Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Milan Minchev

Проблем с волана на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един въпрос относно волана.Преди с него си играех дрифтвах си и разбрах за друга игра и оставих волана.И ето, че днес ми се приигра. Проблемът е следният преди си включвах нормално волана, а сега го мушкам в USB и не си включва не светват лампичките, и на компа не показва, че е свързан.Ако може да ми кажете как да го оправа, ще съм ви много благодарен. П.П. Не зная дали тук е точното място за пускане на темата!Ето и модела на волана Easytouch ET-2033 Xtreme

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли инсталирани драйвъри за него.? Пробвахте ли го на друг USB порт на компютъра? Опитайте да го включите на задния USB панел (на кутията на PC) Каква ОС използвате? Да не би да има някакъв бутон за включване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За драйвърите не съм сугурен, но би трябвало, защото за 10 дни да са се ънинсталнали не ми се вярва, но все пак ако можете да ми дадате. Пробвах го на всички. Windows Xp Да има един Start натискам го, но лампичките не светкак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го включите в USB порта компютъра засичали ли го като Нов хардуер.(и като натиснете старт бутона)?

Ако не възможно да е развален. Ако да опитайте тези варианти:

Проверете в Контрол панел/Добавяне и премахване на програми дали има инсталирани драйвъри.

Ако не инсталирайте тези (в графата Download).

Може да опитате деинсталиране на драйвърите и да инсталирате новите от линка по-горе.

Tествайте го и на друг компютър с XP/Vista( инсталирайте драйвърите).

Ако и там не го засича значи волана си е "заминал"

П.П. Можете да прочетете и упътването му за инсталация и проблеми с него. (ако го пазите).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много.Заминал е, ще купувам пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от diudiu
      Проблемът е, че не му работи DVI входа, D-Sub си работи. Видео картата е Асус EN9600GT 512MB. Странното е, че почти по едно и също време(с dvi входа) ми изгоря и дъното(MSI K9N SLI) - та се наложи да правя ъпгрейд . Носих монитора в сервиза, но ми казаха, че не могат да разберат от къде е проблема . Сега вярно, че не първа младост(5г.), прегрява при продължителна работа(при рестарт или слиип изгасва и трябва да се извади щепсела) - дали е от захранването или е само входа . Надявам се да може да се поправи, че пари за нов - . Благодаря предварително на всеки, който може да помогне!
    • от Sm0k3^_*
      Здравейте, имам проблем със монитора.
      От около преди 2 месеца започна да ми се появява много дразнещ надпис, точно по средата на монитора, който постоянно се редува.

Има 4 бутона за навигация на монитора и никой от тях не е хлътнал / заседнал. Монитора има вградени 2 тонколонки, но аз ползвам отделни 5+1. Мисля, че проблема идва именно от тези вградени тонколонки. Ще сложа видео, което показва проблема.

Monitor Name Fujitsu Siemens B17-1 Monitor ID FUS0458 Model B17-1 Monitor Type 17" LCD (SXGA) http-~~-//youtu.be/J0HIekLMac4

Моля помогнете!
      Благодаря предварително.
    • от djani1
      Форматирах диска и сложих Windows 7 Ultimate x86.Отначало нямах никакви проблеми.Но на следващия ден компютъра се рестартира.Преди месеци имах същия проблем,казаха че са се надули кондензаторите.Проблемът да не би да е същият? Или е от претоварване? Ето характеристики: RAM:2 GB Видео карта:Nvidia Geforce 7600GT Процесор:AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.70 GHz Твърд диск:1 TB
    • от Ayden Yusufov
      Здравейте! Не знам дали съм в правилния раздел. Прощавайте, ако съм. Лаптопът ми беше на ремонт 1 месец (смяна на долен капак) и днес си го получих обратно, но имам проблеми с безжичния интернет. На моменти просто спира да зарежда всякакви страници, скайпа става сив и т.н. Долу не излиза индикация, че съм загубил връзка с мрежата, а просто понякога изписва "No internet access". В стаята имаме два лаптопа (съквартиранта няма никакви проблеми). Преинсталирах рутера и т.н., но проблема продължава да съществува. Същото е, дори когато съм единствения свързан към мрежата. Даже ъпдейтнат драйвърите на мрежовата карта - пак нищо. Искам да питам възможно ли е проблемът да е в мрежовата карта (дали са я прецакали в сервиза?) или е нещо с уиндоуса, или някакъв вирус?(проверих с Kaspersky, която не засече нищо; използвах Auslogics BoostSpeed и там нямам никакви проблеми). Мерси предварително. p.s. OS: Win 7, 32 bit (лаптоп Lenovo Ideapad G570A).
    • от daka_kill
      та... общо взето това ми е проблема, а много ми трябва в момента скайпа

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.