Премини към съдържанието
Hanibal_Lektar

Игрите, които чакаме през 2013 !

Препоръчан отговор

Честно казано, от 11.11.11 до този момент нищо интересно не ми се е набивало на очи и даже се бях разочаровал от индустрията. Днес се поразрових малко и установих, че сериозно греша, за което се радвам.

http://www.youtube.com/watch?v=O_j9uKBmUEk

Ченето ми увисна като я видях. На пръв поглед изглежда уникална.

http://www.youtube.com/watch?v=8z3iG2QlJXk

Също изглежда много обещаващо. Изглежда по-интересна и от GTA:V.

http://www.youtube.com/watch?v=bfl39tfs6FI

Тази също изглежда интересно.

http://www.youtube.com/watch?v=TZ_G6XiHoUA

Ще ми дадат причина да си взема нова машинка.  :)

Чакам също и Thief 4, Beam NG Drive, SpinTires, World Of Warships, War Thunder Ground Units.  
Редактирано от ToDiR0S (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано съм уцелил правилната тема!

Днес ровейки се из нет-а реших да погледна какво става в сайта на Webzen(Officer-a на МuOnline). Те са пуснали още няколко техни игри освен МU Online.  Има ги в сайта им(оригинала)

Преди време бях чел че ще има "MuOnline 2" и днес се заинтересувах и попаднах на трейлъра на геймплейа от играта и ми изглежда доста добро за като безплатна(би трябвало). Играта се изработвала чрез Unreal Engine 3-както и при Diablo 3(ако някой знае точно програмата може да разясни) и е почти като Д3 и затова най вече ме привлече. Знам че има подобни на D3 - Torhclight2, Path of Exile но нещо по графика са по слаби от Д3 и не ме дърпат към тях.

Ако има хора които са играли MU нека са включат по активно:

Ето инфо от википедиа: http://en.wikipedia.org/wiki/MU2_(video_game)

Адрес от википедиа към трейлъра на геймплейа и информация за играта: http://news.mmosite.com/content/2011-11-10/mu_online_2_releases_first_gameplay_video.shtml

Трейлъра го има и в ютюб но много бавно зарежда и направо от сайта по-добре да се изгледа.

Само да отбележа че в ютюб се среща и китайската версия на играта която не е от Webzen а от The9(според данни от друга темаhttp://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/7946644611) а и самия енджин е по назад от този на Webzen-корейците

Играта се очаква през март 27 2014(2 дни след експейжъна на D3 :P) според википедиа.

С каква цел се включвам: Ами може да има хора които ще се заинтересуват и така нататък. А може да има и хора които знаят по въпроса повече от мен и да опишат повече неща по играта. :)

Ако с нещо нарушавам правилата моля модератор да ме поправи, да ме насочи към правилното място или ако има нужда мога да отворя тема по въпроса!

Благодаря за вниманието!

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е за игрите, които чакаме през 2013 година, но аз ще пиша за игрите, които намерих през 2013 година, че до края и остана има няма една седмица. Определено War Thunder  надмина очакванията ми. На всичко отгоре е безплатна ( е почти де). И да, между другото чакаме и танковете така, че не съм съвсем извън темата.

ПП: Чакам да ви подпаля задниците, пардон, опашките на самолетите. 

Публикувано изображение

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още чакам GTA V за PC ама май не остана само с чакането си  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

28 март  - MXGP-The Official Motocross. Врътнах две обиколки набързо с демото и доста ми допадна играта. Бързо свикнах с управлението. Картината е много добра и на всичко отгоре при FullHD  я играя с включена вертикална синхронизация на 60 Hz. Досега съм мразел игрите с мотори и никога не съм ги играл, защото ми е странно, че с 4 стрелки на клавиатурата пазя равновесие, но всяко нещо си има първи път. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов клип за кучетата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA 5 Разбирасе просто незнам как ще я дочакам... някой може ли да ми каже кога ще излиза за ПЦ ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA 5 Разбирасе просто незнам как ще я дочакам... някой може ли да ми каже кога ще излиза за ПЦ ??

27 Януари 2015.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

27 Януари 2015.

Най-готиното е,че ще е доста лека,а ще има доста хубава история и графика,от мултиплейъра очаквам много,на четворката можеш да цъкаш с дни без да ти омръзне мултиплейър и сингъл дори !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

27 Януари 2015.

Oо тва са около 3 месеца явно ще трябва да почакаме доста...

Най-готиното е,че ще е доста лека,а ще има доста хубава история и графика,от мултиплейъра очаквам много,на четворката можеш да цъкаш с дни без да ти омръзне мултиплейър и сингъл дори !

Е колко ще да е лека знаеш ли кви изисквания ще има??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oо тва са около 3 месеца явно ще трябва да почакаме доста...

Е колко ще да е лека знаеш ли кви изисквания ще има??

Ето изисквания,това е конфигурация за под хиляда лева,говорим за игра от 2015-та година на фул ултра с най-високите резолюции,тоест 1000 лева е добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, за мен лично четворката имаше отегчителен мултиплеър защото мисиите бяха малко на брой.

Също така режима беше много натоварващ за тогавашния ми процесор и ме дискънектваше при оживен детмач.

Спрямо видео клиповете от мултито на GTA5 предполагам, че тук вече ще е по интересно защото могат да правят повече неща.

Съгласен съм със теб, че обявените ниски изисквания са приятна изненада. Явно играта е оптимизирана за PC.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, за мен лично четворката имаше отегчителен мултиплеър защото мисиите бяха малко на брой.

Също така режима беше много натоварващ за тогавашния ми процесор и ме дискънектваше при оживен детмач.

Спрямо видео клиповете от мултито на GTA5 предполагам, че тук вече ще е по интересно защото могат да правят повече неща.

Съгласен съм със теб, че обявените ниски изисквания са приятна изненада. Явно играта е оптимизирана за PC.

Ето с този компютър може да се играе на 1080p low настройки,а това е доста евтин и слаб компютър...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препокривам всичко за GTA V и макар, че никога не съм бил фен на тази поредица, специално тази, я очаквам с интерес. Интересно е обаче, че играта е доста малка като размер - за днешните стандарти. Явно ще има поддръжка на малко езици и от там иде и по-малкия обем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз на този сайт, никога не съм му имал доверие за изисквания :D Поне докато не ги обявят официално, не може да сте сигурни за данни дадени от страничен източник  :whist:  Пък и GTA специално, не помня да се славят с особено добра оптимизация  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз на този сайт, никога не съм му имал доверие за изисквания :D Поне докато не ги обявят официално, не може да сте сигурни за данни дадени от страничен източник  :whist:  Пък и GTA специално, не помня да се славят с особено добра оптимизация  :D

Крайно съм несъгласен с теб. GTA 1 и 2 нямаха никакви проблеми със изисквания, и дори до днес могат да работят на модерни машини и ОС.

При GTA3 имаха праг със Pentium 3, което за някои хора беше непосилно да си сменят Pentium 2-ката. Но отново като цяло добре оптимизирана игра.

San Andreas имаше страхотна оптимизация за толкова голяма игра. Малките деца още я играят даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайно съм несъгласен с теб. GTA 1 и 2 нямаха никакви проблеми със изисквания, и дори до днес могат да работят на модерни машини и ОС.

При GTA3 имаха праг със Pentium 3, което за някои хора беше непосилно да си сменят Pentium 2-ката. Но отново като цяло добре оптимизирана игра.

San Andreas имаше страхотна оптимизация за толкова голяма игра. Малките деца още я играят даже.

Не само малките,то и за телефон я има вече.Като малък разцъквах Gta sa&VC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не е ли време за новата тема "Игрите ,които чакаме през 2015" .. :P ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не е ли време за новата тема "Игрите ,които чакаме през 2015" .. :P ?

Поддържам колегата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нищо не чакам вече, че се насъбраха над 100 игри, които не съм играл и сигурно никога няма да играя. Затова, каквото евтино излезе, това ще е. Лично аз бих сменил заглавието на темата - какво евтино чакате да излезе през 2015 година, та да си го купите. От тая гледна точка аз чакам FC4  да поевтинее, както и някои DLC  на RaceRoom.Това ще е за началото на година. Към края ще видим. Най-вероятно ще е все същото. Естествено чакам да видя и какво ще представлява GTA5. Още по-естествено е, че за повече от 10 лева няма да си я купя, освен ако не е нещо свръх естествено. Тогава може би бих дал 15-20 лева. Но като гледам колко и какви фенове има тая игра, ще има да чакам за 2016-та. Дотогава ще запълня времето с F1_2015,  която май тоя път ще е с нов енджин. Определено за нея ще дам повечко пари, но пак ще се огранича до около 30-35 лева. Безкрайно взех да се разочаровам от игри като NFS  и дори вече GRID. Вместо нещата да се подобряват с времето, то стават някак си по-комерсиални, а аз никога не съм обичал комерсиалността. Това означава глупави аркадни игри, които не могат да ми провлекат за дълго вниманието. От своя страна се появяват конкурентни игри, които не само  изглеждат по-добре, ами са и доста добри като геймплей. Затова с нетърпение чакам Project Car,  която също 100 на 100 ще си я купя и то на по-висока цена. Само дано нещата при нея са нормални и да няма издънки откъм управлението на автомобилите.  Чакам и любимата ми Assetto Corsa  да се разшири и дано това да е без пари или поне да струва малко пари. Но така като гледам, най-голям шанс за успех в бъдеще има най-вече Race Room, защото при нея постоянно се подобрява не само графиката, но и геймплея като цяло. И като гледам колко хора се надпреварват за наградите в различни състезания, определено играта е на правилен път. Едно нещо не мога да разбера обаче. Защо на някои производители на игри им бърка все едно в гъза, като трябва да осигурят управление на автомобилите от първо лице и то вътре от кабината. нямат време да нарисуват един интериор ли, какво? Ами да го пускат като DLC,  така ще препечелят някой лев. Аз не играя много игри, само защото нямат истински изглед от кабината. Колкото и добър да е геймплея, не се ли кефя докато играя, няма смисъл просто. 

Весели празници на всички!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има бая да почакаш, докато пуснат GTA V за 10 лв. (5 €). За най-продаваната и най-чаканата игра в гейминга, която сега, преордър е около 90 лв. по мои изчисления, минимум поне 5 години. 

Аз си взех GTA IV с всички DLC-та, барабар с Episodes From Liberty City, за точно 10 лв. Просто нямаше как да изтърва такава оферта, независимо, че не съм фен на играта.

Лично аз съм си сложил лимит за игрите и игра над 20 лв. не купувам. Чакам си кротко да падне цената и тогава я отнасям, като куцо пиле домат.

Весели празници и от мен!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се е поизчерпа, а и 2013 отдавна замина. Ползвайте темата за 2015

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване