Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,подариха ми един стар лаптоп-hp pavilion zd7000a(пентиум4,1гб рам,някаква ати,100гб хдд....и т.н.).Не желае да стартира въобще.Имал е проблеми в миналото с захр.блок-изгорил е 2-3 такива,а те са сериозно големи-135вата(19волта,7,1а).С две думи стар е,ама може да върти хп или линукс.Някой да има идея как да запусна тва творение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,подариха ми един стар лаптоп-hp pavilion zd7000a(пентиум4,1гб рам,някаква ати,100гб хдд....и т.н.).Не желае да стартира въобще.Имал е проблеми в миналото с захр.блок-изгорил е 2-3 такива,а те са сериозно големи-135вата(19волта,7,1а).С две думи стар е,ама може да върти хп или линукс.Някой да има идея как да запусна тва творение?

Ами ако му е изгоряло дъното - няма как да го стартираш. Те не случайно са го изхвърлили :) . Дали е изгоряло ще ти кажат в сервиза. Сигурен ли си, че това захранване работи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако му е изгоряло дъното - няма как да го стартираш. Те не случайно са го изхвърлили :) . Дали е изгоряло ще ти кажат в сервиза. Сигурен ли си, че това захранване работи?

Захранването работи,не е изхвърлен компа-подариха ми го,но трябва да извадим нещата от диска.Няма видими следи(стопилки)от изгаряне по дъното,нито по видеокартата.Вентилаторите за охлаждане на спу работят,пробвах ги.Батерията е сдала багажа,нея я отстраних,защото прави само пад на напрежението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването работи,не е изхвърлен компа-подариха ми го,но трябва да извадим нещата от диска.Няма видими следи(стопилки)от изгаряне по дъното,нито по видеокартата.Вентилаторите за охлаждане на спу работят,пробвах ги.Батерията е сдала багажа,нея я отстраних,защото прави само пад на напрежението.

Щом е важен диска, по добре го извади, закачи го на друг компютър и си прехвърли каквото е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.