Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следното питане. DELL INSPIRION MINI 1012 с WINDOWS 7 Starter Intel Atom CPU N450 1,66GHz, RAM 1GB, 32 bit OS МНОГО Е БАВЕН СТАРТИРА ЗА 2.5-3 МИН. ВСИЧКИ ПРОГРАМИ СЕ ВЛАЧАТ. ОЩЕ КАТО КЛИКНЕШ ВЪРХУ НЯКОЯ И СИ ЧАКАШ ДА СЕ ПОЯВЯТ СИГНАЛИ , ЧЕ ТЕ РАЗБРАЛ КАКВО ИСКАШ. А СЛЕД ТОВА И ДА Я СТАРТИРА В НЕТА Е СЪЩОТО. КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА ТОВА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕЧЕ ОСВЕН ОС ИМАМ КАЧЕН САМО SKYPE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали пусна темата малко по-рано днес.

Занасяш ПС то на сервиз да му направят профилактика и да му се сложи Windows XP.

Също посети тази тема и следвай стъпките, ако има вируси колегите да ти помогнат: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=166972

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам следното питане.

DELL INSPIRION MINI 1012 с WINDOWS 7 Starter

Intel Atom CPU N450 1,66GHz, RAM 1GB, 32 bit OS

МНОГО Е БАВЕН

СТАРТИРА ЗА 2.5-3 МИН.

ВСИЧКИ ПРОГРАМИ СЕ ВЛАЧАТ. ОЩЕ КАТО КЛИКНЕШ ВЪРХУ НЯКОЯ И СИ ЧАКАШ ДА СЕ ПОЯВЯТ СИГНАЛИ , ЧЕ ТЕ РАЗБРАЛ КАКВО ИСКАШ. А СЛЕД ТОВА И ДА Я СТАРТИРА

В НЕТА Е СЪЩОТО.

КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА ТОВА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕЧЕ ОСВЕН ОС ИМАМ КАЧЕН САМО SKYPE

1, дублирана тема

2. главни букви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.