Премини към съдържанието
rvp

Въпрос за бета-блокер

Препоръчан отговор

Здравейте, изписаха ми Конкор 2,5 милиграма на ден в продължение на месец. Как стои въпроса с алкохола ? Мога ли да пия и колко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкохолът най-общо намалява ефектите му и при повишена консулмация на алкохол трябва да се увеличи дозата на конкор-а. Да, можеш да пиеш, но недей да изпадаш в алкохолни полюции и да се наливаш всеки ден с по литър концентрат, моля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкохолът най-общо намалява ефектите му и при повишена консулмация на алкохол трябва да се увеличи дозата на конкор-а.

Да, можеш да пиеш, но недей да изпадаш в алкохолни полюции и да се наливаш всеки ден с по литър концентрат, моля.

благодаря...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това нещо трябва да обсъдиш с лекуващия или наблюдаващия те лекар. Ако той ти забрани да пиеш алкохол значи няма да пиеш. Така като гледам не е безобидно лекарство. Но всеки си носи отговорност сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.