Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lubobirr

Звукът на компютъра/Проблем

Препоръчан отговор

Имам един проблем бях си оставил компютъра при един специалист за преинсталиране. След като ми го оправи и ми го донесе всичко изглеждаше нормално но ,в последствие останових, че звука на компютъра ми не работи!А буферите ми работят /разбрах го по шума който издаваха/.Поисках от един приятел неговите буфери ,но и с тях не стана, пробвах дори и със слушалки ,но нищо не се промени!Някой ако разбира ,моля да помага!:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало виж дали е инсталиран драйвера за звука. Това се прави от Device Manager.Погледни дали имаш жълти въпросителни.И кажи каква ти е ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е лаптоп: марката или модела.

Ако е настолен компютър, модела на дънната платка (при вградена звукова карта). При допълнителна, дайте модела на звуковата карта.

Каква ОС използвате (Vista/7, XP)

При незнание за хардуера на компютъра, инсталирайте безплатната програма SIW, или платената AIDA64, за да ги разберете.

Има ли инсталирани драйвeри за звуковата карта (говорителче в трея има ли, или говорителче с хискче)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема приятели,благоря на отзовалите се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти хубаво си го оправил, ама кажи как!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не беше голям проблема:Влизате в Старт>Контролен Панел>Звуци и Аудиоустройства>Глас и сменяте там където пише възпроизвеждане на глас .По точно сменяте устройството по подразбиране!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.