Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Трябва ми повече информация за видеокарта Ati Radeon 3650 Agp 8x

Препоръчан отговор

Старата ми карта отскоро почна да ми прай проблеми !!! когато компа работи известно време забива и екрана ми става черен и след 5/6 секунди става нормален.Намерих си карта за мойто Agp.Картата е Ati Radeon 3650 !!! http://www.altech.bg/bg/product/9628 . Въпроса ми е ... Струва ли си да дам тези 95 лева за нея .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е такава. Купих я преди около1-2 години за 110-120 лева. Много е добра според мен за сравнително стари компютри с AGP слот с подходящ драйвър. Този който дават на диска с нея е боклук и прави бели с VPU recover. А и май това май е единствената която все още се продава за почти античния вече AGP слот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е такава. Купих я преди около1-2 години за 110-120 лева. Много е добра според мен за сравнително стари компютри с AGP слот с подходящ драйвър. Този който дават на диска с нея е боклук и прави бели с VPU recover. А и май това май е единствената която все още се продава за почти античния вече AGP слот.

А Cs играл ли си с тая карта ?!?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, отдавана не играя тази игра. Но ще тръгне без дори загрее. Само, че тази дето си посочил на линка има по-добър охладител от моята. Моята има само малък радиатор и същата по диаметър перка. Ако искаш ще опитам да инсталирам CS посочен от теб на лично и ще ти пиша дали сече. или забива. Все пак 100 лева не се дават току така като не си сигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е !? Ако говорим за CS 1.6, как няма да върви !? тя тая игра върви и на процесори с по 400-500 MHz и карти с по 16 MB (да не казвам по малко) - няма начин да не върви на тая карта. Все пак тоя CS е на повече от 10г (е не точно тоя, но аз почти не виждам разкика в графиката от първите версии - може би защото не я играя или защото наистина няма :D) даже ако имаш достатъчно RAM и CPU няма да имаш проблеми и с CS Source :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си струва. компютъра е стар - ще умре дъното или процесора по някое време и оставаш с 1 скъпо украшение покрай останалите чарколяци...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От доста време си търся подходяща видео карта. Бях се спрял на 1050 ti, но в последствие реших да изчакам да паднат малко видео картите и да заложа на 1060 ti.
      И в други теми съм споменал, че си падам по шареното, затова съм се спрял на вариант Stix, роб съм и на Nvidia и на Asus. Дето се вика, ограничихме рязко вариантите за избор. 
      Това, което ме вълнува от доста време и не мога да разбера, е до колко мога да усетя разликата в шината на картите. 
      Въпроса ми е породен от това, че на една цена са 1060 ti Stix и RX570 Strix. Само, че в първия вариант сме 192 бита, докато във втория са 256... 
      Това, което съм чувал, е че за игри, скоростта на шината е от голямо значение. Дали обаче това е така, се надявам, някой по-компетентен да ми разясни...
      Реално, почти по всички показатели, Nvidia варианте е доста по-добър - http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3933&gid2=3613&compare=AMD Radeon RX 570 Asus ROG Strix Gaming 4GB-vs-Nvidia GeForce GTX 1060 Asus ROG Strix Gaming OC 6GB Edition
      Но честно казано, голяма част от тях не мога да си ги обясня... Остава въпроса, от голяма тежест ли е скоростта на шината или не?
      Поздрави, 
    • от HULK12345
      Един приятел ще си купува видеокарта за дъното, но не сме сигурни точно какво да изберем.
      Моля за препоръки за нещо под сто лева, защото дъното и компа са си доста старички според мен.
      Това е дъното.
      Процесора е почти най-добрия за това дъно Атлон 64х2.
      Рам паметта е на максимум.
      Просто иска по добро видео човека.
      Това дали става? 
      Ето го в пазарувай!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.