Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Трябва ми повече информация за видеокарта Ati Radeon 3650 Agp 8x

Препоръчан отговор

Старата ми карта отскоро почна да ми прай проблеми !!! когато компа работи известно време забива и екрана ми става черен и след 5/6 секунди става нормален.Намерих си карта за мойто Agp.Картата е Ati Radeon 3650 !!! http://www.altech.bg/bg/product/9628 . Въпроса ми е ... Струва ли си да дам тези 95 лева за нея .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е такава. Купих я преди около1-2 години за 110-120 лева. Много е добра според мен за сравнително стари компютри с AGP слот с подходящ драйвър. Този който дават на диска с нея е боклук и прави бели с VPU recover. А и май това май е единствената която все още се продава за почти античния вече AGP слот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е такава. Купих я преди около1-2 години за 110-120 лева. Много е добра според мен за сравнително стари компютри с AGP слот с подходящ драйвър. Този който дават на диска с нея е боклук и прави бели с VPU recover. А и май това май е единствената която все още се продава за почти античния вече AGP слот.

А Cs играл ли си с тая карта ?!?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, отдавана не играя тази игра. Но ще тръгне без дори загрее. Само, че тази дето си посочил на линка има по-добър охладител от моята. Моята има само малък радиатор и същата по диаметър перка. Ако искаш ще опитам да инсталирам CS посочен от теб на лично и ще ти пиша дали сече. или забива. Все пак 100 лева не се дават току така като не си сигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е !? Ако говорим за CS 1.6, как няма да върви !? тя тая игра върви и на процесори с по 400-500 MHz и карти с по 16 MB (да не казвам по малко) - няма начин да не върви на тая карта. Все пак тоя CS е на повече от 10г (е не точно тоя, но аз почти не виждам разкика в графиката от първите версии - може би защото не я играя или защото наистина няма :D) даже ако имаш достатъчно RAM и CPU няма да имаш проблеми и с CS Source :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си струва. компютъра е стар - ще умре дъното или процесора по някое време и оставаш с 1 скъпо украшение покрай останалите чарколяци...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HULK12345
      Един приятел ще си купува видеокарта за дъното, но не сме сигурни точно какво да изберем.
      Моля за препоръки за нещо под сто лева, защото дъното и компа са си доста старички според мен.
      Това е дъното.
      Процесора е почти най-добрия за това дъно Атлон 64х2.
      Рам паметта е на максимум.
      Просто иска по добро видео човека.
      Това дали става? 
      Ето го в пазарувай!
    • от MaDCoW
      Искам да попитам видео картата  GIGABYTE AMD RADEON R7 240, 2GB, DDR3, 128 BIT ще стане ли на дъното ASROCK FM2A55M-HD+ ? 
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Днес си взех обновен лаптоп с мощен процесор, но видеокартата е слаба и не става за игри. Видях отстрани, че на компютъра има някакъв порт, не знаех за какво е, но много исках да разбера за какво служи. Потърсих информация в гугъл и попаднах на едно видео. От видеото разбрах, че посредством този порт може да се свърже външна видеокарта към лаптопа и по този начин могат да се играят "тежки" игри на него. Името на порта е ExpressCard/34 slot. Какво ще кажете? Това възможно ли е и как става?  
    • от Meтodi Meтodiev
      Здравейте колеги,
      Безкрайно тъжен, ядосан и депресиран съм в последните месеци, и то заради представянето на видеокартите ми на лаптопа. Той е на 2 години и половина. Марката е Lenovo Idaepad y510p. GPU -Nvidia 755m x2. 
      Проблемите са ежедневни, не мога да играя игрите си като хората. Постоянно крашва и пише, че rending device-a спира и се възстановява, видеокартите стигат едни луди температури. Въобще не е възможно да се случи реална работа с тях. А преди година и нещо не беше така. Беше носен понеже беше в гаранция на сервиз и беше отбелязано, че има проблем с видеото, но не е бил пипан изобщо. Мога ли да подам жалба в сервиза при такъв случай? Или въобще посъветвайте ме какво да направя...
      едит 1: в най-лошия случай, кажете колко ще струва ремонтът за смяна на видеокартата ( и дали е възможен с друг вид видеокарта)?
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.