Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stefan Caromov

Питане, за сърч-а в старт менюто

Препоръчан отговор

Здраевйте, днес ми се наложи да го палзвам ( search), но като кликнах с десен бутон на старт мменюто, след това search, не ми излиза search by any of all the crityeria bellow и въобще цялото балонче в лявата част на таба . Как да го накарам да се появи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраевйте, днес ми се наложи да го палзвам ( search), но като кликнах с десен бутон на старт мменюто, след това search, не ми излиза search by any of all the crityeria bellow и въобще цялото балонче в лявата част на таба . Как да го накарам да се появи ?

1. какво прави темата ви в хардуерен раздел

2. защо десен клавиш, така ще търсите само в стартовото меню

3. да бяхте каза за коя ОС иде реч

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. какво прави темата ви в хардуерен раздел

2. защо десен клавиш, така ще търсите само в стартовото меню

3. да бяхте каза за коя ОС иде реч

Извинявам се много за недоглеждането и раздела на темата. Моя е грешката.

Десен клавиш старт менюто и сърч , излиза ми таб Search results, но ограденото в червено, не ми се появява

с ХП съм сп3

post-318193-0-99028200-1332614605_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start >> Run >>> напиши: regsvr32 wshom.ocx regsvr32 jscript.dll regsvr32 urlmon.dll

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start >> Run >>> напиши:

regsvr32 wshom.ocx

regsvr32 jscript.dll

regsvr32 urlmon.dll

Много ти благодаря ,стана. Не знам защо не са се стартирали сами, но вече ми е спокойно на душичката ::))

Още един път благодаря много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря ,стана. Не знам защо не са се стартирали сами, но вече ми е спокойно на душичката : :))

Още един път благодаря много.

Е, нали за това е форума - да си помагаме.

Със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.