Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

valkosoft

Motorola v3x

Препоръчан отговор

Здравейте имам моторола в3х, но не работи. Ето и какви са проблемите: Не иска да се зарежда, а ако се зарежда се зарежда за 5 мин и показва че батерията е пълна а после пада пак за 5. След като се зареди пише 'Зареждането завършено' и като изкарам зарядното пак пише а не трябва. Забелязах че от буксата за зареждане се е отчупила пластмаса,коята държи една от петте пластинки и сигорно недава на маса и за това не зарежда. Та ако някои знае от къде мога да зема нова букса аз мога да е запоя сам. Друг проблем е че зарежда бавно и трабва да натискам копчетата по двапати за да влезне някъде, а понякога дава и бял екран. Също и копчето диес '#' почти неработи. Ако успея да намеря букса за зареждане ще пробвам и да сложа оригиналния софтуер че този съм сигорен че се е скапал а нямам 25 лева за преинсталиране плюс това че не иска да се зарежда. Та ако някои може да каже от къде да си намеря букса да запоя и как да го преинсталирам. Благодаря и се надявам пак да проработи :( .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) мога да ти кажа само 1 сервиз му е майката, виж тук не знам колко ще ти струва но найстина не взимат много питай ги и те ще ти кажат как стоят нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих зареждаща букса така че първо ще сменя нея и после ще ви пиша какъв е резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.