Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Нямали са пъпчета, Лин...по-това са ги разпознали. Връзката на детето с майката - пъпната връв. А те не са били родени от майка. Това е моето обяснение.

:)

давайте друга

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 443
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

тогава уточнявай какво време визираш след последните изцепки установих че си дописвате условия ако бях казала 5 ти щеше да кажеш 2 така че .............. освен това още не си ми пуснал емотките

немеца, 1984198624 пъти съм я решавала вече >< То не беше писане, то не беше смятане xD

Може може

Има един Български град, на който първата сричка е име на музикална нота, втората сричка е име на известен композитор, а третата на Египетски Бог. ВЪПРОС: Как е инето на града?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един Български град, на който първата сричка е име на музикална нота,

втората сричка е име на известен композитор, а третата на Египетски Бог.

ВЪПРОС: Как е инето на града?

Силистра. Лист ми е любимец.

Поставям споменатата в предният ми коментар логическа задача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един Български град, на който първата сричка е име на музикална нота,

втората сричка е име на известен композитор, а третата на Египетски Бог.

ВЪПРОС: Как е инето на града?

успях:

нота: си

композитор; Лист

бог: ра (Амон Ра)

за бога бях сигурна, подредих нотите, и почнах да търся града

Силистра :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое число е следващото в редицата: 1 11 21 1211 111221 2121121111

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният ти ред не е верен.

Напротив. Той е част от алгоритъм.

Ако не знаеш решението е глупаво да критикуваш условието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Той е част от алгоритъм.

Ако не знаеш решението е глупаво да критикуваш условието.

Не те критикувам, просто го констатирам като факт. Сподели с простосмъртните какъв е този алгоритъм при положение, че решението вече е дадено. То е елементарно, при това ти си го намерил обяснено по съвсем лесен начин. Какво не е ясно? ;)

...................................

Ето още една: :P

В една кошница има 5 ябълки. Как ще разделим ябълките между 5 деца, така че всяко дете да има ябълка и една ябълка да остане в кошницата? :)

Редактирано от hopepper (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви една задачка... - "Нека се хванем на бас за един долар, че ако ми дадете банкнота от пет долара, то веднага и безусловно ще ви дам в замяна банкнота от десет долара?" За да няма криворазбраности, нека приемем, че басът е пред свидетели, а банкнотите са напълно валидни американски долари, извадени в момента на масата за всеобщо обозрение. ВЪПРОС: Бихте ли приели баса и какви са основонията ви ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое число е следващото в редицата:

1

11

21

1211

111221

2121121111

всяко следващо представено в сбор от единици и двойки, трябва да е сборът на предишните две числа??? 22112211112222- не съм силна в тази област, дано съм ..... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви една задачка...

- "Нека се хванем на бас за един долар, че ако ми дадете банкнота от пет долара, то веднага и безусловно ще ви дам в замяна банкнота от десет долара?"

За да няма криворазбраности, нека приемем, че басът е пред свидетели, а банкнотите са напълно валидни американски долари, извадени в момента на масата за всеобщо обозрение.

ВЪПРОС: Бихте ли приели баса и какви са основонията ви ?

Много ти малък залога :speak: Поне 6 долара да заложим !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде пак:whist:

В една гора има три къщи и три кладенеца. Собствениците на къщите решили всеки да направи по една самостоятелна пътека от къщата си до всеки кладенец, но така, че никои 2 пътеки да не се пресичат (има се пред вид да не се пресичат във вътрешна точка). Започнали да осъществяват решението си, но се затруднили. Можете ли да им помогнете?

Какво стана с тази?

Аз да попитам пътечките може ли да се между кладенците или само от къща до кладенец?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана с тази?

Аз да попитам пътечките може ли да се между кладенците или само от къща до кладенец?

отговора е тук http://vira111.files.wordpress.com/2008/07/home.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И едно много лесно и приятно въпросче от мен : кое е единственото нещо, което лупата не увеличава?:down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Собствената си рамка, себе си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И едно много лесно и приятно въпросче от мен : кое е единственото нещо, което лупата не увеличава?:)

Сянката ????;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване