Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

icekiller

Магазин за аксесоари

Препоръчан отговор

Предварително се извинявам на модераторите защото имам iPod ne iPhone, но не намерих тема за iPod. Желая да попитам има ли запознати от къде мога да си взема скрийн протектори и кейсове на прилични цени като тези в ICornera за мен са НЕприлични. Имам iPod touch 3g, от София съм и държа и препоръчваните магазина от Вас да са от София иначе няма икономическа изгода. Ориентировъчна цена за протектор - около 5 лева За кейс - около 10 лева IConer цена - протектор ( комплект 2 за 15 лева ) ; Кейс ( Най - обикновен силиконов ) при тях е 30 лева, за мен това са много пари за подобно нещо при положение, че по сайтовете вървят по 1-2..до 5 $. Но от сайт трябва да го чакам да дойде 1 месец, а поне протектор ми трябва колкото се може по - скоро да не прецакам тъч-а. Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук имат всичко за ipod и iphone и нещата не са много скъпи питай ги на чата в техния сайт винаги има кой да ти отговори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай в Aukro.bg има някои добри продавачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз наскоро си взех iPhone 4S и на мен ми трябваха скрийн протектори, разрових се малко и намерих тук http://eftino.eu/bg/16--iphone-4-4s.html много са евтини, а и ако поръчаш повече ти правят отстъпка. Съпорта им е много добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.