Премини към съдържанието
b3s7ch0

Програма за проверка на правопис/граматика в Word

Препоръчан отговор

Здравейте . Може ли някой да ми даде , работеща програма , която да може да провери даден Уърд файл за правописни и ако е възможно граматически грешки и евентуално да ги коригира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линкът за изтегляне не работи .

по-долу има адреси на електронна поща, пишете им

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно официалния линк не работи. Пишеш на гугъл "ItaEst download" и после задаваш на "страници написани на български". Търсиш сайта на "Софтвизиа" и отдолу на изтегляне щракаш на "Софтвизиа сървър".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си изтеглиш proofing tools на Мicrоsoft, мисля че този пакет е безплатен http://support.micro...m/kb/2460053/bg

амо че това е ъпдейт за него, не целия пакет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamen Hristov
      Здравейте,имам да правя курсова работа по Информатика,но имам затруднения.За много от вас това е елементарно,ама от Microsoft office хабер си нямам. Та ето едно от препятствията.
      Как се прави това от снимката? Също така сричкопренасяния,меки тирета?

• от xelax
      Здравейте. Наскоро преинсталирах лаптопа си и като инсталирах Word 2003, сега имам съвсем различни клавишни команди. Например Paste - Shift+Insert, Select All - Cntrl+Clear, Go to - F5 и т.н. Винаги съм инсталирал Portable версия, не ми е правила проблем. На какво се дължи това?
    • от xelax
      Здравейте. Не мога да отворя един текстов файл на Word. Изписва ми: Конвертиране на файл - > Обикновен текст и т.н. Най-лошото е, че като Размер на файла изписва 0Kb. Може ли по някакъв начин да се възстанови съдържанието на файла? (Лаптопът ми е с две операционни системи - Windows 7 и Linux) 
    • от Mr.Bonev
      Имам пакета с language proofing tools за Office 2007, който е с големина 1 CD и всеки път, когато инсталирам офис пакета добавям от другия пакет само български език за проверка към офис пакета. Имали начин само файловете за български език да извадя от този пакет? Прилагам няколко изображения за по-добра представа:

И на последно място след като взема тези файлове от пакета къде трябва да ги сложа в офис пакета, за да работят?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.