Накaтa

Как да изключа вградената, и да включа видео картата която е на PCI-E слота.

11 мнения в тази тема

Здравейте приятели, взех си видео карта (Nvidia GF GT220) но ми казаха, че преди да я поставя трябва да вляза в биоса и да изключа вградената и настроя да върви през PCI-E поставеното видео. Та въпроса ми е как да го направя (ако може помощ с Screen-ове ще съм ви повече от благодарен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Глупости. Външното ще си тръгне по-подразбиране. Все пак не забравяй да си свалиш актуалните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Naruto, братле сиурен ли си един приятел (на един приятел) каза, че може да стане фал ако не го изключа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И какъв фал ще стане според приятеля ти? Дори поради няква причина да не тръгне не виждам нищо страшно.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

М добре благодаря ти все пак за светкавичния отговор, утре ще пиша след поставянето :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или може би не, няма да тръгне слагам външното видео на PCI-E слота и като включа компютъра всичко свети, работи но не и МОНИТОРА, изключвам външното видео слагам кабела на вграденото и пак тръгва.Някакви идей ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

извинявай, ако е глупав въпроса , но: 1.инсталира ли драйверите за новото видео? 2. Внего ли включи монитора? 3. Да, има опция в биос-а да се включи pci-e видеото или другото.поне моето дъно има.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или може би не, няма да тръгне слагам външното видео на PCI-E слота и като включа компютъра всичко свети, работи но не и МОНИТОРА, изключвам външното видео слагам кабела на вграденото и пак тръгва.Някакви идей ?

С коя версия на операционната система върви компютъра? Ако е с Уиндоус 7, би трябвало да тръгне веднага при налични драйвери, или ако няма, ще си ги дръпне автоматично от хранилището на Майкрософт. При ХР обаче е задължително да се инсталират драйверите "ръчно" от диска придружаващ графичната карта или свалени от сайта на производителя на картата или на графичният процесор, в сейв мод или в графична среда, като се работи с вграденото видео(естествено дискретната карта не трябва да е в слота) . Следва поставяне на дискретната карта, включване на кабела за графични данни към монитора в нейният изход и рестарт на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

извинявай, ако е глупав въпроса , но:

1.инсталира ли драйверите за новото видео?

2. Внего ли включи монитора?

3. Да, има опция в биос-а да се включи pci-e видеото или другото.поне моето дъно има.

Да и трите изисквания направих, но малко ме съмняват драйверите от сайта на Nvidia.com понеже за къкъвто и модел да избера излиза само едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво ти е дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и трите изисквания направих, но малко ме съмняват драйверите от сайта на Nvidia.com понеже за къкъвто и модел да избера излиза само едно и също.

Тва е така понеже това едно и същото (този драйвер) е направен/о за повече от една видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Slav68
        Здравейте!Тук съм за да ви задам няколко въпроса и се надявам да ми помогнете!Та,да кажа направо:Искам да си купя нов компютър,конфигурация обаче имам следните въпроси:                                                                                                                 Първо:Искам да играя игри като ФИФА 16,17,ГТА5,ЦеЕс ГО и така нататък.Щях да си купя конфигурация от еВарна(не рекламирам)обаче,разбрах,че да купя готова конфигурация е набутване и също така,видях,че повечето мнения са еВарна са отрицателни.И прочетох,че е по-добре да си сглобя сам конфигурация.Обаче не знам,кои са всичките части които трябва да купя,сега ще покажа частите които знам че трябва да се купят:Процесор,видеокарта,рам памет,хард диск,захранващ блок...Тези са чудя се обаче,дали ако имам компютър с частите по-горе гоб пускам и трьгва или трябва да купя още нещо(забравих дьнна платка и кутия)?Също се чудя дали термалната паста е задьлжителна или компа ще няма проблеми и без нея?Та това са 2та ми въпроса и сега ще задам третия.                                                                                                                                      Та,ще ми предложите ли добър монитор до 170лв (в БГ)който да е подходящ за GTA 5,CS:GO,FIFA 16?                                                                                                                                                             Това са въпросите ми,очаквам отговори и                                                                  Благодаря предварително!
      • от SouRCe
        Здравейте!
        Вчера започнах да изучавам софтуера Cinema 4D.
        Искам да анимирам Hair-а в програмата, но не с стандартната анимация, с която идва, а да се поклаща напред-назад съвсем леко.
        Веднага представям и идеята. Работя върху реклама на истински продукт, напълно сериозен и отговорен проект, но програмата е нова за мен и се опитвам да направя неща, които дори и в Интернет не пише, донякъде.
        Потърсих в Интернет и Документацията на програмата за анимация за такава симулация, но нищо не открих.
        За това се допирам до този форум. Качвам изображения на проекта, за видите каква е идеята.
        Така наречената коса съм я направил в формата на "трева", защото това е възможно да се направи в Cinema 4D, поне според уроците, които гледах. Тази "трева" трябва да се поклаща напред-назад за повече реализъм. С плъгин ли става или с вградените опции на програмата. И ако е по един от двата начина може ли да ме насочите да търся опцията за да анимирам "тревата"?

• от misho968
        Здравейте,
        Нов съм в форума и се надявам да пиша според правилата и на правилното място!
        Ще карам направо - търся софтуер/програма за продажби и управление на верига от магазини (+склад), да може да се четат и принтират баркодове, да се следи количеството, цената и т.н. на дадена стока, да има има различни видове отчети, вход с различни акаунти и различно ниво на достъп, лесен интерфейс (главно при продажбите), анализи или известия (примерно коя стока е свършила, коя е почти свършила, коя се продава по-бързо и т.н.) Не знам дали може да се намери нещо такова, ако е FREE .... просто няма да има по-щастлив човек от мен  Възможно ли е да се намери човек или група, които да напишат нещо подобно (ако да - може ли инфо) 
        Благодаря предварително!! 
      • от juveplu
        Да прав си ключовите думи ми куцат . Не знаех че първите цифри се наричат    -   prefix .  Сега не знам да ли да пиша тук за още една програмка или да пусна нова тема ?
        Става въпрос за програмка като CCleaner която трие   бисквитки , и всички такива записи във какви ли не темпорарни и системни файлове които се генерират и записват в компютъра на всеки , а чрез бисквитките хакерите и по точно тези от тях които крадат пари от кредитни карти или банкови сметки разбират кодовете за достъп или за интернет банкирането което си направил и се логват вместо тебе и край . Става лошо .
        За това аз изтривам всичко това със CCleaner веднага след излизане от интернет , но е досадно да стартираш всеки път програмката , да я чакаш да се появи , да потвърждаваш че наистина искаш да се стартира и т.н.
        това което искам да ми помогнете вие от сайта и някой от форума е дали има друга такава с автоматична функция . Просто да има настройка , слагаш една отметка , че функцията да е автоматична и програмката да следи и да започва триенето веднага след затваряне на търсачката . Има ли такава програмка и каква тема да пусна ? Малко съм скаран с това какво хората пишат като търсят . Кажете тук ли или какво да напиша за търсене ? И ако открием ще е добре . Аз търсих и не намерих . Писах на официалния сайт на CCleaner и те се учудиха че не са се сетили за такава полезна функция и че щели да обсъдят това да бъде направено .
        Просто не знам ? 
      • от juveplu
        Здравейте на всички , Направо ще питам и после ще обясня - Има ли такава софтуерна програмка измежду многото които можеш да си свалиш за телефон , която да блокира обажданията към националните телефони с 0700 . Да забраниш определен номер е да го вкараш в черен списък - това си става от телефона , но как да се забранят всички започващи с 0700 на пример . Има ли такава програмка ? - ето с какво се сблъсквам: Все повече сайтове куриерски фирми , държавни институции и кой ли не още използват национална мрежа телефонни номера които не са към операторите на JSM мрежите използват национални телефони с много високи цени . Но проблемът е че те се таксуват двойно и тройно по скъпо , а и не влизат в безплатните минути от оператора . В моя случай аз има 2000 минути към всички оператори и домашни телефони и не мога да ги изговоря , но оператора не поема тези към националната мрежа с високите тарифи и сметката ми за телефон е прекалено висока . Това е и защото тези с 0700 те карат и да чакаш ( много дълго ти обясняват някакви неща които не искаш да чуеш , а и бавно говорят) . Сметките стават и четвортни , а и все повече те прикарват и подсещат да набереш тези номера и те са в пъти по голям и едър шрифт , за да се набиват на очи . Дали заради детето си или за да те подсеща че там е скъпо - ИМАЛИ НАЧИН ДА СЕ ЗАБРАНИ ЦЯЛА ЦЕНТРАЛА ИЛИ ОПЕРАТОР ?  НЕ  КОНКРЕТЕН  НОМЕР ?   С  КОЯ ПРОГРАМКА   ИЛИ  ОТ  КЪДЕ   В  -  Anrroid ?  Надявам се да има начин за да не пиша на софтуерни фирми за да създадат такава . 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение