Премини към съдържанието
fucking.bitch

проблем със свързването на лаптоп и телефон чрез блутут

Препоръчан отговор

здравейте. преди около месец си купих блутут за лаптопа ми, понеже нямаше вграден..хубаво..ама след време почна да се .. ебава .. примерно искам да кача няколко снимки от тела на компа и ми дава прекъснато.. много се нервя... а и не знам в кой е проблема.. в блутута на лаптопа или тела.. моля ви помогнете, щото много ме нерви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало кажете какъв блутут донгъл (устройство) ползвате, инсталирани ли са драйвери за него и чрез коя програма прехвърляте (BlueSolei напр.). Какъв е модела на телефона и ОС на компютъра. Научете се че врачки няма, затова давайте колкото се може повече информация за проблема!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало кажете какъв блутут донгъл (устройство) ползвате, инсталирани ли са драйвери за него и чрез коя програма прехвърляте (BlueSolei напр.). Какъв е модела на телефона и ОС на компютъра.

Научете се че врачки няма, затова давайте колкото се може повече информация за проблема!

ами блутута е 2.0, има драйвери и без програма.. телефона е lg gu230, а ОС е windows xp :) ето повече информация... но вече не ми засича изобщо блутут девиза.. ето какво ми показва като цъкна на хардуер.. на прикачения файл.. ако някой може да ми помогне.. :) но мисля, че трябва нов.. а да попитам как може да деинсталирам блутута, ако е възможно.. и да го инсталирам на ново :)post-322530-0-56134900-1332784350_thumb.

Редактирано от fucking.bitch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте блутута от Добавяне/Премахване на програми (ако го има там) И инсталирайте драйверите за него наново Другият вариант е да влезнете в Диспечера на Устройствата (Device Manager) и като го намерите да изберете на драйвъра му/ uninstall. Изключвате блутута и го включвате пак в USB. Инсталирате драйвери ако е необходимо. Също може да смените USB порта на който го включвате. Тествайте блутута и на друг компютър, ако и там има проблем със засичане на устройството, обърнете се към гаранцията (ако има). Ако ли не, нов.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте блутута от Добавяне/Премахване на програми (ако го има там)

И инсталирайте драйверите за него наново

Другият вариант е да влезнете в Диспечера на Устройствата (Device Manager) и като го намерите да изберете на драйвъра му/ uninstall.

Изключвате блутута и го включвате пак в USB. Инсталирате драйвери ако е необходимо.

Също може да смените USB порта на който го включвате.

Тествайте блутута и на друг компютър, ако и там има проблем със засичане на устройството, обърнете се към гаранцията

(ако има). Ако ли не, нов.

Няма го нито в add/remove programs, нито в devie manager..;(( пробвах и да го включа в другото usb, ама пак същото.. не ми показва хардуера..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В подкрепа на коментара на ieenso мога да предложа една програмка - USBDeview. Понякога устройствата, които се свързват през USB са доста проклети. USBDeview може да помогне с махането на проблемния донгъл от списъка с USB устройства, има снимка и инструкция на сраницата, която съм посочил. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В подкрепа на коментара на ieenso мога да предложа една програмка - USBDeview. Понякога устройствата, които се свързват през USB са доста проклети. USBDeview може да помогне с махането на проблемния донгъл от списъка с USB устройства, има снимка и инструкция на сраницата, която съм посочил. :)

Благодаря за програмката, но и там го няма.. а искам да попитам нещо.. то е ясно, че отива на боклука, но ако купя друг блутут за лаптопа дали пак ще е същото.. хах .. знам , че не сте врачки, но може някой да се е сблъсквал с този проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз съм се сблъсквал с подобен проблем. Устройството не искаше да работи коректно с някаква стара и бъгава версия на BlueSoleil, която беше към комплекта на донгъла. Наложи да използвам малко по-нова версия на BlueSoleil. Но за съжаление не съм пускал този блутут донгъл от три-четири години и съм забравил всичко - коя версия използвах и т.н. BlueSoleil е платена програма и тук не даваме линк към разни торенти и лекарства. Сега разглеждам блутута, това е някаква прозрачно синя джаджа и има лепенка "Бултайм". Нямам идея за по-точна спецификация. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пробвайте да спрете антивирусната си програма и тогава да пуснете да се свърже телефона към компютъра може да стане аз имам проблем с моята антивирусна , като се опитам да си видя снимите от камерата не мога свързвам камерата към компютъра с кабел при спряна антивирусна си гледам снимките без проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахам.. благодаря gangosa, но вече не мога да ги свързвам, защото не ми намира хардуера на блутута (прикачила съм и снимка) .. явно ще си трябва нов :(( дано само да не се появи същия проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То се вижда ,че е на Уиндоус екс пи , но би ли казала модела на дъното и колко бита е (32 64) може би са се скапали драйверите пробва ли на друг компютър дали работи пробвайте да истеглите това http://drp.su/download.htm включвате блутута стартирате програмата ъпдейтвате драйверите рестартирате и с повече късмет може би ще работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То се вижда ,че е на Уиндоус екс пи , но би ли казала модела на дъното и колко бита е (32 64) може би са се скапали драйверите пробва ли на друг компютър дали работи пробвайте да истеглите това http://drp.su/download.htm

включвате блутута стартирате програмата ъпдейтвате драйверите рестартирате и с повече късмет може би ще работи

ами всъщност не съм запозната колко битовв е.. не съм пробвала на друг компютър.. и благодаря за програмката, дано да стане нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,наскоро си взех таблет/лаптоп acer switch 10 с windows 8.1 е.имам проблем със свързването на блутуута с блутуута на телефона.успявям да сдвоя устройствата,но като пробвам да кача да кажем някаква снимка от тел. на компютъра не се получава и обратното.може ли някой да даде някакви насоки за решаване на проблема.предполагам има някаква настройка,но не успявам да се справя.....ще съм мн благодарен.блутуута на компютъра си е вграден

Редактирано от Мартин Панайотов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.