Премини към съдържанието
ivelintod

Ще се побере ли Asus GTX570 DirectCu II в A8 Vento ASUS Chassis?

Препоръчан отговор

Заглавието си го казва, а също искам отговор и за 6970 пак на Асус със същото охлаждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблем: http://nintendoninja.tumblr.com/post/13114478092/new-pc-build

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимки на кутията с моята Gigabyte GTS 250 тук и тук .

Като ти гледам снимките е много съмнителна работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард-а, разбира се, мога да го преместя по-надолу и мисля че картата може да влезе, където сега се намира HDD-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти гледам снимките е много съмнителна работата.

+1 почти 95% съм сиг. че няма да се побере ... щом тфоята като гледам направо запалва мястото... gtx 570 & 69** нямат почти никакъв шанс да се поберат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз хубаво ще меря, ама докъде? Тя картата ще може ли да влезе в мястото, където харда е поставен. Ако може, не виждам проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз хубаво ще меря, ама докъде? Тя картата ще може ли да влезе в мястото, където харда е поставен. Ако може, не виждам проблем.

Ако не може, премести харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз точно това казвам. Просто ще преместя харда по-надолу и би трябвало да влезе в това пространство принципно определено за харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мери 30 см., пък ако трябва ще играят клещите :D

П.п. : Ти като ще даваш толкова пари за видеокарта, вземи дай 100лв за някаква по добра кутия, че тая си е жива фурна. Това с местенето на харда няма да помогне.

Редактирано от bstorm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта за 700лв.в кутия за 40лв?!?

Страната на ъПсурдите сме!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разбирам идеята, да се спести от кутия. Но бива ли такава карта да се вкара в кутия за 20-30 лв? Не случайно има кутии, които са скъпи- те имат по-добър въздушен поток, възможност за повече вентиалтори, по големи.

ASUS 1280M ENGTX570 - 673.38 лв.

ASUS 1024M ENGTX560 - 349.92 лв.

NVIDIA GeForce GTX 560 Ti vs NVIDIA GeForce GTX 570 - разликата не е толкова фрапантна!

673,38-349,92 = 323,46 лв! За 300 лв се взима УНИКАЛНА кутия! Замисли се!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я взимам 2-ра ръка по-евтино, така че антикризисни пари за кутия няма :D

Ти в тая кутия и да искаш няма да можеш да я вкараш. И да местиш харда и да го изкараш навън, ако искаш, не ми е ясно как ще я вкараш в слота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеше да почнеш с това....

А сега кажи колкопари ще дадеш за нея?

п.с. Темата не е за този раздел, местя я!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма никакъв шанс тази видео карта да се побере във тази стара кутия и да местиш хард-а и кфото да правиш (освен клещи) ,даже и да намериш някакъв начин да я вкараш в тази кутия тази видео карта ще се спука да грее , покрай нея процесора и захранването , така че вмомента не са чак толкова скъпи кутии-те ! вземи отдели едно 100-тина лева за кутия с добър въздушен поток !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом нямаш пари за по прилична кутия,я кажи с какво захранване мислиш да храниш GTX570/HD6970

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом нямаш пари за по прилична кутия,я кажи с какво захранване мислиш да храниш GTX570/HD6970

да кажи какво захранване имаш , да не вземе да стане така ,че да я вземеш и да неможеш да я използваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, тази 6950 ще се събере ли, въпреки че е 27 см. В случай, че и тя не става искам да изкажете мнение относно тази кутия

ПС: Съжалявам за дабъл пост-а.

Редактирано от ivelintod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, тази 6950 ще се събере ли, въпреки че е 27 см. В случай, че и тя не става искам да изкажете мнение относно тази кутия

ПС: Съжалявам за дабъл пост-а.

:д незнам едно ми е ясно , ти гледаш обявите в датата ... и сега по темата: нз добра е тази кутия иначе за тази марка 6950 не ти я препоръчвам (не съм спец. и не взимаи решения съдейки по моят пост , защото има по-големи специалисти от мен , аз не бих я взел тази видео карта)

p.p ПОГЛЕДНИ ТАЗИ ВИДЕО КАРТА - http://obiavi.data.bg/single/279479 (сори за рекламата) тя ще ти пасне на кутията , но според мен каквото и видео да вземеш с тази кутия всичко ще грее при продължителен гейминг

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p.p ПОГЛЕДНИ ТАЗИ ВИДЕО КАРТА - http://obiavi.data.bg/single/279479 (сори за рекламата) тя ще ти пасне на кутията , но според мен каквото и видео да вземеш с тази кутия всичко ще грее при продължителен гейминг

Нищо против, ама нека проверим колко струва.... В пост номер 15 съм дал линк към 560 за 349.92 лв. (нова).

Имаче конкретната версия струва: GIGABYTE 1024M GTX560Ti - 402.48 лв.

А конкурентната: PALIT 1024M GTX560Ti - 394.92 лв.

Та намаление от 25 лв ми се струва смешно, за продукт 2-ра ръка.

И да- кутоята я смени 1-во, после видео картата!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията дето си я избрал не мисля,че е добра.Струва 75лв. защото е направена футуристично.Едва ли е по-добра от Асуca като качество и въздушен поток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.