Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Игрите, които чакаме през 2013 !

Препоръчан отговор

Ето какви заглавия да очакваме ... и датите им на излизани ( евентуално ;) )

При информация от Ваша страна , публикувайте моля !

Публикувано изображение

ПЪЛЕН СПИСЪК !!!

Успехи на всички !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се най-много очаквам DOTA 2 :). За други имена не мога да се сетя, а и да се сетя едва ли ще ги подкарам :D Edit: Някъде на някои да му се намира дата г/д кога може би ще излезне игрицата? Edit(2): Mar 31, 2012 тази ли е ?

Редактирано от Soul Of The Robot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, аз чакам Far Cry III с нетърпение на 7 септември 2012 година. http://far-cry.ubi.com/far-cry-3/en-gb/home/index.aspx Така като гледам графиката, ще трябва да чакам и ново PC с нетърпение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено чакам най-много Borderlands 2. Единицата се оказа най-играната игра от мен в цялата ми история като геймър. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре, според този списък Диабло 3 ще излезе на 31.03.2012. В сайта на Пулсар пише, че се очаква на 30.06.2012. Кое е вярно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре, според този списък Диабло 3 ще излезе на 31.03.2012. В сайта на Пулсар пише, че се очаква на 30.06.2012. Кое е вярно ?

Отговори си сам ;) ! В " Пулсар " е кога ще е появи на българския пазар ... това е за световния ... не че и той е толкова сигурен , като информация , както се вижда не е споменато че Диабло 3 ще излиза за РС :wink12: ! Вярвай на който искаш ... това е информация която споделих с вас , НЕ е гаранция за 100 % ... да кажем 80 % !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами щом не е 100% - ок. В противен случай Пулсар губят 120 лв, хехе. Кой ще се занимава да ги чака 3 месеца ? Или ще намеря алтернативни начини да я купя, или просто ще си изтегля пиратска версия. В този ред на мисли - ако ще и 63453264 споразумения тип АКТА да измислят, пак няма да спрат пиратството с този пропаднал бизнес модел.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През 2012 година очаквам с нетърпение игрите: 1. Mass Effect 3 (обожавам поредицата и лично за мен тя е най-чаканата игра за 2012 година) 2. Hitman 5 3. Max Payne 3 4. Far Cry 3 5. Alan Wake (PC версията)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D3 2013!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

StarCraft II: Heart of the Swarm Diablo III (Collector's Edition) StarCraft II: Legacy of the Void Aliens: Colonial Marines и евентуално Crysis 3... Има и други интересни заглавия разбира се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През 2012 очаквам с нетърпение DotA 2 , Max Payne 3 , ETS2 и разбирасе Диабло 3 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми се да отговоря малко по-философски в тая тема. Лично аз чакам през 2012 година някоя игра за 20 лева. Засега намерих една готина - S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat. Може би ще си купя и Far Cry II в комплект с Tom Clansys пак за двайстина лева. Да си кажа честно, чакам Far Cry III, без да ми е много ясно, дали ще излезе за PC. Освен това като гледах трейлъра, ми направи лошо впечатление, че вече ставам неубиваем. А то точно това е хубавото - да си убиваем. Извъртяха я тая игра към 12 годишните. Незнайно защо. Все пак, тия дето я харесваме, сме на много повечко годинки. Надявах се и на Tom Clynsys GHOST Recon III, но май за PC ядец. Освен всичко, пак гледах разни трейлъри и се разочаровах. Като че ли не се играе от първо лице. Хм. Не знам накъде отива тая гейм индустрия, но след като създателите на S.T.A.L.K.E.R. фалираха, работата не е никак добре.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам търпение за Silent Hill Downpour

Публикувано изображение

Както и да пробвам Alan Wake

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тomb Raider и някоя приятна изненада може би :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично най-много чакам Sly 4... Тя не е за PC, но е много добра !!! :gamer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето няколко много зарибяващи клипчета на нови заглавия :)

част 1 : http://www.youtube.com/watch?v=EC-IjNvTptY&feature=fvwrel

част 2 : http://www.youtube.com/watch?v=xfQT0_i9DOE&feature=related

Аз лично следя MMORPG жанра,а там има доста обещаващи проекти....само време за игра да има :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва са игрите които чакам аз:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам TOMB RAIDER 2012

Кака Лара се завръща!

Crystal Dynamics са достигнали до алфа статус на разработка на следващия Tomb Raider, чиято цел е да "рестартира" поредицата, съобщи Tomb Raider Chronicles. Това означава, че играта ще излезе по план през 2012 г.

Платформите остават същите - PC, Xbox 360 и PlayStation 3. Версия за Wii U не се предвижда.

Редактирано от Роско (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се най-много очаквам DOTA 2 :). За други имена не мога да се сетя, а и да се сетя едва ли ще ги подкарам :D

Edit:

Някъде на някои да му се намира дата г/д кога може би ще излезне игрицата?

Edit(2): Mar 31, 2012 тази ли е ?

Дота2 няма да излезе преди септември месец(тази година ), малко преди /или точно след интернационалния торнир ще пуснат опен бета, играта ще излезе най-вероятно към коледа, в момента лиспват пове4е от 40 героя ,а те слагат доло горе 1 (макс 2 )героя на всеки 2 седмици, в форума на дота2 дев го пише това(т.е от IceFrog/dev team ) не си го измислям, иначе аз след като сам играл дота2 бета повече от 700 часа, мога да ти кажа че не е това което очаквах и в момента оценката ми е 3/5 от мен, дано близард дота да е по добра.

Но според мен най-чаканите игри за тази година са диабло 3 и guild wards!

Редактирано от rambibg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mass Effect 3.

Идеално изпипаната и доста оригинална история в двете части излезли досега, перфектната преливка между тях, добре вписващите се DLC-та, книгите на Дрю Карпишин, които допълват съществени моменти... Няма друга такава игра.

Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Assassin's Creed III

2.Far Cry 3

3.Max Payne 3

4.Mass Effect 3

5.Crysis 3

6.Call of Duty:Black Ops 2

7.Prototype 2

8.Hitman Absolution

9.Sniper:Ghost Warrior 2

10.Darksiders 2

11.Tomb Raider

12.Brothers in Arms: Furious 4

13.Resident Evil 6

14.BioShock Infinite

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към списъка с игрите през 2012 добавям и Medal of Honor Warfighter. Излиза на 23 октомври.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично вече престанах да чакам каквото и да е с нетърпение, защото после се разочаровам, когато се види, че дадената игра е минала под ножа на конвейерната схема - яко неоптимизиран боклук, за който мога само да се радвам, че не съм си дал парите. Досега единствено Grid се оказа читава игра, но не върви като хората под Уиндоус 7.

Има една игра, която чакам, но не с нетърпение, а с... когато излезе - тогава, а именно - Euro Truck Simulator 2.

Едно време чаках с нетърпение един куп игри, които се оказаха бози.

Конвейерната схема не прощава никому, а в последните години прекалено много игри попаднаха под ножа на въпросната схема. Едно време не можеше да се прави паралел между ЕА и КМ, но сега реално погледнато и двете компании правят едно и също нещо - надпредварват се коя да пусне повече игри за по-кратък период от време и коя игра да е по-голяма недоизпипана простотия от другата. ЕА от NFS Undercover насам не са пуснали нищо свястно, КМ с Дърт серията също се ос*аха и общо взето геймърите получиха серия бози, които не могат да се вместят нито в аркадния жанр, нито в симулативния, защото във въпросните игри нито реализмът е както трябва, нито аркадният елемент. Резултатът са купища игри, в които колите просто са невъзможни за управление, независимо колко стиъринг хелпа си пуснал или не си пуснал. :roll:

А, да не пропусна и компанията, която до неотдавна правеше заглавието Flatout. Flatout 1 и 2 бяха добре, но Ultimate Carnage е графично подобрена гавра с Flatout 2, а Flatout 3 пък изобщо няма да я коментирам, че ми се повдига като се сетя какви изисквания има, каква графика и геймплей предлагат, които изобщо не отговарят на хардуерните изисквания.

Като гледам тоя скрийншот от Диабло 3 (линкът долу), мисля, че и Близард са поели по лошия път на конвейерната схема. За да направиш скрийншот с такива размери (2000+ пиксела) трябва да имаш мощна видеокарта, която да е способна на такава резолюция, следователно трябва и да може да работи с Anti-Aliasing, а като гледам снимката - такова нещо явно няма в Диабло 3. Бързали са да я пуснат, за да вземат парите на геймърите, както винаги...

http://www.download....ents/3.8117.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo 3, World of Warcraft Mists of Pandaria, Starcraft 2 Heart of the Swarm, SIlent Hill, и още бая има. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...