Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Z0mBay0

TeamViewer споделяне на определен прозорец

Препоръчан отговор

Трябва да представям една презентация на PowerPoint пред целия клас като за целта се използва TeamViewer. Въпросът ми е: Може ли да се избере само прозорецът на PowerPoint, който да се вижда на другите компютри, които са се логнали? Искам да могат те да виждат само презентацията, а аз да мога да си отворя Word-a и да си чета реферата без те да виждат, че ползвам Word.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да представям една презентация на PowerPoint пред целия клас като за целта се използва TeamViewer.

Въпросът ми е: Може ли да се избере само прозорецът на PowerPoint, който да се вижда на другите компютри, които са се логнали? Искам да могат те да виждат само презентацията, а аз да мога да си отворя Word-a и да си чета реферата без те да виждат, че ползвам Word.

С TeamViewer няма да стане. Има опция за споделяне на десктопа през скайп, там може да избереш само част от екрана, но не може не ти разрешава remote access ... демек не може да пипаш нищо само да гледаш.

Обаждаш се на абоната. Share > Share Your Screen in the IM (Instant Message) toolbar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.