Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

еми добре-ама нали се казва, че е безплатна??? Тогава защо като врътнах 2 телефона и ми даде да си купя кредит????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 51
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

това е проста реклама но наистина помосли какво получаваш след като си платиш :love: наистина не е за изпускане!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
срещам отново проблема, че като набера, аз чувам, но отсреща не ме чуват. каква настройка ще да е това?

п.с. юпи-ка-ей, стана!

<{POST_SNAPBACK}>

kumbaq, ако не е проблем сподели как го оправи,че и аз имам същия проблем.

P.S. на другия ден тръгна без проблеми. Явно проблема е бил в нета.

Редактирано от 9999 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как да си купя кредит?Да не е някоя лъжа?

<{POST_SNAPBACK}>

С международна кредитна карта или банков превод

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хахах ама тая тема и програма колко е стара. Всече от 2 седмици има фрии разговори към БГ инче преди бяха по други места. Потърсете из форума тая прогарама колко сме я обсъждали!

Купувате си ваучер за 10 еуро и говорите по колкото си искате!!! Това е трика :down:

<{POST_SNAPBACK}>

и колко ти взима за разговор

а защо като говоря някви там 10-20 секунди и ми прекъсва??????????

<{POST_SNAPBACK}>

и при мен се полу4и така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10евро ваучер-а и говориш 120 дни, за това време трябва да го изхарчиш иначе така или иначе го губиш и пак трябва да зареждаш.

Благодаря много за програмта!! Говоря с по над 5 минути с провинциата - перфектна връзка и качество.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да направите една регистрациика нова щото нещо се бъгна и не ми дава да се регвам.Преинсталирах я не става.Едно никче само ми регнете и го напишете тука на Лс паролата и ника.Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Мом4ета и моми4ета,кажете как да си закупя кредит по банков път???В някоя банка ли да отида??И там какво да кажа???опи6ете ми ,моля Ви!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички !!!

Ето ви още една програмка 1х1 с Voip Stunt. Тя се казва VoipDiscount пак имате 30 мин и пак се копува кредит за 10 евро (аз съм с платената версия) Правете си регистрации и говорете !!!Важно е да знаете, че при тази и Voip Stunt можете да направите само 3 регистрации за това гледайте да не си профуквате бързо регистрациите!!!Но ви го казвам от личен опит по-добре е да си закупите кредит и можете да си говорите колкото си искате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
bulgaria (Landline) SuperDeal! 1 1.16

bulgaria (Mobile) 24 27.84

Махнаха България!!!

Редактирано от estario (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички !!!

Ето ви още една програмка 1х1 с Voip Stunt. Тя се казва VoipDiscount пак имате 30 мин и пак се копува кредит за 10 евро (аз съм с платената версия) Правете си регистрации и говорете !!!Важно е да знаете, че при тази и Voip Stunt можете да направите само 3 регистрации за това гледайте да не си профуквате бързо регистрациите!!!Но ви го казвам от личен опит по-добре е да си закупите кредит и можете да си говорите колкото си искате

Интересно!

Само,че при VoipDiscount имаш седем дена безплатен период

,ако те добажи някой новорегистриран към списъка си с контакти

и едно евро.

ИМА ТЕМА КЪДЕТО Е ОПИСАНО

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много лошо :baby:.Интерсно дали ще я махнат и от voipdiscount, internetcalls и voipbuster.

Макар и да премахнаха Б-я от списъка,цената за разговор е 1 евроцент или 2ст за минута,което си е доста добре. Ще наблегна сега на разговорите с USA те още са безплатни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

На сайта им гледам това :

значи след като е SuperDeal по-късно ще стане още по-скъпо или иначе казано ще се разбере че ще е по-скъпо от конкуренцията.

Въпроса е колко време ще продължи тарифата от по 1,16 цента на минута. Щото гледам че на ето тази тяхна прогамка :

http://www.sparvoip.de/de/rates.html

тарифата е доста по-соленичка = Bulgarien (Fest) 6

значи по 6 цента

А пък на ето тази друга пак тяхна програмка :

http://www.sipdiscount.com/en/rates.html

става даже по bulgaria (Landline) 6 6.96

демек по 7 цента на минута

Ето ви тука и другите тяхни сайтове с различни имена на явно един и същ софтуер:

http://www.voipcheap.co.uk

http://www.netappel.fr

http://www.voipbuster.com

Абе, ако ви е мерак да им шарите по 10 евро за 120 дена без да имате никаква гаранция че утре няма да ви искат по 7 цента на минута до БТК телефоните може да им направите кеф и да платите, що не.

Тия всичките програма са на Finarea / Betamax и тяхния бизнес се състой в зарибяване чрез пускане постоянно на нови и нови сайтове с различни имена и всеки път трябва да се плаща по 10 евро.

По-доброто решение е да си купите от където си искате един адаптер като ето този например:

http://www.tea-commerce.ttm.bg/bg/linksys_pap2.htm

давам ви този линк защото ми излезе първи при търсене в гугъл при езикова настройка за български език, а не че им правя реклама точно на тези хора.

Значи като си купите адаптер и цял свят ще може да ви звъни безплатно постоянно без даже да ви е включен компютра и даже и без да имате компютър вкъщи, достатъчно е да имате връзка към Инетернет или съседа да се навие да ви свърже адаптера към негови рутер и готово. Към един евтин рутер можете да закачите например един компютър и 3 адаптера.

А ако така и така си имате вече връзка към Инетернет просто няма смисъл да пълните джобовете с по 10 евро на Finarea / Betamax, за една година ще трябва да похарчите 40 евро по тяхната система а има адаптери и за по 50 евро и ги ползавате после и 20 години ако искате за безплатни разговори. Адаптерите не остаряват ( не им минава модата) като компютрите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На сайта им гледам това :

значи след като е SuperDeal по-късно ще стане още по-скъпо или иначе казано ще се разбере че ще е по-скъпо от конкуренцията.

Въпроса е колко време ще продължи тарифата от по 1,16 цента на минута. Щото гледам че на ето тази тяхна прогамка :

http://www.sparvoip.de/de/rates.html

тарифата е доста по-соленичка = Bulgarien (Fest) 6

значи по 6 цента

А пък на ето тази друга пак тяхна програмка :

http://www.sipdiscount.com/en/rates.html

става даже по bulgaria (Landline) 6 6.96

демек по 7 цента на минута

Ето ви тука и другите тяхни сайтове с различни имена на явно един и същ софтуер:

http://www.voipcheap.co.uk

http://www.netappel.fr

http://www.voipbuster.com

Абе, ако ви е мерак да им шарите по 10 евро за 120 дена без да имате никаква гаранция че утре няма да ви искат по 7 цента на минута до БТК телефоните може да им направите кеф и да платите, що не.

Тия всичките програма са на Finarea / Betamax и тяхния бизнес се състой в зарибяване чрез пускане постоянно на нови и нови сайтове с различни имена и всеки път трябва да се плаща по 10 евро.

По-доброто решение е да си купите от където си искате един адаптер като ето този например:

http://www.tea-commerce.ttm.bg/bg/linksys_pap2.htm

давам ви този линк защото ми излезе първи при търсене в гугъл при езикова настройка за български език, а не че им правя реклама точно на тези хора.

Значи като си купите адаптер и цял свят ще може да ви звъни безплатно постоянно без даже да ви е включен компютра и даже и без да имате компютър вкъщи, достатъчно е да имате връзка към Инетернет или съседа да се навие да ви свърже адаптера към негови рутер и готово. Към един евтин рутер можете да закачите например един компютър и 3 адаптера.

А ако така и така си имате вече връзка към Инетернет просто няма смисъл да пълните джобовете с по 10 евро на Finarea / Betamax, за една година ще трябва да похарчите 40 евро по тяхната система а има адаптери и за по 50 евро и ги ползавате после и 20 години ако искате за безплатни разговори. Адаптерите не остаряват ( не им минава модата) като компютрите.

Ще трябва да добавя към това съобщение, че не всичко е толкова хубаво. Устройството което Ви позволява да ползвате директно интернета си като домашен телефон реално се нуждае от централа, а това са именно сървъри за VoIP разговори. Да не се нуждаете от компютър, но се нуждаете от абонамент към такъв сървър който ще Ви предостави телефонен номер... накратко - това е просто устройство което обезмисля компютъра, но не отменя нуждата да плащате за услугата ТЕЛЕФОНИЯ през Интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще трябва да добавя към това съобщение, че не всичко е толкова хубаво. Устройството което Ви позволява да ползвате директно интернета си като домашен телефон реално се нуждае от централа, а това са именно сървъри за VoIP разговори. Да не се нуждаете от компютър, но се нуждаете от абонамент към такъв сървър който ще Ви предостави телефонен номер... накратко - това е просто устройство което обезмисля компютъра, но не отменя нуждата да плащате за услугата ТЕЛЕФОНИЯ през Интернет.

Ааааааааааааааааа приятелю не така МОЛЯ ти се, не така !!!

Адаптера се регистрира БЕЗПЛАТНО на

proxy01.sipphone.com

и не му трябва задължително да има телефонен номер защото всички други хора които са си купили адаптери и всички които имат компютри ( а читателите на този сайт явно имат компютър) могат да ти звънят до адаптера безплатно по 24 часа в денонощието без твоя компютър да е включен.

Сега, има и един дяволък да могат да ти звънят например на софийски БТК номер а пък разговора да пристига по Интернет до адаптера, но не ми се иска да го пиша тука че съвсем ще заприлича на реклама. Ще ви подскажа само че става със български сървър тази хватка.

Аз си имам стационарен телефонен номер и не ми трябва безплатен такъв. И когато някой ти звъни до стационарен телефон трябва да плаща, до като когато ти звъни до адаптера от компютър ( или от друг адаптер) никога не трябва нищо да плаща.

Значи, главното предимство на адаптера е че ти позвалява да ти се обаждат безплатно хора без да ти е пуснат компютъра, а може даже и да нямаш компютър вкъщи и адаптера пак си работи.

Те тия от Finarea / Betamax са пуснали сега една услуга която работи по следния начин:

- пишеш направо на един сайтовете им телефонния номер на човека на който искаш да звъниш и пишеш и твоя телефонен номер и разговора се провежда от стационарен телефон до стационарен телефон. И на сайта даже ти дават да пробваш без нищо да инсталираш. Ама няма да сложа тука линка щото и това е зарибяване и нямам намерение да им правя реклама.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване