Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

www543

Проблем при сваляне от замунда

Препоръчан отговор

благодаря ви

Значи забелязах наистина че магнитните ги сваля .то затова било ама защо така само тях

Значи забелязах наистина че магнитните ги сваля .то затова било ама защо така само тях

да точно така само магнитите сваля защоооо :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, защото със магнитното сваляне не отчита реитинг и свързва потребителите АБСОЛЮТНО директно без да използва сървъра...Абеее незнам да не те излъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е сподели как се справи с проблема,за да се помага и на други

съвсем несъм се справил просто благодаря за садействията ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, защото със магнитното сваляне не отчита реитинг и свързва потребителите АБСОЛЮТНО директно без да използва сървъра...Абеее незнам да не те излъжа.

Това ми прилича на Облачно сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съвсем несъм се справил просто благодаря за садействията ;)

То като гледам всички са магнитни за това е било просто сам попаднал на такав които не е магнит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То като гледам всички са магнитни за това е било просто сам попаднал на такав които не е магнит

искам да се поправя не са всички само магнитни торенти и от доста време мога да свалам само магнитите.Пробвах с м.торент но все сащото не мога да свалям другите само магнитите някой ако е имал сащия проблем да каже моля ви :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да се поправя не са всички само магнитни торенти и от доста време мога да свалам само магнитите.Пробвах с м.торент но все сащото не мога да свалям другите само магнитите някой ако е имал сащия проблем да каже моля ви :(

вазможно ли е да е от антивирусната

вазможно ли е да е от антивирусната

изключих я и пак не става вече незнам какво да направя :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Коя антивирусна ползваш? Поднови си ключа в замунда и ако ползваш Аваст нищо чудно да имаш такива проблеми. Аз съм имал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя антивирусна ползваш?

Поднови си ключа в замунда и ако ползваш Аваст нищо чудно да имаш такива проблеми. Аз съм имал!

с аваст сам а кой ключ да подновя точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди във форума на тракера и напиши -passkey във търсачката му!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди във форума на тракера и напиши -passkey във търсачката му!

намерих го добре ама пише че активните торенти трябва да се свалят на ново за да продалжи сиийда и лийчването кои са тези активни торенти

намерих го добре ама пише че активните торенти трябва да се свалят на ново за да продалжи сиийда и лийчването кои са тези активни торенти

пробвах .поднових и пак същото :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво съобщение ти дава браузера като се опиташ да изтеглиш торент файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво съобщение ти дава браузера като се опиташ да изтеглиш торент файла?

няма никакво съобщение просто пита дали искам да отворя и да запиша дадения торент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

записвай и стартирай торента!

нали това правя а в битсомет долу на тракери пише traker conection error неуспешно свързване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За комет не знам -пробвай със uторент

мислите ли че не сам пробвал вече. незнам и нямам обяснение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

с аваст сам а кой ключ да подновя точно

Махни Аваст и пробвай пак и пиши...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни Аваст и пробвай пак и пиши...

неще пак и без аваст аз смених ключа в замунда ама как да го заменя в торент клиента незнам кажете как става може да е от това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Дай шотове или направи видео какво точно се случва. Така само гадая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неще пак и без аваст аз смених ключа в замунда ама как да го заменя в торент клиента незнам кажете как става може да е от това

Тоя проблем с несвалянето ми е познат. Имаш троянец, който никоя антивирусна няма да хване, защото поведението му не е като на стандартен троянец. Извършва множество заявки към огромен брой компютри, отдалечени от теб и ти товари интернета, което пък се отразява на времето за свързване с пиърите и или изобщо не почва да сваля торента, или в най-добрия случай почва след 1000 години. Ти тия заявки не ги виждаш или усещаш, но при интернет доставчика ти (ако е читав, а не някой квартален некадърен) биха светнали всички предупредителни лампички, образно казано.

Добрата новина е, че с преинсталиране на Windows троянецът изчезва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя проблем с несвалянето ми е познат. Имаш троянец, който никоя антивирусна няма да хване, защото поведението му не е като на стандартен троянец. Извършва множество заявки към огромен брой компютри, отдалечени от теб и ти товари интернета, което пък се отразява на времето за свързване с пиърите и или изобщо не почва да сваля торента, или в най-добрия случай почва след 1000 години. Ти тия заявки не ги виждаш или усещаш, но при интернет доставчика ти (ако е читав, а не някой квартален некадърен) биха светнали всички предупредителни лампички, образно казано.

Добрата новина е, че с преинсталиране на Windows троянецът изчезва.

добре само 1 нещо не ми е ясно точно след преинсталация се получи това няма как да е вирус. току що е преинсталиран дет се вика .някакви др.предложения :(

моля за мненията ви :(:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

това ти е passkey-a сменящ написаното след passkey=

просто дърпан някакъв малък торент (даже може да не пускаш торента да се дърпа), отвяряш го с торент клиента, отиваш там дето може да добавяш тракери и копираш passkey=3159827................ab04590, после редактираш на дръпнатите торенти за да ти се брои уплоада...

за utorrent:

Публикувано изображение

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти за мнението но това вече го направих одавна но уви без ефект

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към какъв интернет си? Ако си към ADSL може да имаш проблеми. И все пак ако си към ADSL ето това е за теб: http://depositfiles.com/files/bfyhslqp7 - Текстовия документ съдържа линк към замунда, защото ми дава, че администратора е забаранил линк към замунда да се пише тук ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...