Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Препоръчайте някоя хубава програма за чистене на компа!?!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner!

и Регистрите

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комп-а или най-общо казано щайгата няма как да почистите с програма, щото е същото като да искате програма за почистване на тоалетната :ph34r: Ако възнамерявате да чистите "щайгата" ще ви трябват четка и прахосмукачка, естествено ако нямате подръка компресор, което е най-оптималният вариант. А ако продължавате да си мислите че ви трябва програма, то тогава трябва да знаете че програмата евентуално почиства операционната система а не компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавайте с триенето на регистрите. Премахвайте избирателно, не безразборно, за да не възникнат после проблеми с ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Advanced system care, Auslogics BoostSpeed, Ace utilities и други има, но функциите им се препокриват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне половината от последните препоръчани по-скоро вредят, отколкото помагат на ОС...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрата програма е сам да си изтриеш нещатата които не ти трябват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НА Комодо инструмента е страшно силен.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Advanced system care, Auslogics BoostSpeed, Ace utilities и други има, но функциите им се препокриват.

Програми, от посочените тук, не препоръчвам на никого да инсталира и ползва за почистване. По въпроса има написана информация в интернет, а даже и от много добри специалисти във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Monster_Energy най-вероятно видеото ти прегрява :). Свали си Aida64 и си виж температурите. Сподели ги с нас, а ако мислиш, че са високи, отваряш страничния капак на кутията и почистваш хубаво от прах навсякаде.

Това е отговор в друга тема в 23:10. Тази тема е пусната 3 минуи по-рано. Дали наистина не търси програма за чистен на... прах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Wise Care 365 – чисти диска и регистъра.

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole Andonova
      Здравейте,търся програма за възстановяване на изтрита история в Google chrome и тъй като не открих нужната информация,реших да се обърна към Вас Търся както за компютър (Windows),така и за телефон (Android). Ако има програма,която да показва историята точно каквато си е- с дата,час и тн. ще е още по-добре. Много благодаря за отделеното време !
    • от Димитър Иванов
      Здравейте колеги!
      Някой знае ли програма с, която могат да се изчистят размазани образи? 

• от Анита Х. Трифонова
      Тази вечер аз съм хубава - Силви Вартан
      На поетесите към мен злобливи - стихове авторово А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Simply Red
      Здравейте!
      Тъй като наскоро се сблъсках с проблем с размера на флаш паметта ми след като си правих една буутваща флашка и след неуспешен опит с форматиране (от опциите на Уиндоус) да го поправя той си остана, аз се поразрових и прилагам тук моето решение за всички, които в бъдеще имат този проблем. Намерих безплатната програмка BOOTICE която дори няма нужда от инсталация.
      Давам програмката по-долу.
      1. Стартираме Bootice от .exe файла (не се налага инсталация)
      2. Избираме USB флаш устройството
      3. Кликваме на "Parts Manage" бутон
      4. Кликваме на "Re-Partitioning" бутон
      5. Избираме опцията "USB-HDD mode (Single Partition)"
      6. Опционално (по избор): Избираме предпочитаната от нас файлова система за флашката - FAT32 или NTFS (NTFS формата позволява да се работи с файлове по-големи от 4GB) и даваме име USB флашката.
      7. Кликваме на "OK".
      Оригиналния размер вече е възстановен.

Това е. Дано съм бил полезен.

BOOTICEx86_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
      BOOTICEx64_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
    • от Vasko Mihaylov
      Здравейте,
      Хванал съм се със следния проект. Правя видеа за специфичен удар или движение. Имам нужда от sofrware който може да отчита кои  мускулни групи работят по време на движението. Платени варианти също е опция.  
      Допълнително, аз знам точно кои мускулки групи се вкючват в определено вдижение и не е необходимо sofrware да засича това. Може sofrware само да визуализира в 3Д самото мускулно движение. И да не забравя трябва да мога да го интегрирам към видеото.
      Благодаря за предложенията!

• Дарение

• Добави ново...