Премини към съдържанието
Jojoba69

Разместване на SIM kaртата

Препоръчан отговор

Имам Nokia E6 от 2месеца. Определено не съм доволна. За толкова пари и името Nokia се изложиха много. Първо:SIM картата се размества и от там се получава едно не ясно пренасочване на повикванията и не може да се проведе разговора от първия път. Второ: много дребен шрифт - дори и най-големия за телефона. :) Трябва към комплекта да има и лупа :) Трето: няма никакви палитри, теми и игри. Aко имате идея какво трябва да се направи да не се размества SIMa споделете. Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на сервиз и им обясни какъв е проблема. Предполагам имаш и гаранция. Колкото до палитрите и настройките би трябвало да има възможност да се променят и редактират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред! :):clap: Нищо не се е размествало. Аз просто съм задържала много бутона при повикванията. А то трябва съвсем леко да се докосва. Намерих и палитри и теми и игри. Инсталирах си и SKYPE - работи супер!!! Благодаря на всички!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.