Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dozer955

HQ:Търся Кодек за Linux

Препоръчан отговор

Значи трябва ми някакъв Кодек за media player за да мога да гледам онлаин но незнам какви да инсталирам когато пусна плеъра и ми изписва съобщение (погледнете снимката по долу) ако някои знае някакви кодеци да ми даде линк много ще съм му благодарен.

post-295591-0-17972100-1332686645_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя дистрибуция на Линукс търсиш кодеци? Ако дадеш самия линукс да търси каква информация ти дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че няма намерени приставки. Linux Ubuntu one

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че няма намерени приставки.

Linux Ubuntu one

Без да се знае конкретния кодек е загубена кауза. Пробвайте все пак с vlc като сложите и плъгина в броузера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш следното в терминала и си ОК. sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш следното в терминала и си ОК.

sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

Нищо нестана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори си хранилищата и ще стане .

И този сайт да се прегледа основно , всичко си е подредено и обеснено .

http://ubuntuguide.org/wiki/Ubuntu_Oneiric

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пусна да ми търси някаква приставка ми излиза че не намира нищо.

post-295591-0-12498900-1332687756_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни сайта !!!! И си инсталирай VLC .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам VLC. Да уточня че ползвам Google Chrome а не Mozila Аз искам да си го направя на Chrome да гледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това в заглавието "HQ" какво означава? - High Quality или е трябвало да бЪде "RQ"?!? Отговора на това предполага и адекватна насока за решение на проблема. Т.е. какво се опитваш да гледаш High Quality TV или просто ТВ?! A иначе предполагам, че нямаш никакЪв плЪгин инсталиран. Пробвай да си сложиш "mplayer" и "mplayer-plugin", ако не стане махаш го и слагаш gecko-mediaplayer, ако не стане махаш го и слагаш totem и totem-plugin. Не дрЪж някой от тези плЪгин заедно инсталирани ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.