Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MrGKanev

Инсталация на Windows XP от флашка

Препоръчан отговор

Здравейте От доста време се мъча да инсталирам Windows ХР от флашка на нетбок.Всеки път когато пробвам да се инсталира още когато "преработвам" .iso показва грешка и до там стигам.На нетбока има лиценз. но така и не разбрах от къде мога да изтегля операционната система.Ако можете да ми помогнете с откриването на Windows XP (Аз имам легален ключ за него.) или ако можете Windows home edition.Ако е нужно марката на нетбока е Acer Aspire One.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи грешката която ти излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешка в Iso файла даже и след сменяне на 5-6 една и съща грешка.Бихте ли ми препоръчали нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vankata83 не ви разбрах въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vankata83 не ви разбрах въпроса?

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=88302

Ползвайте търсачката понякога...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и след преглеждане на темата не открих решението на въпросът ми .Ако може само да ми дадете линк за оригинален Windowx Xp или home edition и програмката, която "оправя" файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

От доста време се мъча да инсталирам Windows ХР от флашка на нетбок.Всеки път когато пробвам да се инсталира още когато "преработвам" .iso показва грешка и до там стигам.На нетбока има лиценз. но така и не разбрах от къде мога да изтегля операционната система.Ако можете да ми помогнете с откриването на Windows XP (Аз имам легален ключ за него.) или ако можете Windows home edition.Ако е нужно марката на нетбока е Acer Aspire One.

Защо не го ползвате с оригиналната към него ОС ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз точно това искам да направя Windows Home edition му е оригинала, но не знам от къде да го изтегля и как да го направя за флашката.След това го знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма ли рековери с alt+f10 или f12 забравил съм вече ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте От доста време се мъча да инсталирам Windows ХР от флашка на нетбок.Всеки път когато пробвам да се инсталира още когато "преработвам" .iso показва грешка и до там стигам.На нетбока има лиценз. но така и не разбрах от къде мога да изтегля операционната система.Ако можете да ми помогнете с откриването на Windows XP (Аз имам легален ключ за него.) или ако можете Windows home edition.Ако е нужно марката на нетбока е Acer Aspire One.

Изтегли си windows xp msdn от някъде /където и да е/, подходящата версия за твоя ключ.

След това използвай софтуер за прехвърляне върху флашка.

този:

http://wintoflash.com/home/en/

Или този:

WinSetupFromUSB_0-2-3 /с гугъл ще го намериш лесно/

След като си прехвърлил инсталационните файлове върху флаш - инсталираш.

Втория софтуер съм го ползвал често. Работи добре.

П.С.

Ако не се справяш - пиши на личен направо - може и по скайпове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

От доста време се мъча да инсталирам Windows ХР от флашка на нетбок.Всеки път когато пробвам да се инсталира още когато "преработвам" .iso показва грешка и до там стигам.На нетбока има лиценз. но така и не разбрах от къде мога да изтегля операционната система.Ако можете да ми помогнете с откриването на Windows XP (Аз имам легален ключ за него.) или ако можете Windows home edition.Ако е нужно марката на нетбока е Acer Aspire One.

лицензния ключ за home работи само на home и на никакво друго xp... търси xp home на торент... няма друг начин...

http://blog.lenycom....hp/archives/274 тука някой се е постарал да покаже как се прави флашката и след рестарта пак трябва да боот-неш през флашката за продължи инсталацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия WinSetupFromUSB-0.1.1.exe - дава сериозни проблеми и грешки. Не бива да се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия WinSetupFromUSB-0.1.1.exe - дава сериозни проблеми и грешки.

Не бива да се ползва.

тя може да дава, но с по нова версия принципът е същия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си windows xp msdn от някъде /където и да е/, подходящата версия за твоя ключ.

След това използвай софтуер за прехвърляне върху флашка.

този:

http://wintoflash.com/home/en/

Или този:

WinSetupFromUSB_0-2-3 /с гугъл ще го намериш лесно/

След като си прехвърлил инсталационните файлове върху флаш - инсталираш.

Втория софтуер съм го ползвал често. Работи добре.

П.С.

Ако не се справяш - пиши на личен направо - може и по скайпове...

Колко добре искате да му затриете оригиналната ОС с разни измислени.

Този компютар ако не е на 4 години (от първите модели) има рековери партишан и позволява връщане до фабрични настройки само за 10 мин без такива глупости като флашки и CD-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не е много сигурно дали има рековери партишън и аз имам оргинален ключ за XP Home,но нямам рековери дял,лаптопа е на 2 години и като искам да преинсталирам си го нося в сервиза. Иначе автора на темата да види в диск мениджмънт ако има дял-има,ако не- греда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Инсталиране на Windows върху флаш памет.

Инсталиране Windows от USB / flash

Инсталация на windows xp през флаш памет ?

Молба за помощ - уиндос инсталация от флашка

Още резултати от kaldata.com »

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко добре искате да му затриете оригиналната ОС с разни измислени.

Този компютар ако не е на 4 години (от първите модели) има рековери партишан и позволява връщане до фабрични настройки само за 10 мин без такива глупости като флашки и CD-та.

Човека пита какъв уиндоус да свали, и защо му дава грешки

Кво ми бистриш политики....

Ако имаш решение на въпроса на питащия - пиши... ако не баста.

Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Инсталиране на Windows върху флаш памет.

Инсталиране Windows от USB / flash

Инсталация на windows xp през флаш памет ?

Молба за помощ - уиндос инсталация от флашка

Още резултати от kaldata.com »

Човека не пита КАК СЕ ПРАВИ ФЛАШКА, а защо му дава грешка.

Или аз не съм разбрал правилно....

ПС. току що потърсих във форума - не намерих такава тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека не пита КАК СЕ ПРАВИ ФЛАШКА, а защо му дава грешка.

Или аз не съм разбрал правилно....

Добре де господите с посочените от мен теми за яйца с праз ли се говори ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де господите с посочените от мен теми за яйца с праз ли се говори ?

Вероятно се говори за флашки и уиндоуси, но той пита за различно нещо.

иначе яйца с праз ... не знам... аз бих сложил и 100-200 грама пилешко... Да не е толкова постно нещото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-горе са посочени доста теми, да се пише в тях!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.