Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравйте искам да попитам Безжичните микрофони могат ли да се включват към компютъра или лаптопа и да си пея на воля или ще ми трябва някакво друго музикално оборудване решила съм да си копувам безжичен микрофон но малко съм скарана със тази техника и затова питам надявам се да ми отговорите на какъв принцип се работи с бежичните микрофони. P.S Харесала съм си един post-319852-0-67697000-1332701644_thumb. дали ще мога да си го ползвам в домашни условия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравйте искам да попитам Безжичните микрофони могат ли да се включват към компютъра или лаптопа и да си пея на воля или ще ми трябва някакво друго музикално оборудване решила съм да си копувам безжичен микрофон но малко съм скарана със тази техника и затова питам надявам се да ми отговорите на какъв принцип се работи с бежичните микрофони.

P.S Харесала съм си един post-319852-0-67697000-1332701644_thumb. дали ще мога да си го ползвам в домашни условия ?

Напишете точният модел на радиомикрофона. Картинката Ви е много малка и нищо не се чете. И прочетете правилата, как да задавате правилно въпросите си! Има ги в подписа ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е shure sh 200 и при наличието на кабел с 3.5мм жак от приемника до компюртъра може да се ползва на разстояние до 50 метра според производителя. Другия вариант е усилвател и големи колони .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Напишете точният модел на радиомикрофона. Картинката Ви е много малка и нищо не се чете. И прочетете правилата, как да задавате правилно въпросите си! Има ги в подписа ми.

Ако е китайско производство, не Ви съветвам да го купувате.Орязан му е честотният спектър - от 800, до към 3500 херца. За пряка реч става, но за пеене не е подходящ. Лошото е че тия китайци копират всичко, но не отговаря на техническите показатели. А това е една от най известните фирми, които правят микрофони! Жакът е 6,3 мм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един страшно елементарен въпрос - колко пари смятате да отделите? За да ви кажа каква марка да си закупите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един страшно елементарен въпрос - колко пари смятате да отделите? За да ви кажа каква марка да си закупите.

ами не много около 100 лв някаде няма да се занимавам с профисионално пеене аз съм просто любител "за сега" и

а колкото до жака ако си купя преходник 3,5мм дали ще стане да си го ползвам към лаптопа ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а колкото до жака ако си купя преходник 3,5мм дали ще стане да си го ползвам към лаптопа ???

Да с подходящ пореходник ще може да се свързва към всякакви устройства които поддържат микрофони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ами не много около 100 лв някаде няма да се занимавам с профисионално пеене аз съм просто любител "за сега" и

Направо си купете кабел, на който от едната страна жака е 6,3 мм а от другата - 3,5 мм. Има такива да се продават по магазините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде намери това shure за 100 лева :no-no: , аз нам че брат ми на времето го купи за 600 и кусор марки :shock11:

Да качиш после един запис тук в темата , да те чуем преди да идеш във гласът на България ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми - ще стане. А ако този Шур е само 100 лв значи произхода му е страшно съмнителен.

Както е написал LZ4JW най добре ще е да си закупите директно кабел който е направен за вашите цели.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде намери това shure за 100 лева :no-no: , аз нам че брат ми на времето го купи за 600 и кусор марки :shock11:

Да качиш после един запис тук в темата , да те чуем преди да идеш във гласът на България ;)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=j9XkhSHg-MA

заповядай ,но нямам намерение да ходя в Гласът на България :P

но все пак някой ще ме посъветва ли за микрофонче което горе долу да ми върши работа за пеене на живо(сред приятели) не търся нищо професионално и цента да е около 100 лв благодаря, а колкото до жаковете говорих с един познат който разбира горе долу от техники и той ми предложи да си взема най-добре аудио миксер където да си регулирам всичко вие как мислите по въпроса с миксера ???

Редактирано от Pavcheto Nenova (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво :wink12: Еми както те е посъветвал твоя познат е по добре да мине през смесител , защото от тоя микрофонен вход на лаптопа , колкото и да е хубав микрофона , самия вход е съгласуван за друг тип микрофони , така че няма да е много добре , плюс това е и със автоматично регулиране на нивото и не знам как ще се получи работата .Ми той е направен колкото да се води някакъв разговор . А за микрофон нека се изкаже някой по запознат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.