Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Jojoba69

Разместване на SIM kaртата

Препоръчан отговор

Имам Nokia E6 от 2месеца. Определено не съм доволна. За толкова пари и името Nokia се изложиха много. Първо:SIM картата се размества и от там се получава едно не ясно пренасочване на повикванията и не може да се проведе разговора от първия път. Второ: много дребен шрифт - дори и най-големия за телефона. :) Трябва към комплекта да има и лупа :) Трето: няма никакви палитри, теми и игри. Aко имате идея какво трябва да се направи да не се размества SIMa споделете. Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на сервиз и им обясни какъв е проблема. Предполагам имаш и гаранция. Колкото до палитрите и настройките би трябвало да има възможност да се променят и редактират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред! :):clap: Нищо не се е размествало. Аз просто съм задържала много бутона при повикванията. А то трябва съвсем леко да се докосва. Намерих и палитри и теми и игри. Инсталирах си и SKYPE - работи супер!!! Благодаря на всички!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.