Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Alexxander

Скромно творение + бонус - призив към младите ценители на музиката

Препоръчан отговор

;) Здравейте.Искам да споделя с вас една скромна моя творба :) Занимавам се с писането на елементарна музика като хоби,защото ми действа много разтоварващо.Мисля,че задобрявам с времето и затова искам да споделя с вас последното си творение: http://vbox7.com/play:254871e4f5 Моля дайте своето мненое относно моето "творение" :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи правописните грешки в текста. За музиката нищо не мога да кажа, нито лошо нито хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с горния пост, че трябва да се пооправят грешките, допуснати в текста (все пак). Иначе мелодийката е приятна за слушане, семпла е, но ми допадна доста. И да, продължавай със създаването на музика, експериментирай в стиловете. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хареса ми ! И бих се радвала да чуя повече твои неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, само не разбрах къде е българското в цялото това произведение.Това е само един инструментал все пак.Добре направен , с хубав ритъм и мелодичност, но дотам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за непрофесионалист става. Но е далеч от завършено и стойностно, оригинално произведение. Имаш още много работа. И да, експериментирай със стиловете, най-малкото да разучиш различни техники, защото бързо ще се изчерпиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.