Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гагарин

Въпрос относно една схема за усилвател

Препоръчан отговор

Здравейте, имам една схема за усилвател 1200w един канал. Имам информация че е добра но искам хората дето са по-навътре в нещата да ми отговорят да са реални тия ватове.Ето линк към схемата цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста трудно ще ти кажем

СТРАНИЦА ЗА ДОСТЪП

Несъществуващ файл / папка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка не се отваря,намери начин да видим този файл. P.S. Вече се вижда всичко. Това е класическа схема на комплементарно стъпало с малко усложнен дифенциален вход.Според захранващите напрежения и броя на крайните транзистори, мощността се постига без усилие.Друг е въпроса докъде стигат твоите умения и познания за реализирането му,при положение че има защити и принудително охлаждане на стъпалата (без да вземам впредвид предусилвателната част).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.