Премини към съдържанието
sks1897

Грешка при опит за инсталиране на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте! Опитвам се да преинсталирам Windows 7 на лаптоп Asus F3U, но след като изпише "Windows is loading files" излиза следната грешка: Тhis error can be caused by unplugging a rem. storage device such as an external USB drive while the device is in use , or by faulty hardware such as a harddrive or CD-ROM drive is failing. make sure any removable storage is properly connected and then restart your comp. If u continue to receive this error message, contact your hardware manufacturer. Status: 0xc00000e9 Info: An unexpected I/O error has occurred Някой знае ли от какво може да се получава? Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в самото DVD устройство или в Инсталационния диск на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От флашка ли го инсталирате или от DVD?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирам от двд, проблема не е в диска понеже съм преинсталирал много компютри с него. Съмненията ми са в DVD-устройството, понеже му трябва прекалено много време докато изпише "Press any key to boot from cd" и също издава много странни звуци. Утре ще пробвам с флашка и ще пиша за резултата. П.П.: Възможно ли е грешката да е свързана с хард диска или е от DVD-устройството/инсталационния диск?

Редактирано от sks1897 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема по-вероятно ти е от DVD устройството, но може и да е от Инсталационния диск. Прекалената употреба го съсипва и в един момент трябва да си направиш нов.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема по-вероятно ти е от DVD устройството, но може и да е от Инсталационния диск.

Колегата Emokostov е много прав!

Тази неделя,която отмина и на мен ми се случи същото,взех да инсталирам W7 на стар лаптоп и ми изписа абсолютно същото,смених диска,пробвах с XP(700МБ диск) и Убунту(700МБ диск) и тръгна,опитах отново с W7(4,7ГБ диск),като го почистих преди това и пак не стана.

Накрая инсталнах на лаптопа Убунту и това е!

Ако имаш външно DVD у-во опитай с него,ако не пробвай чрез USB!

Умната и успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се че проблема е от DVD устройството. Благодаря на всички за помоща. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.