Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vijikey

Програма/архиватор за скриване съдържанието на файла

Препоръчан отговор

Здравейте, качвам много файлове в mediafire за личен бекъп само музикални архиви, но явно тези хора имат скриптове, които ровят в архивите и като намерят име на някоя защитена рок група ми трият целия файл, кажете как да скрия съдържанието на архива или да направя нов файл, чието съдържание да може да се види само чрез друг по-малък кюч файл... дайте предложения... най-добре ще е да има начин за бързо кодиране на файла, така че да неможе да се разкодира без ключ файл, известно ми е zip кодирането, но дайте предложения за други начини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, качвам много файлове в mediafire за личен бекъп само музикални архиви, но явно тези хора имат скриптове, които ровят в архивите и като намерят име на някоя защитена рок група ми трият целия файл, кажете как да скрия съдържанието на архива или да направя нов файл, чието съдържание да може да се види само чрез друг по-малък кюч файл... дайте предложения... най-добре ще е да има начин за бързо кодиране на файла, така че да неможе да се разкодира без ключ файл, известно ми е zip кодирането, но дайте предложения за други начини.

това, което правите е незаконно, как очаквате някой да ви помогне да вършите незаконни неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех много ги обичам такива и при мене - дори и да успееш при сканиране за вируси в мрежата и при стигане до такъв съмнителен файл, който не мога да отворя и/или иска ключ и парола веднага отива в карантината и ползвателя на компютъра започва да дава обяснение. Разберете, че на работа компютрите не са ваша собственост и са ви дадени да се използват по предназначение, а не за да извършвате дейности забранени от закона. И 'администратора' не е оня 'лош чичко', който ви трие файловете, защото така му е кеф, а обикновено за да не пострада фирмата при проверка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, ако хора като мен Ви създават главоболия! Преустановете услугата ако не искате никакви проверки, когато предлагате пространство в интернет с каква цел го правите ? Аз се възползвам от добрата Ви воля, да ми хостнете кодираните файлове, които изпозлвам за лични цели, в случй че изгубя информацията си на харда, какво е пиратското в това? Именно, за да не Ви създам главоболия търся начин да заключа съдържанието си, за да не се налага да "обяснявате" после и да Ви съществува фирмата, която печели от това, че аз изпозлвам вашите сървъри по някакъв начин "очевидно". Както и да е, благодаря на отговорите, нямах намерение да Ви засягам принципните отношения към "пиратството", което явно веднага видяхте в моите действия, исках само малко помощ от по-напреднали потребители. Поздрави, нищо лично, следващ пост няма да имам, за да не влизам в излишна полемика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто го сложи в RAR архив с парола, при RAR архивите защитата е що-годе добра и скриптът няма да може да го отвори/сканира без ключа.

Хостинги като Mediafire са крайно неподходящи за вашите цели, изберете някой cloud storage, предлагат често гигабайти безплатно място, на което можете да си качвате файловете. Eто един подобен пример-Microsoft SkyDrive http://windows.microsoft.com/en-US/skydrive/home

Ех много ги обичам такива и при мене - дори и да успееш при сканиране за вируси в мрежата и при стигане до такъв съмнителен файл, който не мога да отворя и/или иска ключ и парола веднага отива в карантината и ползвателя на компютъра започва да дава обяснение.

Разберете, че на работа компютрите не са ваша собственост и са ви дадени да се използват по предназначение, а не за да извършвате дейности забранени от закона. И 'администратора' не е оня 'лош чичко', който ви трие файловете, защото така му е кеф, а обикновено за да не пострада фирмата при проверка...

Какви компютри на работа, кви 5 лева!? Да е казал, че тоя компютър е наместоработата му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе администратора на сървъра не носи ли отговорност за каченото от потребителите съдържание? - Носи. Ще трие каквото си иска от неговия си сървър, когато е в противоречие със закона? - Ще трие. На вас не Ви харесва - правите си сами сървър или си намирате такъв където не трият... http://www.mediafire.com/policies/terms_of_service.php - с това и останалите условия сте се съгласили, когато сте се регистрирали на тази страница. Цитат: You may not use Content in any way that violates someone else's individual rights, copyright, intellectual property or trademark. MediaFire may disable Content and suspend account holder's accounts for violations of its policies. Аналогията с компютрите на работа беше за по-голяма яснота, но явно остана неразбрана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.