Премини към съдържанието
adasha

Здравно неосигурените остават без лични карти

Препоръчан отговор

За съжаление абсурдите в нашата скъпа родина продължават. Мисля, ако новия здравен министър наистина е изстрелял този "залп", има всички шансове да подобри рекорда за най - кратък престой във власта. В противен случай, може би всички трябва да си вземем куфарите и избягаме далеч от грохота на "тежката артилерия"! За да бъда докрай искрен, не съм чувал по малоумно и некореспондиращо с действителноста изявление на политик.

Здравно неосигурените остават без лични карти:

http://www.bnews.bg/article-46649

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска може да чуе интервюто по Дарик радио тук (под снимката е бутона за плейване), много неориентиран човек е новата министърка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежката ни артилерия в действие :D:lol6: Доколкото знам, нямат право да притежават лична карта само хора, които са под запрещение поради деменция или тежко психиатрично заболяване и ...мъртъвците. Интересно, неосигурените към коя група ще ги причислят? :rolleyes:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая "тежка артилеристка" направо избива рибата.Не зная дали си вярва,ама е много зле.Това значи скорошни промени в Здравното министерство.Казаха му на Бойко,че няма кадри и това потвърждава тезата за пореден път.Тежко ни и горко от некадърни политици.Боже пази България!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежката ни артилерия в действие :D

:lol6:

...мъртъвците.

Интересно, неосигурените към коя група ще ги причислят? :rolleyes:

Време е значи, да помислим в какво състояние да представим политическата класа в България, защото те май трябва да бъдат без лични документи и тъй като не са луди...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е значи, да помислим в какво състояние да представим политическата класа в България, защото те май трябва да бъдат без лични документи и тъй като не са луди...

"Попитали Радио "Ереван":

- Има ли живот след смъртта?

- Има, но само за политическите трупове и то доста охолен!"

....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
кой я избра тая бе, тая не е у ред изобщо
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой я избра тая бе, тая не е у ред изобщо

Тоя, Който R избра, също не е...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как да е в ред - жената е от Дулово. По-некомпетентно и некадърно правителство не сме имали.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как да е в ред - жената е от Дулово. По-некомпетентно и некадърно правителство не сме имали.

Родният дом, едва ли може да е проблем за качествата на една личност! Статистически в София и в другите големи градове идиотите се раждат, или се създават след раждането си, в еднакво процентно съотношение, но после биват концентрирани в зоната на жълтите павета...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво му е на Дулово? Едни от най-добрите ми приятели като студент са от там. Айде не намесвайте разни области в България, щото ако си отворя пак устата за софиянци, ще ви излезе от друго място. Я ми кажи, как тоя министър председател - пожарникар за 3 години не се отказа от мекането? Не се ли усеща, колко е смешен в очите на цяла България? Тая може и да не е в час с предложенията, ама айде, не намесвай и нас. Щото, предложението е резонно. Така и така тия документи се ползват не по предназначение. Реално те са едно бреме, защото постоянно трябва да ги носиш със себе си, а ги даваш, само когато някой ти няма доверие и иска да те върже - например, теглена на заеми, подписване на разни неизгодни договори или както в случая за някои типове в държавата - получаване на помощи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение от къде е - такива като нея са разпространени равномерно по всички кътчета на България.

Ако имахме поне едно компетентно правителство от 10.11. насам, нямаше да сме на това дередже.

Нещата в държавата са съсипвани методично много дълго време и ще е безкрайно трудно да бъдат оправени в близките години, колкото и да ни се иска.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аджеба като ме спрат господа полицаите на пътя за регулярна проверка и като нямам лична карта, ще ми изпраскат една глобичка от 50 лева. Аз съм здравно неосигурен по собствено желание. Никво намерение нямам да йм храня гушите. Като се разболея просто си плащам (да чукна на дърво от 10 години не е ставало нещо сериозно). И няма и да почна да йм плащам заради една такава глупост. Правилно е написал някой в коментарите на новината: Преди всичко съм човек и чак след това гражданин на България, та да се оставям да ме мачкат за щяло и нещяло. Като се изнеса от тая мизерна държава, да ходят да ме гонят и да ме глобяват колкото си искат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравно неосигурените остават без лични карти:

http://www.bnews.bg/article-46649

и това ще вдигне ли заплатите на лекарите?

и ще направи ли лекарите по кадърни?

нищо няма да се промени дори с такава мярка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и това ще вдигне ли заплатите на лекарите?

и ще направи ли лекарите по кадърни?

нищо няма да се промени дори с такава мярка...

Обаче, ще има повече кинти, да си ги раздадат като бонуси в МiнетЗдрав

П.П. и в НЗОооохК!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора предпочитат да си плащат здравните осигуровки, други предпочитат да плащат ако им се наложи да получат медицинска помощ, но трети предпочитат всичко да им е безплатно, т..е. да им го плащат другите. Според мен трябва да се предприемат мерки само спрямо хората от третата група.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се притеснявате - благодарение на циганите това няма как да стане.Те са без осигуровки и ако нямат лични карти няма как да взимат помощи.Виж,ако бяхме само Българи,като нищо щяхме да го отнесем.Наистина,малоумието и глупостта нямат почивен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се притеснявате - благодарение на циганите това няма как да стане.Те са без осигуровки и ако нямат лични карти няма как да взимат помощи.Виж,ако бяхме само Българи,като нищо щяхме да го отнесем.Наистина,малоумието и глупостта нямат почивен ден!

Не виждам защо да не се притесняваме. На циганите помощи се дават и ще продължава да се дават, независимо дали имат някакви лични документи...Не се опитвай да налягаш главата на народното недоволство! Тъкмо някой най-накрая се възмути и чичко Лари, веднага бърза да го транквилизира... :mad:

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано го приемат , спират те за нарушение отговаряш здравно не осигурен и си продължаваш а осигорените да си плащат глобите към кат и градския транспорт. а освен това ще ти дадът политическо убежище в която си страна поискаш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано го приемат , спират те за нарушение отговаряш здравно не осигурен и си продължаваш а осигорените да си плащат глобите към кат и градския транспорт. а освен това ще ти дадът политическо убежище в която си страна поискаш

Пич, айде запази си това мнение за себе си и не се бъркай че здравето на хората трябва да се брои за стока. Нали знаеш, този въшлив капитализъм, поне по този въпрос къде да си го сложиш? Като толкова искаш всичко да е наред, да сме изрядни и да си плащаме, просто ликвидирай настоящата банда от политици(ама всички не само частта, която е в момента на официално на власт) и олигарси, което в доста от случаите е едно и също, вземи тази власт, ликвидирай безработицата и осигури заплащане равностойно на изработеният продукт, а не робската постна чорба, която милионери и мултимилионери плащат на РОБотниците си, колкото да не умрат от глад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, айде запази си това мнение за себе си и не се бъркай че здравето на хората трябва да се брои за стока. Нали знаеш, този въшлив капитализъм, поне по този въпрос къде да си го сложиш? Като толкова искаш всичко да е наред, да сме изрядни и да си плащаме, просто ликвидирай настоящата банда от политици(ама всички не само частта, която е в момента на официално на власт) и олигарси, което в доста от случаите е едно и също, вземи тази власт, ликвидирай безработицата и осигури заплащане равностойно на изработеният продукт, а не робската постна чорба, която милионери и мултимилионери плащат на РОБотниците си, колкото да не умрат от глад.

Приятелю тази новина е толкова глупава и смешна , че не разбирам защо и се отделя толкова сериозно внимание и няма нищо общо със здравеопазването, докато вчера се случи нещо сериозно дето подкопава държавноста в България .

А това че пролетариата го превърнаха в роботници( много точно си го написъл с о, от роби пояснявам) си е доста гадно

Редактирано от Стоби (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама не.Догодина без лична карта-на изборите как,ще ми купите гласа?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това недоразумение, подвизаващо се като здравен министър отново изригна. След първата глупост която изстреля, и която "не била правилно цитирана", следва епизод две:

Шофьорска книжка само срещу здравни вноски

http://www.bnews.bg/article-47849

Определено си мисля че тази жена е със сбъркан "софтуер".

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бастер кард и подарява въже. Безценно! Само да се сети, как да го използува по правилен начин и да има дърво със здрави клони наблизо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.