Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички.Тъй като много си падам по купоните , реших да си направя диско в нас.Какви прожектори да си купя? Не цяла дискотека де , нещо по-леко ако е възможно.Говоря за светлинните ефекти , за звука съм се погрижил.Ако съществува нещо в по-лека категория тип прожектор съм навит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ме кефи аватара ти, един от най-великите сриали и записан в книгата на гинес като най-продължителният, ще ти отговоря (не професионално!): Да, има начин, но е по-скоро цветомузика и са доста сложни схемите (ако искаш да премигва в такт с музиката). не е евтино и що иска толкова много неща ще ти трябва и "усилвател"... (колеги, имайте милост, тези схеми не са ми силата!) 1 френд си купи от E-Bay за мноиго ниска цена цветомузика (неонова пръчка) и работеше много добре. Това е по-лесният вариянт от колкото да го правиш сам :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 френд си купи от E-Bay за мноиго ниска цена цветомузика (неонова пръчка) и работеше много добре. Това е по-лесният вариянт от колкото да го правиш сам :)

Мислех си точно това и аз , да ръгна нещо в компа та да е в такт с музиката.С неонови пръчки обаче няма ли да е прекалено ... тъмно ? Така де , не толкова осветено ..

Наближава рожденния ми ден и за това ми е зор да е нещо яко , парите принципно не са ми проблема , но не ми се хвърлят ей така , просто ми трябва нещо ефектно за партита с повечко хора.

Редактирано от Swee The Doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега.... Отговорих ти най-вече заради аватара. Като фен към фен. Не съм специалист в тази област. Но от опит покрай моят френд- за 1 нормална стая е добре. Не знам как беше точно вързана, но 2-3 неонови лампо, няколко свещи за ощи по мистична и романтична обстановка и би станало чудесно. Може да експериментираш. Поне свещите не изискват много инвестиция, а са наистина интересна добавка. Иначе една цветна крушка, която да свети (соня, червена) би било чидесно. Това вече зависи от интериора и от желаният ефект. фъъъъъък... бирата колко грешки ме е накарала да направя..................................... соня=синя лампо=лампи ощи=още и тн....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много , ще го имам в предвид.Ако някои може да добави нещо да казва , все още не съм взел решение :):cool: П.С:Може и усилвател да си взема , предложения , идеи ? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аха , това ще каже , че не е зависима от усилватели и т.н. (понеже съм прост или просто искам да съм 100% сигурен се чувствах длъжен да попитам).Такива може да разположа 4-на всеки ъгъл на стаята.Добра идея ли е ? И стават ли за диско кълбо , че и то ми е в главата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми пише че има микрофон и предполагам че не се свързва с кабел с усилвателя а приемат звука с микрофона . Еее, сега има всичко на готово , а едно време като ученик правехме платки , то не бяха схеми , тиристори и тн :) частите не се намираха така лесно , вземахме ги от заводи , абе крадяха ни ги , на магазините и съпротивления не можеха да се намерят - поне в малките градове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми пише че има микрофон и предполагам че не се свързва с кабел с усилвателя а приемат звука с микрофона .

Еее, сега има всичко на готово , а едно време като ученик правехме платки , то не бяха схеми , тиристори и тн :) частите не се намираха така лесно , вземахме ги от заводи , абе крадяха ни ги , на магазините и съпротивления не можеха да се намерят - поне в малките градове .

Добре , топка си набелязах , мотор също , взимам 2 или 4 такива ? Как ще е по-добре? на диагонал мисля да ги разположа ако са 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.