Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Честит празник, хора! В името на всички онези светли идеи, които са взели живот и младост! Поклон пред миналото и с вяра в настоящето и бъдещето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Честит празник!

Публикувано изображение

lion_bg_464d4_12096701.bmp

Редактирано от Nemeria (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички българи и от мен.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник  българи.

http://youtu.be/5mkBuCu5Cv4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. И това го скалъпих в последният момент с всички сили, и компютърен ресурс :D..

Дали се е получила добре или не ми е все тая, просто искам да поздравя всички Българи с тази кратка анимация :)http://www.vbox7.com/play:6e1b9ea679

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз.Малко са тъжни тия патриотични песни.Ето и нещо от мен....

http://www.vbox7.com/play:6a75f80f

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник Българи!!!

Честит празник Патриоти!!!

Аз съм националист и то краен и се гордея с това. Поради тая причина ненавиждам хора които се опитват да подменят историята ни, да подменят националните ни празници, хора които оскверняват паметници и светини.

Днес ще развея нашия роден флаг редом с руския защото колкото и да русофобстваме, то е фак, че именно Русия ни е избавила от робството, а не америка, англия или франция (за тези които ще ме поучават на правопис - запознат съм с правописа и умишлено съм допуснал грeшки)

На много глупости се нагледах и наслушах тази сутрин и никъде не чух и видях някой гордо да заяви - Честит празник Българи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички българи и от мен.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята молитва

"Благословен бог наш..."О, мой боже, правий боже!Не ти, що си в небесата,а ти, що си в мене, боже -мен в сърцето и в душата...Не ти, комуто се кланяткалугери и поповеи комуто свещи палятправославните скотове;не ти, който си направилот кал мъжът и жената,а човекът си оставилроб да бъде на земята;не ти, който си помазалцаре, папи, патриарси,а в неволя си зарязалмойте братя сиромаси;не ти, който учиш робътда търпи и да се молии храниш го дор до гробътсамо със надежди голи;не ти, боже на лъжците,на безчестните тирани,не ти, идол на глупците,на човешките душмани!А ти, боже, на разумът,защитниче на робите,на когото щат празнуватденят скоро народите!Вдъхни секиму, о, боже!любов жива за свобода -да се бори кой как можес душманите на народа.Подкрепи и мен ръката,та кога въстане робът,в редовете на борбатада си найда и аз гробът!Не оставяй да изстинебуйно сърце на чужбина,и гласът ми да преминетихо като през пустиня!...

Христо Ботев

Честит празник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно филмче,на което се постарах да вградя субтитрите и да го разделя на три,за да го възприеме фейсбук.

Руский крест над Балканами

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201736468709380&set=vb.1110649743&type=3

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201736478949636&set=vb.1110649743&type=3

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201736475749556&set=vb.1110649743&type=3

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник и Бог да пази България!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 от най-значимите, но малко известни факти за 3-ти март  1. На 3 март 1855 г. Цар Освободител (император Александър II) се възкачва на престола2. Русия и Османската империя подписват на 3 март  Санстефанския мирен договор3. Ген. Обручев подготвил плана на бойните действия4. Как Румъния получи Северна Добруджа5. Паренсов разузнавач № 1 на короната6. Пръв вдига Самарското знаме ген. Столетов7. Плевенската епопея8. Цветя в Одрин за Белия генерал9. Капитан Петко войвода (1844-1900)10. На Берлинския конгрес 1878 г  решенията се взимат без България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички, които чувстват тоя ден като празник. А тия, дето не го чувстват, нека пак се веселят. 

Чудя се, ако живеех в края на 19 век, какво бих изпитвал на тоя ден. Може би нещо като това, когато бихме Франция по футбол през 1993 година в последната минута? А може би не? Със сигурност, ако днес съм русофил, такъв бих бил и през 19 век. Това мисля  е най-вече до характера на човек - дали се чувства българин, съпричастен с останалите слявяни, които малко или много би трябвало да са като него.  Когато човек не знае своя род стотици години наред, той се хваща и за най-тънката сламка. Поне така мисля. А сламката е тоя, който говори като него разбираемо и който би могъл да му помогне по някакъв начин. В случая това е единствено Русия. Колкото и да я оплюват днес, сигурен съм, че ако вие живеехте през 19 век и искахте по-добър живот, то Русия щеше да бъде вашата единствена надежда. Не Америка, не Великобритания, не Франция. Тия държави нямат нищо общо с вас. Вие едва ли бихте знаели повече от 3-4 френски или английски думички през ония времена. разбира се, ако изобщо бихте искали да се самоуправлявате. Знае ли човек, при толкова продажници днес, нищо чудно и през 19 век голямата част от българите да не са искали да мърдат от Османската Империя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на всички , обичащи България !

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник!

shipka.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...