Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

GoZsHo97

Струва ли си да си разваля флашката заради eBoostr

Препоръчан отговор

Значи имам един одъртял компиутър , който ми зарежда по 100 часа и искам да питам , тъй като имам една флашка 4гб и не ми трябва дали ще си струва да увелича рама чрез eBoostr , или кое ще увеличи повече скороста на компа : -512мб ддр димм 400мгх или 4гб чрез eBoostr

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не. едно сравнение: sdram pc100 на k6-2@450 прави около 120мб/с повечето флашки правят под 20 на четене и доста по малко на запис за сравнение на моя к7 1700+ рамта прави около 600-700 мб/с, а има дъна при които ддр1 минава 1000 мб/с програмите за оптимизация на рам и регистри или за освобождаване на рам не ускоряват компютъра а го забавят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.