Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pla4ka

муден dell inspirion mini 1012

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следното питане. DELL INSPIRION MINI 1012 с WINDOWS 7 Starter Intel Atom CPU N450 1,66GHz, RAM 1GB, 32 bit OS МНОГО Е БАВЕН СТАРТИРА ЗА 2.5-3 МИН. ВСИЧКИ ПРОГРАМИ СЕ ВЛАЧАТ. ОЩЕ КАТО КЛИКНЕШ ВЪРХУ НЯКОЯ И СИ ЧАКАШ ДА СЕ ПОЯВЯТ СИГНАЛИ , ЧЕ ТЕ РАЗБРАЛ КАКВО ИСКАШ. А СЛЕД ТОВА И ДА Я СТАРТИРА В НЕТА Е СЪЩОТО. КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА ТОВА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕЧЕ ОСВЕН ОС ИМАМ КАЧЕН САМО SKYPE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали пусна темата малко по-рано днес.

Занасяш ПС то на сервиз да му направят профилактика и да му се сложи Windows XP.

Също посети тази тема и следвай стъпките, ако има вируси колегите да ти помогнат: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=166972

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам следното питане.

DELL INSPIRION MINI 1012 с WINDOWS 7 Starter

Intel Atom CPU N450 1,66GHz, RAM 1GB, 32 bit OS

МНОГО Е БАВЕН

СТАРТИРА ЗА 2.5-3 МИН.

ВСИЧКИ ПРОГРАМИ СЕ ВЛАЧАТ. ОЩЕ КАТО КЛИКНЕШ ВЪРХУ НЯКОЯ И СИ ЧАКАШ ДА СЕ ПОЯВЯТ СИГНАЛИ , ЧЕ ТЕ РАЗБРАЛ КАКВО ИСКАШ. А СЛЕД ТОВА И ДА Я СТАРТИРА

В НЕТА Е СЪЩОТО.

КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА ТОВА ПРИ ПОЛОЖЕНИЕЧЕ ОСВЕН ОС ИМАМ КАЧЕН САМО SKYPE

1, дублирана тема

2. главни букви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.