Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Reaper

Проблем със субтитрите на един филм

Препоръчан отговор

Здравейте, на скоро изтеглих филма Ghost Rider 2, само че като пуснах филма видях че има едни такива китайски ли или корейски субтитри, които не знам как да ги махна, иначе филма си има бг. субтитри но тия азиатските не знам как да ги махна. Ползвам Км-плеър и съм с Win 7 Ultimate Sp1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако субтитрите са вградени в картината,(пускате филма без субтитри във папката му и ще разберете дали са вградени) няма как да ги махнете. Насочете се към друг релийз на филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са вградени. Когато вкарате БГ субс, българските над корейските ли стоят? Ако е така- вградени са онези и няма какво да се направи по въпроса. Изтеглете си друг реалииз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да има два вида субтитри по-едно и също време е ясно че едните са хард. А предвид за кой филм става дума е ясно че имаме говнян рип от някое китайско кино. пс. Варианта е да си намериш релийз на които е изрязана тази част от картината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то го има с хубаво качество и без тия глупави субс. Аз го гледах неделята и беше с добро качество...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо бъркаш филма. Няма излезнал DVD/BR рип. Това което има е снимано с JSM-чето на баба ми в киното а после допълнително е насрано като е конвертирано в 720p и му е изрязана картината за да няма китайски субтитри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ghost Rider 2 - Spirit of Vengeance 2011 HDRip CROPPED XviD-FTW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

naruto - Е то кой е споменал за ДВД-РИП?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е със качеството на DVD Rip, но е достатъчно добро (по-добро от снимано с камера в някой киносалон) и няма субтитри в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е писано...хардирани букви махаш като изтриеш лошият рилийз! Друг е въпросът защо ги мързи принципно да избягват подобни обекти предназначени за сметището...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

quickJO колкото и да го ръсиш лайното с мерудия нищо не променяш. А няма субтитри защото са изрязали част от картината което определено не е плюс. Все едно да откъснеш страница от книгата понеже си я накапал и няколко букви не се четат. Но малко се отплеснахме от темата. Ще се появи по някое време и релийз от англоговоряща страна и няма да има хардсуб. Естествено качеството ще е пак мизерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти си прав. Проблема е, че DVD-тата излизат по-късно (напълно нормално, разбира се). Който бърза- ще гледа така. И все пак качеството е приемливо. Къде къде по-лоши съм виждал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решението е да си потърсите друг филм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложете транспарант на субтитрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се реши елементарно, изтеглих си друг релийз на филма, мерси на всички които помагаха ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.