Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Камерата ми е "Delux DLV-B01" и понеже не е много новичка съм и изгубил диска с драйверите ... Видях друга тема където един човек също търси драйвери за тази камера но като изтеглих тези драйвери които му бяха дали ми показва вирус :( Със Windows 7 Съм ..

Моля помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък.

Втория линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък.

Втория линк

Пробвах , показва ми вирус "Този файл може да застраши вашия компютър" След което спрях антивирусната и при инсталация се включва Firewall от Уйндоуса и пише "този драйвер е с неясен произход , сигурен ли сте че искате да го инсталирате" ... Ако си сигурен че не е вирус ми кажи , ще ти се доверя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С коя антивирусна сте..

При мен с Avast Free 7, след като свалих файла и го сканирах с нея не ми откри вирус.

Едит: на други места намирам драйвъри само за XP.

Тук има линк на драйвъри за XP.

Ако искате опитайте с него.

Може да се окаже, че няма драйвъри за 7-ца.

Колко бита ви е ОС?

П.П. Сайта на Delux, го спряха за съжаление.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с Аваст .7.0.1426 Free , и аз като сканирам не ми показва вирус но като го пусна и ми показва застрашен файл и ми предлага да го стартирам в кутия. Пускам го в кутия но програмата се спира .. и вече казах че като пробвам с спряна антивирусна Firewall-a ме пита дали съм сигурен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускай го спокойно да се инсталира. И аз го дръпнах и проверих и вирус няма. Та- тегли, спирай антивирусна, Firewall и инсталирай смело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с Аваст .7.0.1426 Free , и аз като сканирам не ми показва вирус но като го пусна и ми показва застрашен файл и ми предлага да го стартирам в кутия. Пускам го в кутия но програмата се спира .. и вече казах че като пробвам с спряна антивирусна Firewall-a ме пита дали съм сигурен .

Разрешете на файла да се стартира нормално (от падащото меню на Avast). И го стартирайте (.exe-то) пак следващиия път (Аvast няма да пита повече за него). Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По късно видях че сте ме попитали колко битова ми е ОС .. 64 е и аз това забелязах че никъде няма за Windows 7 :( Инсталирах го и нищо не стана :? Не знам защо , ако някой има желание да ми помогне може да ме намери в Skype:nemesabaria.ye

Редактирано от d0mina7ing (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартира ли след инсталацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснете какво точно не стана..

Показа грешка ли?

Колко бита Ви е ОС?

Деинсталирайте драйвера и опитайте пак (ако не е показало грешка или не съвместимост).

Ако сте инсталирали драйверите при включена камера на USB, опитайте да инсталирате драйверите при изключена. И след това е включете.

Едит: опитайте и със втория линк, След като сте пробвали всичко по-горе което написах.

Ако не стане ще мислим да търсим драйвер по ID (хардуерния идентификатор) на камерата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за изгубеното време но не става , и без това тази е стара направо я хвърлям и ще си купя друга (не съм за 20 лева ...) пробвах всякакви неща . Явно не тръгва защото няма драйвери за Windows 7

П.С. : бяхте ме попитали "Колко бита Ви е ОС?" - 64 е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изглежда за това няма драйвер за камерата (защото е доста стара) и не е сигурно дали въобще драйвера става за Виста/7.

Ако искате да направим последен опит с хардуерния идентификатор на камерата, да потърсим драйвър:

С десeн бутон върху Компютър/ избирате Управление/Диспечер на устройствата /Other Devices (други устройства), трябва да намерите устройство с питанка. С десен бутон на него Свойства/Подробни данни/ от падащото меню намирате Хардуерни идентификатори (ID).

И копирате името в следващият си пост. Трябва да изглежда нещо като това HID\VID_09DA&PID_001E&REV_0001

Камерата трябва да е включена!

Не е гаранция, че ще има драйвери за 7 x64. Но може да се потърсят.

Едит: Може да опитате пак от там с десeн бутон върху неразпознатото устройство върху таба Драйвер, Windows сами да намери драйвър за камерката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB\VID_0C45&PID_613B&REV_0101 е кодът , какво да го правя този код ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с този драйвър http://d11.devid.inf.../9811091434.zip

След като раз архивирате, изберете EXE файла, дайте му съвместимост със Vista и стартирайте като администратор!

Редактирано от androns (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB\VID_0C45&PID_613B&REV_0101 е кодът , какво да го правя този код ?

По тази информация се търси драйвър в Google.

Погледнете тази тема. И пробвайте драйвера от последния линк.

Засега открих само това.

Също опитайте вариантите на инсталиране на драйвера (както съм написал в пост #10).

Разбира се преди това деинсталирайте стария драйвер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата ми е "Delux DLV-B01" и понеже не е много новичка съм и изгубил диска с драйверите ... Видях друга тема където един човек също търси драйвери за тази камера но като изтеглих тези драйвери които му бяха дали ми показва вирус :( Със Windows 7 Съм ..

Моля помогнете !

Ето ти точният драйвер.Първо инсталираш драйверът и тогава включваш камерата.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти точният драйвер.Първо инсталираш драйверът и тогава включваш камерата.

Тръгна . Искрено ти благодаря :wink12: бях готов да си купя нова камера .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз като колегата съм с доста остаряла камера на logitech и драйвери за windows 7 х64 не открива! Интересното е че съм я подкарвал и на windows vista и 7 х64, проблема е че съм забравил/затрил драйверите, и сега немога да се справя! Ще ви бъда благодарен ако отделите време! Помня че свалих от някъде въпросния драйвер и камерата тръгваше, въпреки изрично написаното че не се поддържа за х64 Vista/7. USB\VID_046D&PID_08F6&REV_0100 USB\VID_046D&PID_08F6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай от тук или напиши модела има надпис на камерата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеитер, Търся си драйвер за webcam Hama AC 150 Driver version 5.18.1206 за webcam Hama Ac 150 , фабричен № 00086510 Моляр помогнете, Благодаря предварително, Орлин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз като колегата съм с доста остаряла камера на logitech и драйвери за windows 7 х64 не открива! Интересното е че съм я подкарвал и на windows vista и 7 х64, проблема е че съм забравил/затрил драйверите, и сега немога да се справя! Ще ви бъда благодарен ако отделите време! Помня че свалих от някъде въпросния драйвер и камерата тръгваше, въпреки изрично написаното че не се поддържа за х64 Vista/7.

USB\VID_046D&PID_08F6&REV_0100

USB\VID_046D&PID_08F6

Ако ти се занимава модифицирай си драйвера за windows 7 както е показано тук.Ако искаш пробвай да инсталираш драйверът за windows xp в режим Compatibility Mode.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, M/N номер на камерата е 00086510 , а модела е AC 150, драйвера е USB\VID_0c45&PID_6142 на Sonic,Logytec нямат такъв драйвер операционната система е XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

M/N номер на камерата е 00086510 , а модела е AC 150,

драйвера е USB\VID_0c45&PID_6142 на Sonic,Logytec нямат такъв драйвер

операционната система е XP

Пробвай този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай от тук или напиши модела има надпис на камерата

На х86 битова операционна система я подкарвам, но мъката е на х64 битова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.