Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравйте искам да попитам Безжичните микрофони могат ли да се включват към компютъра или лаптопа и да си пея на воля или ще ми трябва някакво друго музикално оборудване решила съм да си копувам безжичен микрофон но малко съм скарана със тази техника и затова питам надявам се да ми отговорите на какъв принцип се работи с бежичните микрофони. P.S Харесала съм си един post-319852-0-67697000-1332701644_thumb. дали ще мога да си го ползвам в домашни условия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравйте искам да попитам Безжичните микрофони могат ли да се включват към компютъра или лаптопа и да си пея на воля или ще ми трябва някакво друго музикално оборудване решила съм да си копувам безжичен микрофон но малко съм скарана със тази техника и затова питам надявам се да ми отговорите на какъв принцип се работи с бежичните микрофони.

P.S Харесала съм си един post-319852-0-67697000-1332701644_thumb. дали ще мога да си го ползвам в домашни условия ?

Напишете точният модел на радиомикрофона. Картинката Ви е много малка и нищо не се чете. И прочетете правилата, как да задавате правилно въпросите си! Има ги в подписа ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е shure sh 200 и при наличието на кабел с 3.5мм жак от приемника до компюртъра може да се ползва на разстояние до 50 метра според производителя. Другия вариант е усилвател и големи колони .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Напишете точният модел на радиомикрофона. Картинката Ви е много малка и нищо не се чете. И прочетете правилата, как да задавате правилно въпросите си! Има ги в подписа ми.

Ако е китайско производство, не Ви съветвам да го купувате.Орязан му е честотният спектър - от 800, до към 3500 херца. За пряка реч става, но за пеене не е подходящ. Лошото е че тия китайци копират всичко, но не отговаря на техническите показатели. А това е една от най известните фирми, които правят микрофони! Жакът е 6,3 мм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един страшно елементарен въпрос - колко пари смятате да отделите? За да ви кажа каква марка да си закупите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един страшно елементарен въпрос - колко пари смятате да отделите? За да ви кажа каква марка да си закупите.

ами не много около 100 лв някаде няма да се занимавам с профисионално пеене аз съм просто любител "за сега" и

а колкото до жака ако си купя преходник 3,5мм дали ще стане да си го ползвам към лаптопа ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а колкото до жака ако си купя преходник 3,5мм дали ще стане да си го ползвам към лаптопа ???

Да с подходящ пореходник ще може да се свързва към всякакви устройства които поддържат микрофони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ами не много около 100 лв някаде няма да се занимавам с профисионално пеене аз съм просто любител "за сега" и

Направо си купете кабел, на който от едната страна жака е 6,3 мм а от другата - 3,5 мм. Има такива да се продават по магазините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде намери това shure за 100 лева :no-no: , аз нам че брат ми на времето го купи за 600 и кусор марки :shock11:

Да качиш после един запис тук в темата , да те чуем преди да идеш във гласът на България ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми - ще стане. А ако този Шур е само 100 лв значи произхода му е страшно съмнителен.

Както е написал LZ4JW най добре ще е да си закупите директно кабел който е направен за вашите цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде намери това shure за 100 лева :no-no: , аз нам че брат ми на времето го купи за 600 и кусор марки :shock11:

Да качиш после един запис тук в темата , да те чуем преди да идеш във гласът на България ;)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=j9XkhSHg-MA

заповядай ,но нямам намерение да ходя в Гласът на България :P

но все пак някой ще ме посъветва ли за микрофонче което горе долу да ми върши работа за пеене на живо(сред приятели) не търся нищо професионално и цента да е около 100 лв благодаря, а колкото до жаковете говорих с един познат който разбира горе долу от техники и той ми предложи да си взема най-добре аудио миксер където да си регулирам всичко вие как мислите по въпроса с миксера ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво :wink12: Еми както те е посъветвал твоя познат е по добре да мине през смесител , защото от тоя микрофонен вход на лаптопа , колкото и да е хубав микрофона , самия вход е съгласуван за друг тип микрофони , така че няма да е много добре , плюс това е и със автоматично регулиране на нивото и не знам как ще се получи работата .Ми той е направен колкото да се води някакъв разговор . А за микрофон нека се изкаже някой по запознат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.