Премини към съдържанието
Накaтa

Как да изключа вградената, и да включа видео картата която е на PCI-E слота.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, взех си видео карта (Nvidia GF GT220) но ми казаха, че преди да я поставя трябва да вляза в биоса и да изключа вградената и настроя да върви през PCI-E поставеното видео. Та въпроса ми е как да го направя (ако може помощ с Screen-ове ще съм ви повече от благодарен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Глупости. Външното ще си тръгне по-подразбиране. Все пак не забравяй да си свалиш актуалните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Naruto, братле сиурен ли си един приятел (на един приятел) каза, че може да стане фал ако не го изключа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И какъв фал ще стане според приятеля ти? Дори поради няква причина да не тръгне не виждам нищо страшно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

М добре благодаря ти все пак за светкавичния отговор, утре ще пиша след поставянето :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или може би не, няма да тръгне слагам външното видео на PCI-E слота и като включа компютъра всичко свети, работи но не и МОНИТОРА, изключвам външното видео слагам кабела на вграденото и пак тръгва.Някакви идей ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

извинявай, ако е глупав въпроса , но: 1.инсталира ли драйверите за новото видео? 2. Внего ли включи монитора? 3. Да, има опция в биос-а да се включи pci-e видеото или другото.поне моето дъно има.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или може би не, няма да тръгне слагам външното видео на PCI-E слота и като включа компютъра всичко свети, работи но не и МОНИТОРА, изключвам външното видео слагам кабела на вграденото и пак тръгва.Някакви идей ?

С коя версия на операционната система върви компютъра? Ако е с Уиндоус 7, би трябвало да тръгне веднага при налични драйвери, или ако няма, ще си ги дръпне автоматично от хранилището на Майкрософт. При ХР обаче е задължително да се инсталират драйверите "ръчно" от диска придружаващ графичната карта или свалени от сайта на производителя на картата или на графичният процесор, в сейв мод или в графична среда, като се работи с вграденото видео(естествено дискретната карта не трябва да е в слота) . Следва поставяне на дискретната карта, включване на кабела за графични данни към монитора в нейният изход и рестарт на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

извинявай, ако е глупав въпроса , но:

1.инсталира ли драйверите за новото видео?

2. Внего ли включи монитора?

3. Да, има опция в биос-а да се включи pci-e видеото или другото.поне моето дъно има.

Да и трите изисквания направих, но малко ме съмняват драйверите от сайта на Nvidia.com понеже за къкъвто и модел да избера излиза само едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и трите изисквания направих, но малко ме съмняват драйверите от сайта на Nvidia.com понеже за къкъвто и модел да избера излиза само едно и също.

Тва е така понеже това едно и същото (този драйвер) е направен/о за повече от една видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander Apostolov
        Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
      • от loranst looa
        Здравейте моля да ми препоръчате някоя ефективна безплатна програма или сайт със български или балкански  прокси сървъри , защото от тия дето намирам на първо четене са много бавни или изобщо наработещи .
      • от Soviet Soldier
        Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
        На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• от juveplu
        Здравейте, търся програмки които почистват Аудио файл от текст вкаран вътре . Във аудио файловете е вкарана информация за Име , Година , Албум и др. и това се променя с tag-editor и др. като него , но те променят само тези данни . Не виждат и не променят нищо друго . А щом вътре има възможност за вкаарване на текст даже и снимка , а самия вирус е също текст поредица от символи тук може да има всичко . Някой трябва да може да почиства всичко . Антивирусните не почистват аудио файлове от скрити данни .
        Търся програми които да изчистват всичко което е текст и оставят само цифровите данни за музиката . Пробвах с една песен свалена от руски торент и вътре има толкова текст че е повече от цифрите за звука . И това не може да се изчисти защото е омешано със цифрите за звука . Трябва да го направи програма . Не помага конвертиране защото в по голямата си част от случаите цялата информация се презаписва отново и текста остава .
        Търся програми които да изчистват всичко което е текст и оставят само цифровите данни за музиката . Има ли такава ? Дано някой знае такава . Ще съм много благодарен
      • от Niderland
        Малко помощ как точно да преведа това:
        "Entry Modified Time"
        Схващам смисъла - (донякъде) обаче не знам как точно да го преведа
        И още нещо, преди време тук (или поне аз така си мисля) бях чел за това, кои термини как трябва да се превеждат, за да се получи уеднаквяване на използваните термини в програмите.
        Ако някой знае нещо или даде линк ще съм много благодарен.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.