Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

slav.bg

Въпрос относно състоянието на два харда

Препоръчан отговор

Като използвам два харда, съответно 160Гб и 120Гбсистемата ми става една по-бавна.

Уиндоса ми зарежда доста по-бавно, като отварям различни приложения става също бавно.

На по-големия хард е инсталирана Операц.система, когато си е само той(големия хард), тя зарежда доста по-бързо и като цяло системета изглежда много по-стабилна.

120Гб хард съм го форматирал напълно и съм го разделил на партишъни, но все още е празен.

Двата са Seagate Barracuda 7200

Ето снимки от HD Tune:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

А ето това са резултати от големия хард(при него не слагам снимка на сканирането за лоши сектори защото няма такива) :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Понеже не разбирам какво показват таблиците и графиките, се обръщам за съдействие към по-компетентните !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.