи доволен съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм доволен!!! Закупих си го и се мазах 2-3 пъти и ми излезе нещо под клепача на окото, и ходих при личния ми лека и ми даде направление за кожен лекар. Ходих при кожния лекар и ми изписа хапчета (Кларитин) да гълтам по 1 всяка вечер и крем за мазане (Фусикорт) И съм много доволен пъпките по лицето ми изчезнаха и кожата ми е гладка. Тази вечер глътнах последното хапче и ще продължавам да се мажа с крема. И лекарката ми каза след 10 дена да ида пак да ми изпише друг крем също за мазане да се мажа с него за защита от слънцето. Защото кожата ми била много чувствителна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично си пазарувам мъжка козметика от тук http://faberlic.bg/za-mazhe, така че можеш да разгледаш какво предлагат. Имат и богат набор от кремове за суха кожа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е крема да се ползва по предназначение

but_the_inside_of_my_mouth_looks_20yrs_y

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета и не вярвам на очите си... Какви са тези мъже със суха и чувствителна кожа по лицата си? Направо не знам... Не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване