Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Hanibal_Lektar

Задай въпрос на следващия (част ... n+1)

Препоръчан отговор

Не! Смяташ ли, че НЯКОЙ все трябва да ни помага??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На "нас жените" ли? Не мисля. Има женки много по способни и можещи от доста мужкарци! :P Имаш ли високо самочувствие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, не летя в облаците

простираш ли се според чергата си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ресните съм винаги. С каква коса си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

боядисана Колко често казваш истината ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи често и какво истина? Моята истина не е задължително да е истина за другите. Голям трън ли ти е лъжата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на принцип "Златната среда" - много ме устройва, най-е безопасна! -------- Как процедираш с виртуалните досадници?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

игнор и блокаж

а ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми до сега не съм налитала на такива, но ....досадата и в реала я лекувам с лека усмивка и тихо изнасяне ! Какво определяш като досада?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досада е преминаването на нечия граница на търпение.

Наясно съм, че и границите и критериите(за досада) при различните хора са различни.

Има пропуснат въпрос:

Голям трън ли ти е лъжата?

Определено да. Не обичам да лъжа именно по тази причина, затова ако има възможност да замълча, не лъжа.

Смяташ ли, че сентенцията :"Който не може да лъже, не може и да разпознава лъжата" е вярна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Аз мисля, че не е вярно! Но няма начин да не се налага да излъжеш! Когато ми се наложи ....лъжа безогледно! :baby: Когато усетиш лъжата , правиш ли се на повярвал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи.. кое ми е важно Да разбера че лъже , без човекът да разбере,че съм го усетил или човекът който я изрича , да разбере че знам,какви ги върши. Лъжците отблъскват ли те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като всеки лъже, лъжец бих нарекла онзи , който го прави НЕПРЕКЪСНАТО, дори когато не му е необходимо: те ....тези не ме отблъскват, но ги съжалявам! Отблъсква ме ЛЪЖА, която вреди.......,Отблъскват ме калтаците, тези които тенденциозно омаскаряват ...Винаги правя разлика между лъжец и калтак! А , ти??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен няма благородна лъжа. Човек винаги може да подмине без коментар, вместо да излъже. И да - правя разлика между благородната лъжа и преднамерената такава, но резултата винаги е подвеждане... Решил/а ли си къде ще прекараш лятната си почивка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не винаги.Случвало се е чак когато ме удавят,да ги видя. Хвърлян/а ли си в калта? Привет Мерил!:)Още не. остава въпросът ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма човек, който да не е окалян... било от уж невинна съседска клюка, било от "добронамерени" колеги, на които това е начина им за преборване, било дори във форумите, където идваме за по час-два забавление и отмора... Времето поставя всеки и всичко, където му е мястото, защото нищо, което се знае от повече от един човек, не остава скрито... А това ни променя... надявам се към по-добро... Не се ли дразним излишно от хорските дребнавости?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имайки предвид, че и ний сме хора, .....да, дразним се ! Излишно?? Май след като се издразним, вече го смятаме за излишно! Как поздравяваш хората?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ...почвам с усмивка и после казвам здравей...или нещо друго.... Обичаш ли да ставаш рано сутрин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип,като спя до късно, после ме боли главата. :mistaken: Така че да. обичам. Ако можеше да върнеш времето малко назад, били променил/а нещо в живота си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно.Но ми е по важно да не изтърва това което ми се предлага в момента. А ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да променя. Харесвам живота си такъв, какъвто е. Смяташ ли се за щастлив човек?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам се...ама животът не е аритметика ;) Обичаш ли пица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ма тя мен повече, как я погледна и ми са е лепнала на дупито :D Мислиш ли, че българската нация ще изчезне во веки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Определено. въпросът остава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено.

въпросът остава

Кой точно въпрос? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.