Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време мисля да започна да уча някой програмен език имам опит с html и php ,но искам да започна с правене на софтуер на уиндолс събрал съм пари да си купя някой книги насочил съм се към http://www.book.store.bg/p52333/dinamichni-uebprilozhenia-s-xml-i-java-cd-dejvid-parsyns.html ,но дали още не ми е рано ако може някой да ме светне. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но дали още не ми е рано ако може някой да ме светне.

1. На колко години си ?

2. Къде , какво учиш в момента ?

3. Някакви познания по програмиране имаш ли (ООП , структури , алгоритми) ?

Книгата която си избрал е за уеб програмиране.

Ако си начинаещ в нета има безплатни книги даже и на български ето тук можеш да намериш качествени безплатни книги на български.

Ако си от софия и имаш някакви познания по програмиране има безплатни курсове по програмиране на http://academy.telerik.com/student-courses/about , В линка има видеота на повечето курсове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaто казах ,че все още ми е рано имах предвид ,че дали не е много труден материала и да започна с нещо преди това за тази книга не съобразих ,че е за интернет приложения просто исках да дам някакъв пример ама то не излезе много точен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, при положение че не споделяш никаква информация (не отговаряш на въпросите) не мога да ти помогна повече от предишният ми пост. Успех в начинанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.