Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ivoyordanov

Търся линк за подробни уроци по Fronpage.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Трябва ми линк в който има информация как се прави банер на програмата fronpage.Търсих навсякъде ,но немога да намеря ,Търся подробна информация за работа с fronpage Програмата е част от пакета на microsoft office 2003

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе питах и баща му ама нищо не направих с програмата .Домашно ми е за другия петък а аз немога да направя нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почетете малко в интернет има доста теми как се прави един уеб сайт.

Банера може да го направите с друга програма. Той си е картинка или анимирана картинка.

Обикновено банери се правят с програма като Photoshop. Но, Вие може да използвате безплатната Gimp, ако нямате PS.

Разгледайте уроците.

И след това да го вкарате в сайта (ако това е задачката).

Извод: Не сте търсили достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много набарах едно видео от ваш пост което ми помогна и то много даде ми основата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.