Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

та... общо взето това ми е проблема, а много ми трябва в момента скайпа :(

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно в C: да нямаш свободно място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И вс епак пусни един CCleaner, може нещо да се е шашнал, поправи и регистрите с програмата. Ако не стане, преинсталирай Skype.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам 2 скайпа единият е за роднини, а другият е за приятели. Само в единия мога да влизам :huh:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да. Ползвам и 2-та (единият от Skype, другият от Skype Launcher)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре опитайте по този начин: http://community.skype.com/t5/Windows/Disk-full-error/td-p/63048

Информацията е на английски но предполагам ще се справите. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно втория скайп по-добре е да ползвате предвидената в програмата опция, а не някакви добавки. Ето повече инфо: https://support.skype.com/en/faq/FA829/How-can-I-run-two-Skype-accounts-on-the-same-computer

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4. If you see a folder for the Skype name in question, click on it, if you see a file called Config.xml right click on it and choose delete.

това не го разбрах

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако видите папка с въпросното име Skype , кликнете върху нея, ако видите файл, наречен config.xml десен бутон върху него и изберете Delete

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

такам...

4. If you see a folder for the Skype name in question, click on it, if you see a file called Config.xml right click on it and choose delete.

тук влязох в папката скайп, където бяха 2-та ми акаунта (влязох в папката, която не можех да вляза в скайп и делнах файла Config.xml

5. Using the Windows file Explorer enter:

%programfiles%

Right click on the Skype folder and choose delete.

направих това, но не намерих папка сайп (всъщност нищо не ми показа)

п.п.

Публикувано изображение

това се оправи, но пак същото ми показва както в началото "препълнен диск"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си инсталирате актуална версия на програмата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защото тази версия по-ми харесва, новите са много объркващи, а и имам приятели, които се оплакват от нея

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема при кой скайп се наблюдава, при нормалния или при допълнителния(Skype Launcher)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в единият винаги си влизам, но при другият изобщо не мога (сега използвах другият начин, който показа за влизане във втори скайп - пак същото)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

скайп 3.8 няма никакви проблеми, но там няма параметър за втори скайп... и трябва или да се стартира с права за друг потребител или с launcher

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

та... общо взето това ми е проблема, а много ми трябва в момента скайпа :(

Публикувано изображение

отново в начална позиция Публикувано изображение

the professor с 4.2 съм

Редактирано от StAnBeTyYy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегли му преинстал на скайпа, сваляй по-нова версия, защото виждам, че си със стария. Може да е от това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в единият винаги си влизам, но при другият изобщо не мога (сега използвах другият начин, който показа за влизане във втори скайп - пак същото)

Не става ясно във кой влизаш и във кой не. Лаунчера е зелен и винаги можеш да направиш разлика във кой можеш да влезеш и във кой не. Ще кажеш ли със коя ОС си, и коя е версията на скайпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще го обясня по-подробно единият ми скайп ще го кръстя "А" другият "Б" във "А" мога да влизам винаги, докато при "Б" не мога по какъвто и да е начин. п.п. Windows XP Skype 4.2.0.187

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Skype Launcher ли е пусната тази инстанция на Skype? Даже и да не идва от там грешката, мисълта ми е, че е ужасно грешно да се ползва допълнителна програма за целта, когато Skype от около две версии насам си поддържа стандартно пускането не на две, ами на колкото си поискаш инстанции едновременно. https://support.skype.com/en/faq/FA829/How-can-I-run-two-Skype-accounts-on-the-same-computer А иначе: ползва ли се някаква стена и/или антивирусна? Именно от там може да идва проблемът.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с avast съм... но едва ли ще да е от това... (щом мога да влизам в единият скайп, а не мога в другия ((дори и когато се отпиша първо от 1-вия)) :no-no: )

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще го обясня по-подробно

единият ми скайп ще го кръстя "А"

другият "Б"

във "А" мога да влизам винаги, докато при "Б" не мога по какъвто и да е начин.

п.п.

Windows XP

Skype 4.2.0.187

Не мога да разбера защо ги кръстиш А,Б. Те не изглеждат ли така:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !

Днес опитах да задействам Скайп, но не иска да ме "впише".
      Завърта анимацията с кръжащите точки ... и изключва.
      Опитах да го деинсталирам със Софтуерния мениджър,
      стигна до 75 % и спря.
      Изпълних едни команди :
      sudo apt-get autoremove --purge && sudo apt-get clean && sudo apt-get autoclean

при което се появи и изречение, че почиства нещо, останало от Скайп.
      След това потърсих да инсталирам Скайп отново,
      но вече го няма в списъка на предлаганите пакети
      (или приложения, простете, аз съм начинаещ в Линукс вече около 9-10 години и 3 линукса).
      Вече без Скайп ли ще я караме ? 
      (Забравил съм откога не съм го ползвал)

А всъщност си търсех начин да изпробвам микрофона на едни мултимедийни слушалки втора употреба,
      без да звъня на никого. (В Скайп имаше такава възможност)

Моля за съвет или за линк, ако вече е отговаряно на тези въпроси.
      (Много теми виждам по темата, но докато ги прегледам всичките,
      ще стане ... утре... ).

Предварително ви благодаря !
    • от Стоименовввв
      Отново искам да попитам - явно никой не знае отговора... Използвам пачната версия на Скайп, 5.5 , когато лаптопа и отсрещния човек сме на различен интернет, се разпада разговора, когато сме на един Интернет , скайпа върви идеално. Може ли някой да ми отговори каква може да е причината ? Една приятелка изтегли пача, звънна си и всичко е нормално при нея...
    • от midway
      Здравейте, от тази сутрин имам проблем с влизането в скайп, след въвеждане на парола (по принцип се 'логва' автоматично с пускане на програмата) ми излезе това:

Пробвах да влезна през сайта (https://www.microsoft.com), там ми излиза подобно съобщение:

Когато кликна на "Аз съм възрастен. Защо виждам това?" ми иска дата на раждане, въвеждам я и за потвърждение ми изисква кредитна карта:

• от canko99
      Здравейте! От няколко дни не мога да вляза в скайпа, не поради грешни данни за вписване, а поради това, че skype ми искат много подробни лични данни за мен,  аз разбира се няма да ги дам ей тъй и затова реших да питам вас какво да правя. Помня, че оня ден като гледах новините, чух че ЕС щял да има нови изисквания към компании като фейсбук,скайп и т.н. моят проблем дали има нещо общо с това? Благодаря ви предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.